1. Українське товариство глухих /   
  2. Рекорди УТОГ /   
  3. Внесено нові досягнення до книги рекордів утог
Внесено нові досягнення до книги рекордів утог

Внесено нові досягнення до книги рекордів утог

Президія ЦП УТОГ 27 лютого прийняла постанови про внесення нових досягнень до Книги рекордів УТОГ.


Згідно з поданим клопотанням Харківської обласної організації УТОГ, Народний самодіяльний театр «Аріадна» при Харківському будинку культури УТОГ створений у липні 1918 року в м. Харкові, є найстарішим драматичним колективом глухих в Товаристві та у 2018 році відзначив 100-річний ювілей, чим встановив абсолютний рекорд в УТОГ.

Внесено нові досягнення до книги рекордів утог

Президія Центрального правління УТОГ постановила занести це досягнення до Книги рекордів Українського товариства глухих у номінації «Мистецтво».


Враховуючи клопотання Хмельницької обласної організації УТОГ, також занесено до Книги рекордів Українського товариства глухих у номінації “Людина” досягнення інваліда з дитинства Антоніни Володимирівни Посікери (дата народження — 11.06.1957 р.), яка є наймолодшою прабабусею у віці 59 років серед членів УТОГ — осіб з порушеннями слуху.

Антоніна Володимирівна має доньку Ірину (дата народження — 31.03.1979 р.), онучку Ольгу (28.05.1998 р.) та правнука Нікіту (28.10.2016 р.). Приємно, що цей суто жіночий рекорд зареєстровано напередодні свята 8 Березня!

Щиро вітаємо рекордсменів і бажаємо їм поліпшити їхні досягнення!

Вибачте, на мобільній версії сайт
все ще розробляється.
Внесено нові досягнення до книги рекордів утог