1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Про глухих /   
  4. Звернення Президента Всесвітньої федерації глухих Джозефа Мюррея з приводу ситуації у світі глухих у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19

Звернення Президента Всесвітньої федерації глухих Джозефа Мюррея з приводу ситуації у світі глухих у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19

2856 Про глухих

Всесвітня федерація глухих (WFD) констатує, що діяльність багатьох організацій глухих у всьому світі постраждала від пандемії коронавірусу. Наразі вживаються необхідні заходи для запобігання розповсюдженню небезпечної хвороби — школи й робочі місця закриті, а громадські збори обмежені.

Ми маємо повідомлення, як проводиться роз’яснювальна робота у наших національних організаціях глухих з метою забезпечення доступу глухих людей до суспільно важливої  інформації за допомогою національних перекладачів жестової мови.

ВФГ висловлює безумовну підтримку в цій важливій роботі членам організацій глухих і національним спільнотам глухих людей. У найближчі тижні, будь ласка, слідкуйте за інформацією та інструкціями від ВФГ, щоб забезпечити повний доступ членів організацій глухих до важливої інформації жестовою мовою.

Від пандемії коронавірусу постраждали глухі люди в усьому світі. Ми скасували зустрічі, збори й залишилися в наших будинках. Але ми будемо терплячі як спільнота! Зв'язуймося один з одним і перевірмо, як хто почувається, через відеозв’язок. Приділімо особливу увагу найбільш уразливим членам нашої громади — людям похилого віку і малозабезпеченим, подбаємо, щоб вони були в безпеці й надамо їм необхідну підтримку. Подбаймо, щоб глухі діти підтримували зв’язок один з одним через відеочати!

Разом ми будемо залишатися на зв'язку. Разом ми будемо залишатися згуртованими й сильними!

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину