ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Про глухих /   
  4. Хто сказав, що ви не такі?

Хто сказав, що ви не такі?

Про глухих

1 грудня нечуючі м.Ужгород зібрались в Ужгородському ОБК УТОГ на захід з відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю під гаслом "Хто сказав, що ви не такі?". Голова облорганізації Н.Булеца привітала присутніх з відзначенням Дня, в який турбота й милосердя до тих, хто обділений долею справа не лише християнська але в першу чергу державна. І йдеться тут не лише про матеріальне, а й про весь спектр проблем і потреб людей з інвалідністю.

У заході прийняла участь група нечуючих Тернопільської облорганізації УТОГ, які прибули на до нашого краю з екскурсією «Замки Закарпаття». Голова облорганізації Коцовська Надія Дмитрівна також привітала учасників заходу та подарувала ужгородцям фотоальбом «Замки Тернопільщини».

Шевчук Валерія познайомила присутніх з цікавою презентацією «Глухі можуть усе!», в якій розповіла про можливості навчання, розвитку, діяльності та самореалізації нечуючих у всіх напрямках та сферах повноцінного суспільного життя.

Порадували присутніх своїми виступами ведучі заходу Дігтяр О., Філіп Дмитро і учасники самодіяльності. Пісня в жестовому виконанні Дігтяр Ольги «Повір у себе!» , гумористичний танець хореографічної групи ветеранів УТОГ «Сватанки», пісня у жестовому виконанні «Жити!» у виконанні групи учасників самодіяльності, комічні сценки «Чемодан» та «Прогулянка з собачкою» учасника Всеукраїнського конкурсу «Міні Міс та Містер УТОГ» - Худобіна Олексія, пісня «Як жити без тебе» у жестовому виконанні Степана Вертепного з Тернополя та інші виступи сподобались глядачам. Всі учасники самодіяльності отримали цінні подарунки.

Ігрова програма у якій змагались нечуючі Тернополя та Ужгорода, традиційний солодкий стіл та цікаве спілкування з нечуючими Тернопільщини завершили зібрання.

Вечір залишиться в пам‛яті завдяки своїй актуальністі, яскравості виступів і спілкуванню та численним світлинам.

Протягом тижня ще відбудеться спортивне свято, яке організовує ЗЦІС «Інваспорт». Також День людей з інвалідністю буде відзначатись територіальних організаціях та школах-інтернатах області.

i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину