1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Важлива інформація /   
  4. Круглий стіл «Екстрена допомога для осіб з порушеннями слуху»

Круглий стіл «Екстрена допомога для осіб з порушеннями слуху»

1600 Важлива інформація

Подія:

13 грудня 2019 року о 11 год. Круглий стіл «Екстрена допомога для осіб з порушеннями слуху».

Мета події:

Обговорення разом з представниками Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України питання створення умов для екстреного виклику особами з порушеннями слуху служб екстреної допомоги. Презентація додатку «112 UA», який є одним із провідних методів вирішення проблеми виклику екстрених служб людьми із особливими потребами та, у підсумку, напрацювання спільних дій для реалізації заходів з усунення існуючих проблем виклику особами з порушеннями слуху служб екстреної допомоги.

Опис:

В Україні проживає понад 42 тис. осіб з порушеннями слуху, які щоденно стикаються з проблемою самостійного виклику швидкої допомоги, поліції, служби порятунку. На сьогоднішній день аби викликати екстрену службу людина з порушеннями слуху змушена просити про допомогу інших людей, а якщо їх немає, то ризикує взагалі не отримати необхідну допомогу.

На виконання Указу Президента України №875/2019 від 03 грудня 2019 року «Про підвищення ефективності заходів у сфері прав осіб з інвалідністю», а саме, створення умов для екстреного виклику особами з інвалідністю, у тому числі особами з порушеннями мовлення та/або слуху, служб екстрених викликів, ВГОІ «Українське товариство глухих» ініціює організацію та проведення круглого столу «Екстрена допомога для осіб з порушеннями слуху»

Місце проведення:

м. Київ, вул. Велика Васильківська, 74 (ІІ поверх, кім. 8).

Довідкова інформація за тел. +38 (097) 289 39 38 Тетяна Кривко.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину