Херсонське УВП УТОГ очолив Ф.М. Фомін

Дата: 30-10-2017, 18:51 Автор: Admin Переглядів: 459 Надрукувати17 жовтня 2017 року на Херсонському УВП УТОГ відбулося виїзне засідання президії Центрального правління УТОГ. Члени президії на чолі з головою УТОГ І.І. Чепчиною мали розмову з ко­лективом підприємства стосовно його подаль­шої долі й пропозицій стосовно кандидатур на посаду керівника УВП.


Також відбулися співбесіди з особами, які пре­тендували на посаду керівника цього підприєм­ства: О.В. Якуб і Ф.М. Фоміним.


Після обговорення програм, представлених кандидатами, президія Центрального правлін­ня УТОГ прийняла рішення, що Херсонське УВП очолить член нашого Товариства, слабочуючий Федір Михайлович Фомін, відомий багатьом утогівцям як колишній директор Кіровоград­ського (зараз — Кропивницького) УВП УТОГ. Нагадаємо, що у свій час саме він вивів Кірово­градське УВП зі стану санації у число найкращих виробничих підприємств у системі УТОГ.


20 жовтня 2017 року відбулося представлен­ня нового керівника колективу Херсонського УВП УТОГ. Ф.М. Фомін надалі буде керувати цим підприємством та виводитиме його з кризово­го стану, в якому воно перебуває через роздуті скандальні події.


На першій зустрічі Ф.М. Фоміна з трудовим ко­лективом були присутні члени президії ЦП УТОГ та представники держорганів у Херсонській об­ласті, а саме: О.М. Булахова — депутат Херсон­ської обласної ради, О.В. Князєва — заступник директора Департаменту соціального захисту Херсонської ОДА та О.О. Ракша — директор Херсонського обласного відділення Фонду соці­ального захисту інвалідів.


Інформація «НЖ»17 жовтня 2017 року на Херсонському УВП УТОГ відбулося виїзне засідання президії Центрального правління УТОГ. Члени президії на чолі з головою УТОГ І.І. Чепчиною мали розмову з ко­лективом підприємства стосовно його подаль­шої долі й пропозицій стосовно кандидатур на посаду керівника УВП.

">


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Херсонське УВП УТОГ очолив Ф.М. Фомін

Відеорепортажі https://utog.org/uploads/posts/2017-10/medium/1509390549_1234.jpg

17 жовтня 2017 року на Херсонському УВП УТОГ відбулося виїзне засідання президії Центрального правління УТОГ. Члени президії на чолі з головою УТОГ І.І. Чепчиною мали розмову з ко­лективом підприємства стосовно його подаль­шої долі й пропозицій стосовно кандидатур на посаду керівника УВП.

Юридична адреса


Виконавчий апарат
Центрального правління УТОГ:
03150, м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 74.

Приймальня:
тел/факс: (044) 246-76-33,
e-mail: cputog@ukr.net
 

Голосування

Все опросы Де ви працюєте?