ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Важлива інформація /   
  4. Збір інформації про випадки дискримінації глухих

Збір інформації про випадки дискримінації глухих

Важлива інформація
 

Останнім часом на форумх спільноти глухих почастішали випадки обговорення відмов медичними закладами у наданні медичної довідки для отримання водійських прав особам з інвалідністю зі слуху, що є проявом дискримінації.

З метою виявлення реальних випадків та відпрацьювання механізму захисту глухими своїх прав гарантованих Конвенцією ООН про права людей з інвалідністю Центральне правління УТОГ проводить збір інформації про конкретні факти та випадки проявів дискримінації за ознакою інвалідності зі слуху.
У випадку якщо Ви особисто або Ваші друзі чи знайомі стикалися з такими випадками та хочете допомогти у вирішенні даної проблеми - пропонуємо Вам надавати таку інформацію до найближчої територіальної або обласної організації УТОГ.
Для вжиття заходів з вирішення питання усунення дискримінації стосовно глухих осіб у реалізації ними свого права на використання власного автотранспорту або забезпечення плацевлаштування водіями необхідно  надати інформацію про випадки відмов у наданні медичних рекомендацій з вказанням ПІБ особи, якій було відмовлено, описом причини відмови, вказанням назви медичного закладу, його адреси, ПІБ лікаря, який здійснив відмову (в разу наявності).
У випадку якщо причиною відмови було посилання на довідку МСЕК рекомендуєьться також додавати таку довідку.
При цьому звертаємо Вашу увагу на те, що Центральне правління УТОГ здійснює пошук шляхів вирішення наявних проблем порушення прав глухих виключно законним шляхом.
 
Інформація відділу зв'язків громадськістю ВА ЦП УТОГ
i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину