ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Важлива інформація /   
  4. У 2019 році «КАРТКА КИЯНИНА» буде вдосконалена

У 2019 році «КАРТКА КИЯНИНА» буде вдосконалена

Важлива інформація

З 2019 року в Києві запрацює муніципальна багатофункціональна електронна карта «Картка киянина». Таке рішення прийняли на засіданні Київської міськради. Це нововведення європейського рівня, яке буде реалізовано в столиці у прийдешньому році, стане логічним продовженням проекту «Картка киянина».


Що таке «Картка киянина»?

Спочатку вона була створена для пільгових категорій громадян, які зареєстровані в столиці. Але з 2015 року було прийнято рішення, що отримати карту можуть будь-які жителі Києва, які мають постійну роботу, вчаться (студенти) або переїхали з тимчасово окупованих територій або зони АТО. Особливість картки в тому, що вона іменна, з фотографією, і містить в собі особисті дані власника. Вона навіть має власний рахунок, її можна використати як зарплатну.

Використати картку можна в найрізноманітніших сферах. Приміром, з її допомогою можна записуватися на прийом до лікаря через Електронний реєстр, а пільговики можуть отримувати знижки в деяких аптеках, які уклали договір з адміністрацією міста. «Картка» дає можливість пільговим категоріям громадян безкоштовно їздити в громадському транспорті, а іншим поповнювати її і використовувати як проїзний квиток.

Що зміниться?

Муніципальна картка — це також пластикова картка, за допомогою якої можна буде оплачувати комунальні послуги у банках, касах і платіжних системах без квитанцій. Вона, як і звичайна «Картка киянина», має унікальний номер. На ній міститься перелік комунальних підприємств з номерами особових рахунків власника. Так, щоб сплатити комунальні послуги, не треба носити з собою квитанції і запам’ятовувати розрахункові рахунки. Уся інформація зібрана воєдино в електронному вигляді. Тобто, головною перевагою стане те, що розшириться функціонал картки. На ній будуть доступні такі додатки як ідентифікаційний, соціальний (перелік пільг власника), транспортний, платіжний, медичний, комунальний, торговий тощо.

І усі ці сервіси будуть доступні і на існуючій версії «Картки киянина», яка працюватиме до закінчення її дії, і буде переведена на нову платформу автоматично. Тому замінювати її на «Муніципальну картку» не треба. Усі нараховані пільги будуть також збережені.

i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину