1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Про глухих /   
  4. Дружина Президента жестовою мовою побажала удачі збірній України на міжнародних спортивних змаганнях для людей з порушеннями слуху.

Дружина Президента жестовою мовою побажала удачі збірній України на міжнародних спортивних змаганнях для людей з порушеннями слуху.

2159 Про глухих

Перша леді в четвер, 12 грудня, записала відеозвернення жестовою мовою, у якому побажала удачі членам національної збірної на зимових Дефлімпійських іграх, які стартували в Італії.
Утім, мовою жестів Зеленська сказала тільки перше речення і пару заключних фраз. Решта тексту в ролику супроводжувалася субтитрами.

"Мої сердечні вітання українським дефлімпійцям. На жаль, я сьогодні не зможу бути разом з вами, тому й вирішила записати це відео. Бажаю вам блискучих перемог і високих результатів на зимовій Дефлімпіаді. Щиро захоплююся тим, що ви робите для України. Адже те, як ви представляєте нашу країну на світових спортивних аренах, - це престиж України. Вболіватиму за вас! Повертайтеся з перемогами", - зазначила перша леді.

Цього року зимові Дефлімпійські ігри проходять 12-21 грудня в Італії. Зимова Дефлімпіада-2019 стане знаковою для української команди, яка вже в п'ятий раз буде відстоювати на змаганнях честь держави. В Італію поїхали змагатися 34 спортсмени - 15 жінок і 19 чоловіків. Це найчисленніша збірна в історії участі України в зимових дефлімпіадах. Загалом у головних змаганнях чотириріччя візьмуть участь більше тисячі спортсменів з вадами слуху із 40 країн світу. Буде розіграно 36 комплектів нагород. Українці претендують на 19 з них. Національна команда братиме участь у п'яти із шести видів спорту, представлених на зимовій Дефлімпіаді-2019: лижні гонки, гірськолижний спорт, керлінг, сноубординг і шахи.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину