ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Про глухих /   
  4. Відкриття оновленого спортзалу Київського НРЦ № 6

Відкриття оновленого спортзалу Київського НРЦ № 6

Про глухих

30 січня 2020 року до Київського навчально-реабілітаційного центру (НРЦ), відомого багатьом з нас як спеціальна загальноосвітня школа №6 м. Києва, завітала делегація з Центрального правління УТОГ на чолі з його головинею Іриною Чепчиною з нагоди відкриття оновленого спортивного залу. Серед гостей був і пан Сторожук В.П. - депутат Київської ради, який за словами Чепчиної І.І. підтримав законопроєкт України «Про українську жестову мову» і сприяє винесенню на розгляд Верховної Ради України.

Відкриття спортивного залу проходило в урочистій і церемоніальній атмосфері: численні гості проходять до залу крізь стрій вихованців НРЦ, дивляться фільм про історичну розбудову школи. Під оплески директорка Шевченко Людмила розрізає стрічку. І вже за українським звичаєм йде освячення залу та учнів православним священиком. Після чого розпочинається справжнє свято: після гімну України у жестовому виконанні розпочалися короткі показові спортивні виступи з різних видів спорту, народні і спортивні танці, і вітання.

З теплими згадками виступали колишні сивочолі випускники, які у своєму житті досягли своїх вершин. Згаданий депутат Сторожук розповів про співпрацю з НРЦ і вручив в подарунок спортивні м’ячі. Був виступ Ірини Чепчиної: Вона розповіла про великий вклад УТОГ у будівництво спеціальних шкіл для наших дітей і вручила гарну вивіску, яка інформує про те, що споруда НРЦ – колишньої школи №6 для глухих дітей була збудована на кошти Українського товариства глухих.

i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину