1. Головна /   
  2. Освіта /   
  3. Для абітурієнтів /   
  4. Міжнародний коледж Святого Луки

Міжнародний коледж Святого Луки

359 Для абітурієнтів

Міжнародний коледж Святого Луки було створено у 2012 році, свою назву він отримав на честь видатного лікаря-хірурга, доктора медицини та архієпископа Валентина Феліксовича Войно-Ясенецького (Св. Лука).

Міжнародний коледж Святого Луки

У 2013 році коледжем було отримано ліцензію на здійснення освітньої діяльності у сфері загальної середньої та вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до підготовки молодшого спеціаліста зі спеціальностей «Сестринська справа» та «Стоматологія ортопедична». Коледж орієнтовано на навчання  дітей з обмеженими можливостями, а саме з порушеннями слуху.

У 2017 році у коледжі планується започаткувати нову спеціальність «Оптик-механік».

Коледж розташований за адресою:
м. Київ, вул. Харківське шосе, 121/3.
Отримати інформацію можна за телефонами:
(044) 560­ 75­27
(044) 560 ­82­16
(097) 924 ­5421
(098) 381­ 71­84

У коледжі на сьогоднішній день акредитовано та ліцензовано дві спеціальності:

«Сестринська справа»

Міжнародний коледж Святого Луки

Професія медичної сестри потребує покликання. Не кожна людина має мужність та терпіння, щоб виконувати, на перший погляд, нескладні обов’язки медичної сестри. Ця професія — поклик душі та серця й без нього випадковим людям в ній не місце. Співчуття, милосердя, професійний сестринський догляд — покликання, основа професії медичної сестри.

«Стоматологія ортопедична» — ЗУБНИЙ ТЕХНІК


Міжнародний коледж Святого Луки

Зубний технік — це фахівець, який займається виготовленням зубних протезів. Зубний технік є головним помічником лікаря-стоматолога (ортопеда). За гіпсовим зліпком, зробленим лікарем з щелепи хворого, він виготовляє знімні (з пластмаси) і незнімні (із золота, сталі) протези. Процес виготовлення зубних протезів вимагає ювелірної роботи. Якість роботи зубних техніків має бути дуже високою, адже пацієнт фізично відчуває кожну його помилку або недбалість. Для майстра дуже важливі такі якості, як акуратність, точність рухів, гарний окомір, чуття дотику.

Міжнародний коледж Святого Луки

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину