» » Зустріч з представниками будівельної компанії «Глобус Груп»

Зустріч з представниками будівельної компанії «Глобус Груп»
Під час робочої поїздки голови УТОГ Ірини Чепчиної до м. Львова було проведено зустріч з представниками будівельної компанії «Глобус Груп», на якій підписано попередній договір про спорудження на незабудованій частині земельної ділянки клубу Львівської обласної організації УТОГ нових житлових та нежитлових будинків.


За домовленістю з забудовником, частина приміщень у вказаних будівлях після завершення будівництва буде передана Українському товариству глухих, зокрема й для розподілу між інвалідами зі слуху, що перебувають на черзі квартирного обліку у м. Львові.


Сторони також домовились, що після успішної реалізації проекту буде опрацьована можливість спільного будівництва житла на аналогічних умовах і в інших містах України.Під час робочої поїздки голови УТОГ Ірини Чепчиної до м. Львова було проведено зустріч з представниками будівельної компанії «Глобус Груп», на якій підписано попередній договір про спорудження на незабудованій частині земельної ділянки клубу Львівської обласної організації УТОГ нових житлових та нежитлових будинків.

">
ПОПУЛЯРНЕ

Голосування

Де ви працюєте?


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!