1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Важлива інформація /   
  4. Куди звертатися за допомогою

Куди звертатися за допомогою

448 Важлива інформація

З питань прийому в члени УТОГ – до територіальної або первинної організації УТОГ за місцем проживання або навчання.

* * *

З питань надання послуг перекладача жестової мови – до територіальної організації УТОГ, місцевого будинку культури УТОГ або до обласної організації УТОГ.

* * *

З питань надання допомоги у вивченні основ жестової мови – до місцевого будинку культури УТОГ, а при бажанні поглибленого вивчення - до обласної організації УТОГ.

* * *

З питань наявних вакансій робочих місць в організаціях та на підприємствах УТОГ – до територіальної або обласної організації УТОГ, або на підприємства Товариства.

* * *

З питань сурдологічного обстеження та отримання слухової апаратури – до сурдологічного кабінету міської або обласної лікарні, чи у відділ слухопротезування та функціональної діагностики дорослих Інституту отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України в м. Києві (м. Київ, вул. Зоологічна, 3).

* * *

З питань надання юридичної допомоги щодо вирішення житлових питань - до обласної організації УТОГ.

* * *

З питань організації дозвілля та участі у культурних заходах, які проводяться в Товаристві – до обласних будинків культури УТОГ.

* * *

З питань навчання професії перекладача жестової мови – до Навчально-відновлювального центру УТОГ за адресою м. Київ, Пуща-Водиця, вул. Курортна, 6, тел. (044) 431-93-93.

* * *

Для розв’язання соціально-побутових проблем для членів УТОГ м.Києва один раз у місяць протягом 2014 року на базі Культурного центру УТОГ проводяться безкоштовні юридичні консультації за участю Всеукраїнської громадської правоекологозахисної організації „Зелений Тризуб” та Громадської організації „Правозахисна організація „Права людини” організовувати .

* * *

При потребі Ви можете звернутися також до Центрального правління УТОГ за адресою: 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 74 (1 хв. від м. Олімпійська, вхід з вулиці Фізкультури)

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину