» » Привітання з 85-річним ювілеєм УТОГ від президента Всесвітньої Федерації глухих Коліна Аллена

Привітання з 85-річним ювілеєм УТОГ від президента Всесвітньої Федерації глухих Коліна Аллена

Вітання нечуючим України від Всесвітньої Федерації глухих!

ВФГ пов’язують тісні дружні зв’язки з Українським товариством глухих, яке наразі відзначає своє 85-річчя! Ваше Товариство було створено у далекому 1933 році і сьогодні від імені ВФГ хочу передати слова пошани і подяки тим глухим людям, які створювали УТОГ. Рік за роком ваша організація розвивалася і зміцнювалася.

85 років — це вагома дата, і за цей час УТОГ здійснювало роботу з організаційного об’єднання глухих громадян України, надавало їм допомогу у вирішенні цілого переліку життєво важливих соціальних питань, допомогало правовому захисті нечуючих, у їхньому особистісному ствердженні та зростанні. УТОГ увійшло до складу Всесвітньої Федерації глухих у 1957 році, тобто більше ніж 60 років тому. Всесвітня Федерація глухих об’єднує 135 країн, а Українське товариство глухих стало 136 організацією, що увійшла до його складу. Отже, минуло 60 років з того часу, як Україна стала членом ВФГ. Це дуже важлива дата! І сьогодні ми відзначаємо два ювілеї: 85 років УТОГ і понад 60 років співпраці з ВФГ!

Рада Всесвітньої Федерації глухих щиро вітає дружнє Українське товариство глухих з ювілеєм, бажає в гарному настрої відзначити цю дату і надалі продовжувати успішну роботу з надання всебічної допомоги глухим в Україні!


 Вітання нечуючим України від Всесвітньої Федерації глухих!">
ПОПУЛЯРНЕ

Голосування

Оцініть дизайн сайту


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!