ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Важлива інформація /   
  4. З нагоди проведення ювілейного ХХ з’їзду УТОГ

З нагоди проведення ювілейного ХХ з’їзду УТОГ

Важлива інформація

Шановні члени Українського товариства глухих!

Цей тиждень у кінці вересня запам’ятається всім нам не лише яскравими заходами до Міжнародного тижня глухих і Міжнародного дня жестових мов, а й також визначною подією, яка безумовно увійде в історію нашої організації: 23 вересня у Києві відбудеться ювілейний, ХХ з’їзд Українського товариства глухих.

Через загострення епідемічної ситуації в Києві й необхідністю дотримання належних вимог, пов'язаних з адаптивним карантином, прийнято рішення про участь у роботі з’їзду лише обраних на нього делегатів, без гостей і запрошених. Це дозволить забезпечити необхідну соціальну дистанцію і дотриматися оголошених санітарних норм, зокрема стосовно використання масок та інших засобів безпеки.

Під час роботи з’їзду його делегатами буде заслухано звіт Центрального правління УТОГ про роботу за п’ять років. Звітуватиме й Центральна ревізійна комісія УТОГ про результати перевірки діяльності президії та виконавчого апарату ЦП УТОГ за період 2016–2020 роки. На з’їзді буде розглянуто проєкт нової редакції Статуту УТОГ і Концепція соціального і економічного розвитку Українського товариства глухих  на 2021– 2026 роки. На порядку денному також проведення виборів керівних органів УТОГ.

Будуть розглянуті також інші питання, зокрема, стосовно кандидатур, рекомендованих обласними організаціями УТОГ на надання звання “Почесний член УТОГ”.

Впевнені, що попри складну епідемічну ситуацію, з’їзд пройде успішно і намітить нові перспективи розвитку нашої організації.   

 

i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину