ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Про глухих /   
  4. В Києві з’явиться уповноважений з прав людей із інвалідністю. Вже є кандидат...

В Києві з’явиться уповноважений з прав людей із інвалідністю. Вже є кандидат...

Про глухих

Київський міський голова Віталій Кличко ініціював призначення Уповноваженого Київради з прав людей із інвалідністю. Розроблено відповідний проект рішення міської ради, який найближчим часом розглянуть депутати Київради.

Як повідомляє КМДА, уповноважений забезпечуватиме здійснення конституційних повноважень щодо забезпечення додержання прав і законних інтересів людей з інвалідністю, у тому числі тих, які отримали інвалідність у зоні проведення антитерористичної операції, інвалідів війни.

У Києві мешкає понад 160 тисяч людей з інвалідністю. Фактично кожен з них має свої індивідуальні потреби, проте медичні, освітні, соціальні послуги повинні бути доступними для всіх. Мова йде про всі сфери життя міста….Ця посада дасть змогу об’єднати та скоординувати роботу служб таким чином, щоб забезпечити рівну доступність та гарантувати дотримання прав усіх людей з інвалідністю”, – переконана заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Київський міський голова подав на розгляд депутатам Київради кандидатуру Лесі Петрівської  – депутатки Київради, співзасновниці ГО «Всеукраїнська асоціація перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю». Працює перекладачем жестової мови.

Леся Петрівська виросла в сім’ї людей з інвалідністю і понад 16 років її діяльність пов’язана із захистом прав людей з інвалідністю.

Нагадаємо, нова послуга для киян з інвалідністю впроваджується за сприяння Марини Порошенко.

істочник

i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину