» » Чия правда?... (або кого захищає канал «1+1»)

Чия правда?... (або кого захищає канал «1+1»)

Нічого не скажеш, оригінальне «привітання» підготував до Міжнародного дня глухих телеканал «1+1» (програма «Факти» ТСН), який показав 24 вересня передачу «Там, де німі кричать» (до речі, слово «німі» не зовсім коректне).

Як і в літньому сюжеті про Херсонське УВП, те, що на цей раз показали телевізійники, — це знову була не інформація, а дезінформація — викладена упереджено, однобоко та з метою скомпрометувати Товариство.

Інтерв’ю, яке взяла журналіст ТСН Наталія Ярмола у голови УТОГ Ірини Чепчиної вранці 24 вересня перед початком акції «Почути кожного», до передачі практично не увійшло. Зате знову і знову подавалися старі, вже бачені, наклепницькі сюжети про Херсон і не тільки.

І хоча проведені перевірки довели, що в Херсоні все зовсім не так, як подавалося влітку у сюжетах ТСН, тележурналісти з упертістю, яка варта ліпшого застосування, знову повторюють цю перекручену й по суті недостовірну інформацію.

Вони «розганяють хвилю» далі, додаючи також підбурливі за висновками сюжети зі Львова і Дніпра та відверто кажуть, що ті, хто проживає у гуртожитках рідпрриємств УТОГ міст Дніпра і Львова, порушуючи встановлені там правила, вхопилися за сюжет з Херсона, щоб добитися своїх особистих інтересів. А журналісти знову подали все однобоко і претензійно. У погоні за черговою сенсацією вони абсолютно не взяли до уваги той факт, що ображені на підприємство УТОГ у Дніпрі мають заборгованість з комунальних послуг за проживання у гуртожитку у розмірі 9 тисяч гривень, а Оксана Лазур звільнена зі Львівського ШП «Силует» ще у 2004 році й правомочність цього рішення підтверджена у всіх судових інстанціях.  

Цікава позиція у каналу «1+1»… Чиї інтереси вони захищають, прикриваючись сюжетами нібито про глухих, формуючи їх з кадрів, які вирвані з контексту? Чому, перекручуючи реальність, створюють видимість «фільму жахів» у діяльності Всеукраїнської громадської організації, заснованої у 1933 році та діючої у рамках законодавства України та Статуту, прийнятого та зареєстрованого у 2016 році…

Чому, беручи інтерв’ю у голови Товариства аж через два місяці після першого сюжету (16.07.2017), до нового сюжету в Міжнародний день глухих (24.09.2017) включають лише кілька фраз з інтерв’ю? Невже така політика каналу «1+1» — робити замовні сюжети не шукаючи правди та показуючи лише одну сторону проблеми ту, яка комусь вигідна?

P.S.: Напевне, дуже вже комусь цікаве Херсонське підприємство УТОГ, бо вже 25 вересня 2017 року з використанням грубої чоловічої сили під керівництвом Ківи І.В. захоплено кабінет директора підприємства разом зі статутними документами та зупинено його роботу. Схоже, робиться все аби остаточно залишити без роботи працівників з порушеннями слуху…Нічого не скажеш, оригінальне «привітання» підготував до Міжнародного дня глухих телеканал «1+1» (програма «Факти» ТСН), який показав 24 вересня передачу «Там, де німі кричать» (до речі, слово «німі» не зовсім коректне). Як і в літньому сюжеті про Херсонське УВП, те, що на цей раз показали телевізійники, — це знову була не інформація, а дезінформація — викладена упереджено, однобоко та з метою скомпрометувати Товариство.

">

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

Чия правда?... (або кого захищає канал «1+1»)

2017-10-06
Відеорепортажі https://utog.org/uploads/posts/2017-09/1506445459_maxresdefault.jpg

Нічого не скажеш, оригінальне «привітання» підготував до Міжнародного дня глухих телеканал «1+1» (програма «Факти» ТСН), який показав 24 вересня передачу «Там, де німі кричать» (до речі, слово «німі» не зовсім коректне). Як і в літньому сюжеті про Херсонське УВП, те, що на цей раз показали телевізійники, — це знову була не інформація, а дезінформація — викладена упереджено, однобоко та з метою скомпрометувати Товариство.

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

ВІДЕОРЕПОРТАЖІ
ПОПУЛЯРНЕ
Голосування

Оцініть дизайн сайту


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!