1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Про глухих /   
  4. Сумна звістка з Полтави

Сумна звістка з Полтави

2015 Про глухих
  512

Ольга Іванівна БавикінаСьогодні, 02.07.2019 року, вночі, пішла у Вічність Ольга Іванівна Бавикіна, директор Полтавської загальноосвітньої школи-інтернату для глухих дітей.

Ольга Іванівна щиро любила свою школу. До невпізнаності під час її керівництва змінився шкільний заклад - дім для глухих учнів.
Любила дітей по-материнськи... Для цього вільно опанувала українську жестову мову і створила всі умови для її опанування педагогами школи.
...Ольга Іванівна народилася в м. Миргород Полтавської області, навчалася у школі, яка була розташована недалеко від школи-інтернату для слабочуючих дітей, і цей чинник вплинув на вибір життєвого шляху.

- Вона отримала вищу освіту в Київському державному педагогічному інституті їм. М. Горького (нині - Національний педагогічний університет їм. М.П. Драгоманова).
- Перший і єдиний об’єкт місця роботи у трудовій книжці - це Полтавська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для глухих дітей.
- Перша посада: вчитель української мови і літератури упродовж 1983-1988 рр.
- Друга - завуч з навчально-виховної роботи упродовж 1988-2000 рр.
- Третя, остання, посада - директор з 2000 року до 02.07.2019....

Світла Людина. Всією душею була Ольга Іванівна за прогресивні зміни в освітній сфері глухих дітей. Всі учні, які навчалися в роки діяльності Ольги Іванівни, на всіх трьох посадах, - шанували, любили Вчителя, Наставника, Директора, Маму. Просто любили.
Велику втрату поніс педагогічний колектив...

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину