» » ЗВЕРНЕННЯ голови Українського товариства глухих Ірини Іванівни Чепчиної до членів Товариства

ЗВЕРНЕННЯ голови Українського товариства глухих Ірини Іванівни Чепчиної до членів ТоваристваЗВЕРНЕННЯ

голови Українського товариства глухих

Ірини Іванівни Чепчиної

до членів Товариства


Шановні члени Українського товариства глухих! Звертаюся до всіх Вас, до Вашої свідомості, з повідомленням про те, що наше Товариство перебуває в небезпеці. У великій небезпеці…


Відбувається рейдерська атака на УТОГ. Рейдерів не цікавлять глухі, рейдерів не цікавить виробництво – їх цікавить майно нашого з Вами Товариства: підприємства, гуртожитки, земельні ділянки, які при продажі дуже швидко принесуть великі гроші.


Я і моя команда працюємо лише один рік. Ми прийняли Товариство таким, яким воно є наразі. Почали працювати і багато чого робимо для збереження Товариства і покращення його роботи у всіх напрямках. Однак не все нам вдається так, як би того хотілося, через об’єктивні причини в країні.


Я особисто в минулому році виїздила до Херсону та зустрічалася з людьми на підприємстві. Тоді вони не скаржилися.


Звертаюся до всіх вас: я готова вислухати кожного! Ми виїздили і надалі будемо проводити зустрічі з вами. Ми готові робити зміни, але за короткий час це зробити досить складно.


Ми готові працювати і зробити все, щоб кожна глуха людина в нашому Товаристві знала, що вона може звернутися за допомогою та захистом і буде почута та отримає необхідну допомогу.


Ніхто, відчуйте, ніхто не може бути звинувачений і визнаний винним, у тому чого не вчиняв, без рішення суду. Оті заклики, які цілеспрямовано поширюються в інтернеті та в розмовах серед вас — це один з методів впливу на психологію людини з метою підбурювання.


У Херсоні відбулася робота проплачених провокаторів, людей, які не мають жодного відношення до Українського товариства глухих, але переслідують особисті інтереси. Ці люди щоденно, постійно тиснуть на свідомість нечуючих, які піддалися і піддаються впливу без можливості прийняття власних рішень.


Так званих «захисників глухих» і тих, кого вони представляють, аж ніяк проблеми глухих не переймають. Їх головне завдання — зупинити роботу підприємства.


Херсонське підприємство зупинилося… І всі працівники, в тому числі глухі, які активно приймали участь у проплаченій акції, залишилися без засобів для існування…


Замість стабільної роботи та заробітку, замість діючого підприємства, яке утримувало гуртожиток як для працівників підприємства, так і для інших осіб, які таким чи іншим чином проживають на даний час у гуртожитку Херсонського УВП, ми всі отримали зупинене підприємство.


Підприємство стоїть, замовлень немає, а податки і інші обов’язкові платежі до державних установ робити потрібно… На сьогоднішній день готові написати заяви про звільнення всі спеціалісти підприємства. Без них робота Херсонського підприємства неможлива. Замість голосних обіцянок про красиве життя ми отримали сумну реальність.


Нікого, крім нас самих – глухих, не цікавлять наші проблеми.


Закликаю всіх Вас зберігати спокій, виважено приймати рішення і всім разом стати на захист нашого Товариства.


Не дозволимо чужим зруйнувати наш дім. А зміни на краще будемо робити разом.ЗВЕРНЕННЯ голови Українського товариства глухих Ірини Іванівни Чепчиної до членів Товариства

Шановні члени Українського товариства глухих! Звертаюся до всіх Вас, до Вашої свідомості, з повідомленням про те, що наше Товариство перебуває в небезпеці. У великій небезпеці…


">

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

ЗВЕРНЕННЯ голови Українського товариства глухих Ірини Іванівни Чепчиної до членів Товариства

2017-10-04
Відеорепортажі https://utog.org/uploads/posts/2017-10/1507114264_111.jpg

ЗВЕРНЕННЯ голови Українського товариства глухих Ірини Іванівни Чепчиної до членів Товариства

Шановні члени Українського товариства глухих! Звертаюся до всіх Вас, до Вашої свідомості, з повідомленням про те, що наше Товариство перебуває в небезпеці. У великій небезпеці…


Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

ВІДЕОРЕПОРТАЖІ
ПОПУЛЯРНЕ
Голосування

Де ви працюєте?


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!