1. Головна /   
  2. Освіта /   
  3. Для абітурієнтів /   
  4. Ласкаво просимо до Київського коледжу легкої промисловості!

Ласкаво просимо до Київського коледжу легкої промисловості!

340 Для абітурієнтів

Державний вищий навчальний заклад «Київський коледж легкої промисловості» з 1958 року є одним з лідерів надання якісної й актуальної освіти глухим в Україні та готує висококваліфікованих спеціалістів за спеціальностями «Швейне виробництво» та «Виготовлення виробів зі шкіри».

Ласкаво просимо до Київського коледжу легкої промисловості

Саме у цьому навчальному закладі створені найкращі умови для навчання, соціалізації та інтеграції осіб з порушеннями слуху у суспільство. У коледжі працюють досвідчені перекладачі-дактилологи, а викладачі та адміністрація володіють базовими знаннями жестової мови та постійно вдосконалюють їх. Тут завжди підтримують здібну молодь у всіх творчих та спортивних починаннях. Тому не дивно, що серед студентів і випускників коледжу багато гарних спеціалістів своєї справи, дефлімпійських чемпіонів та переможців світових та європейських конкурсів краси, не кажучи вже про учасників різних всеукраїнських та навіть міжнародних змагань і конкурсів.

Київський коледж легкої промисловості — це місце, яке випускники завжди згадують з теплотою, а нинішні студенти називають другою домівкою.

Тож приєднуйтесь до великої та дружної родини коледжу!

ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КИЇВСЬКИЙ КОЛЕДЖ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ» — провідний галузевий навчальний заклад І—ІІ рівнів акредитації, що готує фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст».

Ліцензія Міністерства освіти і науки України № АE 458544.


Київський коледж легкої промисловості — один із найстаріших навчальних закладів України, заснований у 1930 році, що готує молодших спеціалістів для підприємств галузі за спеціальностями (у спецгрупах для нечуючих):

— «Технологія легкої промисловості», спеціалізація «Швейне виробництво»;

— «Технологія легкої промисловості», спеціалізація «Виготовлення виробів із шкіри».


За довідками звертайтесь за телефонами: 529­14­33, 529­24­48 (приймальна комісія), 529­14­23 (телефон/факс). Е­mail: kdtlp@ukr.net

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину