» » Коли видають бажане за дійсне

Коли видають бажане за дійсне

Організатори заявили, що у форумі «з питань порушення прав і свобод незрячих і слабкочуючих», який відбувся з ініціативи І. Киви і компанії (К. Стремоусов, П. Поварко, О. Таран) 1 грудня у Києві в конференц-залі готелю «Братислава», взяли участь понад 300 осіб з інвалідністю.


Повіримо їм на слово, але лише тільки в цьому. Бо в усьому іншому вони видають бажане за дійсне, а то й відверто кажуть неправду. У цьому могли впевнитися активісти УТОГ (Н. Бабіна-Ткач, В. Кириченко, Н. Сергєєва, Н. Бадюл, Н. Зборовська), які прийшли на цей захід не задля підтримки І. Киви та його ідей, а щоб запобігти інсинуаціям, перекрученням фактів та безпідставним нападам на УТОГ. Про те, як відбувалися події у конференц-залі готелю «Братислава», вони розмістили кілька відеорепортажів у Фейсбуці та Ютубі.

1 частина

2 частина

3 частина

4 частина

5 частина

6 частина

Попри запевняння О. Таран, що це буде просто дружнє спілкування і обговорення проблем осіб з інвалідністю, розмова точилася здебільшого навкруг УТОС і УТОГ. При цьому переклад П. Поварко грішив його власними трактуваннями виступів, пересмикуваннями фактів, а сама якість перекладу бажала бути кращою.

У «полум’яних промовах» Киви ми знову почули вже знайомі обвинувачення у корупції, розкраданні майна і коштів від оренди, наявності триповерхових палаців у керівництва УТОГ, з приводу яких ми вже вдосталь надивувалися рік тому. І тоді не вкладалося у голові, і зараз не вкладається, як можна так безцеремонно казати те, чого немає. Мало того — ці випади відверто порушують закони і норми стосовно діяльності громадських організацій.

Попри всі намагання організаторів обрати громадську раду і прийняти звернення від імені учасників форуму, це їм фактично не вдалося, бо зал вибухнув запереченнями і стосовно кандидатів до складу ради, і стосовно змісту звернення.

Обговорення підсумкового документу форуму вилилося у тривалу суперечку. Один намір провести аудит діяльності УТОС і УТОГ чого вартий!? Чи ще один пункт — про приватизацію гуртожитків УТОС і УТОГ.

Зал бурхливо реагував на ці випади. Першими обурилися незрячі, вони не стали мовчки слухати те, що їм прагнули нав’язати організатори форуму, до них підключилися й нечуючі. Особливо гостро постало питання: якщо дозволити приватизувати гуртожитки, то де житимуть ті, хто прийде працювати на підприємства УТОС і УТОГ?

Залишилися без чіткої відповіді і ці запитання, і запитання глухих до Киви, де обіцяна ним допомога Херсонському УВП, які є у нього докази корупції керівництва УТОГ та інші.

Вже після того, як народ почав покидати зал у пошуках обіцяних організаторами виплат кожному з учасників у розмірі 1 тис. грн, Кива і його прибічники були втягнуті у дрібні розборки окремих ображених на УТОГ, які прийшли на форум, щоб ще раз спробувати і тут вирішити свої особисті проблеми, які взагалі-то вирішуються не тут і не так. Приміром, відключення світла за несплату платежів у гуртожитку чи особисті непорозуміння з керівництвом.

А загальне враження висловила Н. Сергєєва, якій так і не дали до кінця виступити на форумі: «Киві президентом не бути!»


Інф. «НЖ» Організатори заявили, що у форумі «з питань порушення прав і свобод незрячих і слабкочуючих», який відбувся з ініціативи І. Киви і компанії (К. Стремоусов, П. Поварко, О. Таран) 1 грудня у Києві в конференц-залі готелю «Братислава», взяли участь понад 300 осіб з інвалідністю.">

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

Коли видають бажане за дійсне

2018-12-04
Відеорепортажі https://utog.org/uploads/posts/2018-12/1544023749_kiva.jpg  Організатори заявили, що у форумі «з питань порушення прав і свобод незрячих і слабкочуючих», який відбувся з ініціативи І. Киви і компанії (К. Стремоусов, П. Поварко, О. Таран) 1 грудня у Києві в конференц-залі готелю «Братислава», взяли участь понад 300 осіб з інвалідністю.
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

ВІДЕОРЕПОРТАЖІ
ПОПУЛЯРНЕ
Голосування

Оцініть дизайн сайту


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!