1. Українське товариство глухих /   
  2. Новини /   
  3. Перший іспит в ККЛП
Перший іспит в ККЛП

Перший іспит в ККЛП

635

    Сьогодні у Державному вищому навчальному закладі «Київський коледж легкої промисловості» розпочалися вступні випробування. Майбутніх студентів славетного Коледжу по підготовці студентів з порушеннями слуху привітали директор Коледжу Ганна Щуцька та Голова Центрального правління Українського товариства глухих Ірина Чепчина.
    Серед абітурієнтів з порушеннями слуху виявили бажання навчатися за спеціальністю 182 «Технології легкої промисловості» - 22 студенти, серед яких 8 абітурієнтів за освітньою програмою «Конструювання швейних виробів» та 14 - за освітньою програмою «Технологія виробництва взуття». Першим для вступників на базі базової загальної середньої освіти стало вступне випробування з української мови.
    Свої заяви щодо вступу до Коледжу в цьому році подав 31 абітурієнт з порушеннями слуху. Досі . триває набір документів на базі повної загальної середньої освіти.
    Побажаємо успіхів майбутнім технікам-технологам, адже саме цих молодих фахівців сьогодні так чекають підприємства Українського товариства глухих!

Вибачте, на мобільній версії сайт
все ще розробляється.
Перший іспит в ККЛП