1. Головна /   
  2. Проекти /   
  3. Ми були першими в роботі з глухими і залишаємося кращими

Ми були першими в роботі з глухими і залишаємося кращими

1071 Проекти

Українське товариство глухих  має власну програмну розробку – мобільний застосунок «Сервіс УТОГ», який за підтримки Міністерства соціальної політики України розроблено для вдосконалення роботи вже вподобаної десятками тисяч глухих громадян з усієї України системи відеозвʼязку з перекладачами жестової мови «Сервіс УТОГ».

«Сервіс УТОГ» запроваджено в роботу у 2018 році в процесі використання сучасних технологій та технічних засобів в роботі працівників Українського товариства глухих, які здійснюють щоденну багатосторонню роботу з надання найрізноманітніших послуг особам з порушеннями слуху по всій території України.

Довідково: Українське товариство глухих засновано 04 червня 1933 року з метою організаційного об’єднання осіб з порушеннями слуху та надання їм допомоги в професійній, трудовій і соціальній реабілітації, захисті їх законних прав і інтересів та утвердженні статусу громадян, всебічно інтегрованих у суспільство. Саме Українське товариство глухих разом з Українським товариством сліпих є першими всеукраїнськими громадськими обʼєднаннями осіб з інвалідністю на території України, які були першопрохідцями у становленні політики соціального захисту осіб з інвалідністю та співпраці з державою в питаннях створення доступності та безбарʼєрності для найбільш масової та обʼєднаної категорії громадян з інвалідністю – осіб з порушеннями слуху та зору.

Мобільний застосунок «Сервіс УТОГ» на сьогоднішній день працює на платформі Android і є інструментом для оперативного відеозвʼязку з перекладачами жестової мови в цілодобовому режимі. Усі перекладачі жестової мови, які забезпечують роботу мобільного застосунку мають підтверджену професійну та освітню кваліфікацію, переглянути яку можна тут.

Користуватися мобільним за стосунком «Сервіс УТОГ» можуть всі особи з порушеннями слуху, які зареєструвалися в системі електронного обліку «ID УТОГ» ), встановити застосунок можна з крамниці застосунків Google Play). Застосунок «Сервіс УТОГ» є абсолютно безкоштовним та без обмежень в часі.

Завантаження мобільного додатку «Сервіс УТОГ»

Бути вільним і безбарʼєрним легко і просто з «Сервіс УТОГ

 

Про мобільний застосунок «Сервіс УТОГ» жестовою мовою

 

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину