» » Права нечуючих водіїв: є позитивні зрушення!

Права нечуючих водіїв: є позитивні зрушення!


Протягом кількох років Центральне правління УТОГ зверталося до Міністерства охорони здоров’я України з проханням переглянути і скасувати надмірні протипоказання для кандидатів у водії, що мають порушення слуху. У квітні 2018 року ЦП УТОГ повторно звернулося до МОЗ з цього важливого питання, супроводивши лист підписами від нечуючих на 18 аркушах.

Нарешті пропозиції Центрального правління УТОГ почуті у МОЗ: днями надійшов лист про те, що робоча група МОЗ з питань розробки нормативно-правових актів у сфері медичного забезпечення безпеки дорожнього руху розробила проект наказу норм медичного огляду водіїв та кандидатів у водії транспортних засобів, де вказані мінімальні вимоги до стану їхнього фізичного і психічного здоров’я, зокрема для водіїв та кандидатів у водії І групи (категорії АМ, А1, А2, А, В1, В), які мають повну двосторонню втрату слуху. Вони визнаються придатними до керування транспортним засобом у тому випадку, якщо гострота зору становить не менше 0,8/0,8, з корекцією до +/- 6,0 сферичних діоптрій і до +/-3,0 циліндричних діоптрій і за умови, що оптична корекція добре переноситься.

Водії або кандидати у водії транспортних засобів 2 групи (категорії В, ВЕ, С1, С1Е, С, СЕ, D1, D1EDDEFHвважаються придатними до керування транспортним засобом в тому випадку, якщо гострота слуху становить не менше 70% і за умови проходження періодичного медичного огляду.

У цьому ж листі Міністерства охорони здоров’я України повідомляється, що МОЗ повністю поділяє прагнення УТОГ стосовно імплементації Директиви 2006/126/ЄС Європейського парламенту та Ради від 20.12.2006 про посвідчення водія та висловлює вдячність за надані пропозиції, які будуть опрацьовані під час підготовки відповідних проектів нормативно-правових актів у встановленому законодавством порядку.ВЛАСНА ІНФОРМАЦІЯ

 Протягом кількох років Центральне правління УТОГ зверталося до Міністерства охорони здоров’я України з проханням переглянути і скасувати надмірні протипоказання для кандидатів у водії, що мають порушення слуху. У квітні 2018 року ЦП УТОГ повторно звернулося до МОЗ з цього важливого питання, супроводивши лист підписами від нечуючих на 18 аркушах.">

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

Права нечуючих водіїв: є позитивні зрушення!

2018-09-12
Відеорепортажі / Iнформація https://utog.org/uploads/posts/2018-08/1534770805_2016-04-20_103808.jpg  Протягом кількох років Центральне правління УТОГ зверталося до Міністерства охорони здоров’я України з проханням переглянути і скасувати надмірні протипоказання для кандидатів у водії, що мають порушення слуху. У квітні 2018 року ЦП УТОГ повторно звернулося до МОЗ з цього важливого питання, супроводивши лист підписами від нечуючих на 18 аркушах.
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

ВІДЕОРЕПОРТАЖІ
ПОПУЛЯРНЕ
Голосування

Оцініть дизайн сайту


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!