» » Позиція УТОГ на сьогоднішній день

Позиція УТОГ на сьогоднішній день

Доброго дня! У минулому році було звернення до всіх членів Українського товариства глухих з приводу тих подій, які відбулися на Херсонському підприємстві УТОГ.


Минув рік. Ми бачимо, що Херсонське підприємство досі працює зі збитками. Вигідних замовлень, які обіцяв особисто мені у присутності трудового колективу І. Кива, так і немає. Протягом року він так і не розмістив замовлення на нашому Херсонському підприємстві. Це важливий факт.

Другий факт: на з’їзді Соціалістичної партії він оголосив про те, що призначив радником О. Таран від УТОГ. Радником від УТОГ? Як це так? Де відповідне рішення президії ЦП УТОГ?

УТОГ – величезна організація, яка може давати повноваження лише на підставі рішення президії про призначення особи, яка представлятиме його інтереси. Той, хто ознайомиться з такими матеріалами в ЗМІ, подумає, що УТОГ підтримує Соцпартію. А це не так! Щоправда, О. Таран потім написала опротестування: мовляв, це її особисто було призначено, не від УТОГ. А факт свідчить про те, що І. Кива, чудово знаючи про ці вимоги, навмисне використав назву УТОГ, як впливової організації.

Третє: Кива був у мене особисто і приніс папірець з пропозицією на 4 підприємствах УТОГ (яких, я зазначати не буду) залучити вигідні інвестиції, але за умови, що там будуть призначені його директори. Але я відповіла, що такі пропозиції мають бути оформлені як документ, на офіційному бланку відповідної організації, за підписом керівника. Документ цей ми досі не отримали. Про що це свідчить? Тож ви повинні висновки зробити самі.

Далі я хочу сказати про П. Поварка. Він розповідає про форум, який відбудеться 1 грудня, про питання, які там будуть розглядатися – вони не стосуються УТОГ, проте він в кожному відеоролику згадує про УТОГ.

Наведу приклад: П. Поварко працює в громадській організації «Інститут управління знаннями» і уявіть собі, що я буду розповідати про її діяльність, не маючи ніякого відношення до неї, обговорюючи їх дії і навчаючи, як треба працювати. Як це називається? Втручання у діяльність громадської організації, чи не так?

Хіба не відомо, яку роботу проводить УТОГ, чим займається? Про це є інформація на сайті УТОГ, в соціальних мережах та в газеті. Особливо обурюють його слова про те, що глухі неграмотні. Ці слова є принизливими для глухих.

УТОГ вимушений буде звернутися до суду з метою захисту честі й гідності нашої організації, якій налічується вже 85 років.

Політичні події і вибори, бурхливі емоції, пов’язані з ними – справа швидкоплинна, а УТОГ було створено зусиллями глухих багато років тому, вони будували і розвивали його. Наше Товариство буде й надалі працювати з глухими, задля блага глухих, дбаючи про майбутнє.


Інформація ВА ЦП УТОГДоброго дня! У минулому році було звернення до всіх членів Українського товариства глухих з приводу тих подій, які відбулися на Херсонському підприємстві УТОГ.
">

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

Позиція УТОГ на сьогоднішній день

2018-11-29
Відеорепортажі https://utog.org/uploads/posts/2018-11/medium/1543516504_facebook_mp4_20181129_203248_310.jpg
Доброго дня! У минулому році було звернення до всіх членів Українського товариства глухих з приводу тих подій, які відбулися на Херсонському підприємстві УТОГ.
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

ВІДЕОРЕПОРТАЖІ
ПОПУЛЯРНЕ
Голосування

Оцініть дизайн сайту


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!