1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Важлива інформація /   
  4. Про відрахування підприємств УТОГ до бюджету Товариства

Про відрахування підприємств УТОГ до бюджету Товариства

2648 Важлива інформація

Всім вітання!

У зв’язку з численними запитаннями від різних осіб майже однакового змісту я прийняла рішення  відзняти відеоролик з відповідями на порушені питання. Думаю, що всім буде цікаво знати точну інформацію.

Перше. Стосується УВП та їхніх відрахувань до бюджету Товариства. Звертаю увагу на те, що якийсь виріб коштує 100 грн, а директор УВП стверджує, що він буде коштувати 60 грн, бо 40 грн йдуть в ЦП УТОГ. І ви, працівники, ображені (бо отримуєте малу зарплату), що ЦП УТОГ вас «обдирає» за рахунок шалених  відрахувань. Прошу зупинитися. Все, вами сказане, є неправдою, абсолютною неправдою. Якщо директор вашого підприємства заявить подібне, то ви можете висловити недовіру і продемонструвати мій відеоролик. Я дозволяю це зробити.

Тепер я поясню доступною мовою. Ваше підприємство, наприклад, виготовило і продало продукцію на певну суму. Із цієї суми директор платить зарплату працівникам, вираховує витрати на сировину та матеріали,  і те, що залишається , - є  доходом. Із цього  доходу лише 1 % перераховується в  бюджет УТОГ. На прикладі виробу, вартість виготовлення якого становить 100 грн, лише 1 гривня йде в бюджет УТОГ.

Підприємства УТОГ роблять відрахування до бюджету УТОГ в розмірі 1% від обсягів виробництва (без врахування витрат на сировину і матеріали).

Друге. Прошу запам’ятати, що будівлі гуртожитків, підприємств, обласних та територіальних організацій УТОГ, гаражі, підсобні приміщення тощо є власністю УТОГ. Директор УВП може здавати приміщення в оренду і отримувати кошти. Однак, з отриманої суми він має 50% перерахувати в ЦП УТОГ як  відрахування до бюджету УТОГ. Наприклад, директор отримав 50 тис. грн. за оренду якогось приміщення і перерахував 25 тис. грн. в бюджету УТОГ. Із залишених 25 тис. грн. директор собі нічого не залишає, він витрачає гроші на потреби підприємства, комунальні послуги, ремонт тощо. А ЦП УТОГ, у свою чергу, з отих 25 тис. грн. платить зарплату працівникам Будинків культури, обласних та територіальних організацій УТОГ тощо. Такий собі кругообіг коштів.

Отже, 1 % від  обсягів виробництва (без врахування витрат на сировину і матеріали) УВП та 50 % від оренди направляються в бюджет Українського товариства глухих. Працівників підприємств «не обдирають» і ЦП УТОГ ці кошти не використовує на власні потреби.

На цьому -  до побачення! Всього вам доброго!

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину