ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Про глухих /   
  4. Прощавайте, Наталіє Петрівно…

Прощавайте, Наталіє Петрівно…

Про глухих

Прощавайте, Наталіє Петрівно…

21 січня 2020 року перестало битися серце колишнього заступника директора Київського ДВП «Контакт» УТОГ Мелашенко Наталії Петрівни… Вона тривалий час хворіла, але до останнього старалася не втрачали зв’язку з друзями,допомагала своїм дітям та внукам, для яких її раптовий відхід у вічність став великою втратою.

Народилася Наталія Петрівна 28 листопада 1947 року в м. Новоросійськ Краснодарського краю (на Кубані) в родині військовослужбовця. Навчалася в школі-інтернаті для глухих дітей в м. Тихорєцьку Краснодарського краю, а після закінчення школи у 1967 році вступила до Рибінського авіаційного технікуму на факультет «Холодна обробка металів». За направленням технікуму у 1972 році почала працювати у Києві на УВП № 1 УТОГ (зараз Київське дослідно-виробниче підприємство «Контакт» УТОГ).

Працювала на різних посадах: контролером ВТК в цеху вимірювальних приладів, майстром цеху, старшим майстром ВТК. У 1986 році була переведена на посаду старшого інженера з реабілітації та виховної роботи, а у 1994 році — призначена заступником директора з кадрів та виховної роботи КДВП «Контакт» УТОГ. У червні 2008 року пішла на заслужений відпочинок. Загальний стаж роботи Н.П. Мелашенко в УТОГ складає 36 років.

Брала активну участь у громадському житті підприємства і Київської організації УТОГ. Була членом президії Київської організації УТОГ.

Без відриву від виробництва навчалася на дефектологічному факультеті Київського державного інституту ім. О.М. Горького, який закінчила у 1991 році. Педагог за освітою і покликанням, вона не була байдужою до проблем, якими опікується Об’єднання нечуючих педагогів.

Світла пам'ять про Наталію Петрівну завжди буде з нами. Наші щирі співчуття її родині і друзям.

Президія ЦП УТОГ, колектив КДВП «Контакт» УТОГ, президія Київської організації УТОГ, Об’єднання нечуючих педагогів, колеги, друзі.

i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину