ID УТОГ

Оголошення підсумків III Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Українська жестова мова – моя рідна мова»

Переможці ІІІ Всеукраїнського онлайн-конкурсу дитячого малюнка серед школярів
з порушеннями слуху «Українська жестова мова – моя рідна мова!»

Молодша вікова група:

І місце – Джаббаров Кирило Вагіф Огли, учень КЗ «Одеська спеціальна школа № 91 Одеської обласної ради» за роботу «Світ тиші»;

ІІ місце – Нимировська Дарина, учениця КЗ «Одеський НРЦ «Чути серцем» Одеської обласної ради» за роботу «Жести роблять світ зрозуміліше»;

ІІ місце – Андрєєва Анджеліна, учениця КЗ «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради за роботу «Хай живе любов»;

ІІІ місце – Коцар Артем, учень КЗ Київської обласної ради "Білоцерківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр" за роботу «Ти моя найкраща, ненько!»;

ІІІ місце – Фалько Софія, учениця Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради за роботу «Жестова мова – це круто!».

Середня вікова група:

І місце – Колотуша Мілена, учениця КЗ «Харківська спеціальна школа № 6» Харківської обласної ради за роботу «Українська жестова мова – моя рідна мова»; 

ІІ місце – Троян Мілана, учениця Маріупольської спеціальної школа № 21 Донецької обласної ради за роботу «Українська жестова мова – моя рідна мова»; 

ІІ місце – Пацкан Крістіна, учениця КЗ «Кропивницький навчально-реабілітаційний центр Міської ради міста Кропивницького» за роботу «В колі друзів»;

ІІІ місце – Закладна Дар'я, учениця КЗ «Одеський НРЦ «Чути серцем» Одеської обласної ради» за роботу «Світ жестів».

Старша вікова група:

І місце – Марченко Вероніка, учениця Маріупольської спеціальної школа № 21 Донецької обласної ради за роботу «Ми — особливі»; 

ІІ місце – Червінка Микола, учень КЗ ЛОР «Підкамінська спеціальна школа І-ІІІ ступенів з поглибленою професійною підготовкою» за роботу «Ми порозуміємось!»;

ІІІ місце – Галич Олексій, учень Березівської спеціальної школи Житомирської обласної ради за роботу «Мрії метеликів»;

ІІІ місце – Кононюк Анастасія, учениця КЗ ЛОР «Підкамінська спеціальна школа І-ІІІ ступенів з поглибленою професійною підготовкою» за роботу «Країна жестових мрій».

 

Молодша група 6–10 років

Волинська область


Шапілов Артем, 10 років. «Я і моя Україна»



Донецька область


Пугач Уляна, 9 років. «Україно! — каже президент».



Київська область


Блощенко Катерина, 9 років. «Дім».


Коцар Артем, 10 років. «Ти моя найкраща, ненько!».



Львівська область


Євсікова Єва, 8 років.


Соляник Аліна, 8 років.


Соляник Кароліна, 8 років.



Одеська область


Джаббаров Кирило, 10 років. «Світ тиші»


Нимировська Дарина, 9 років. «Жести роблять життя зрозуміліше»



Полтавська область


Бовт Олександра, 8 років. «Жестова мова здолає все»


Фалько Софія, 7 років. «Жестова мова – це круто!»



Тернопільська область


Сидорчук Соломія, 9 років. «Гомін рідної гутірки»



Харківська область


Андрєєва Анджеліна, 10 років. «Хай живе любов»


Білодід Єлізавета, 9 років. «Від України до всього світу»

Горяшко Ярослав, 10 років. «Волейбол – моя улюблена гра»


П'янова Софія, 10 років. «Пізнаємо світ разом»


Свіріденко Вікторія, 7 років. «Жестова абетка»



Херсонська область


Молодий Степан, 9 років. «Моя особлива мова»

Середня група 11–14 років

Вінницька область


Зуботикін Микита, 14 років. «Цікаво знати»


Колодяжна Вероніка, 12 років. «Люблю рідний край»


Негоц Гліб, 11 років. «Єдність з природою»


Семикоз Кирило, 12 років. «Олень»



Дніпропетровська область


Дерево Костянтин, 14 років. «Українська жестова мова – моя рідна мова»


Макаров Руслан, 14 років. «Українська жестова мова – моя рідна мова»


Мамай Кароліна, 11 років. «Світ в наших руках»


Петриченко Тетяна, 12 років. «Українська жестова мова – моя рідна мова»


Позднякова Вікторія, 12 років. «Моя рідна Україна»


Рига Вікторія, 13 років. «Українська жестова мова – моя рідна мова»


Терехова Вікторія, 11 років. «Ми єдине ціле»


Шрамченко Вадим, 14 років. «Українська жестова мова – моя рідна мова»



Донецька область


Троян Мілана, 14 років. «Українська жестова мова – моя рідна мова»



Київська область


Іваненко Злата, 13 років. «Українська жестова мова – моя рідна мова»


Пустовойт Поліна, 11 років. «Україна моя калинова»


Токар Софiя, 11 років. «Українська жестова мова – моя рідна мова»


Шпак Дмитро, 11 років. «Дерево»



Кіровоградська область


Пацкан Крістіна, 13 років. «В колі друзів»



Львівська область


Сівак Михайло, 13 років. «Неможливе стало можливим!»



Одеська область


Грекул Ганна, 14 років. «Я вчу племінника жестовій мові»


Закладна Дар'я, 13 років. «Світ жестів»


Закладна Олеся, 13 років. «Любіть нашу мову»


Кожокару Дмитро, 11 років. «Рідна стежина»



Полтавська область


Лук′янова Сара, 11 років. «Наші руки – Життя»


Рак Сніжана, 13 років. «Світ жестової мови»


Шапка Анастасія, 12 років. «УТОГ – моя любов»



Харківська область


Залозний Дмитро, 12 років. «Весна»


Колотуша Мілена, 14 років. «Українська жестова мова – моя рідна мова»


Мокрий Артур, 11 років. «Вивчаємо правила дорожнього руху»


Пушкарська Софія, 12 років. «Українська жестова мова – моя рідна мова»


Свіріденко Стелла, 14 років. «Вивчаємо світ»


Сімонян Анна, 11 років. «Двійнята»


Черкашина Софія, 13 років. «Довкілля в жестах»


Шевченко Софія, 11 років. «Весілля»



Херсонська область


Демковець Катерина, 13 років. «Найдорожче в світі слово «Мир»


Логвинченко Софія, 11 років. «Вивчаю світ через руки»



Хмельницька область


Борисюк Олексій, 13 років. «Все розпочинається з маленького»



Чернігівська область


Янок Олександр,13 років. «Моя калинова жестова мова!»

Старша група 15–18 років

Волинська область


Сак Юлія, 16 років. «Ангел дитинства»



Донецька область


Марченко Вероніка, 15 років. «Ми особливі»



Житомирська область


Галич Олексій, 16 років. «Мрії метеликів»


Шевченко Ольга, 15 років. «Сон квітів»



Кіровоградська область


Деркач Данило, 15 років. «Моя рідна мова жестова»



Львівська область


Кононюк Анастасія, 16 років. «Країна жестових мрій»


Червінка Микола, 15 років. «Ми порозуміємось!»


Одеська область


Абрамович Єлизавета, 16 років. «Захисна маска-захист від хвороби»


Буніна Дар'я, 16 років. «Знайомство»


Вербанова Євгенія, 15 років. «Жестова мова – єднає народи»


Харківська область


Біляєва Дар’я, 15 років. «Українська жестова мова – моя рідна мова»


Болдіна Олександра, 15 років. «Українська жестова мова – моя рідна мова»


Волощенко Олександра, 18 років. «Жестова мова – мова єднання»


Дрокін Данило, 16 років. «Моя мова»


Шаталова Марія, 18 років. «Щастя спілкування»