» » Святкове привітання голови Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Українське товариство глухих» Ірини Іванівни Чепчиної

Святкове привітання голови Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Українське товариство глухих» Ірини Іванівни Чепчиної

 
Завершується черговий, 2016 рік — рік, пам’ятний багатьма подіями і напруженою працею.


Навесні цього року успішно завершені звітно-виборчі конференції в обласних організаціях УТОГ, а 2—3 червня відбувся ХІХ з’їзд нашого Товариства, на якому затверджено нову редакцію Статуту УТОГ, обрано новий склад керівництва, затверджено Концепцію економічного та соціального розвитку УТОГ на наступні 5 років і прийнято інші важливі рішення.


Протягом 2016 року структурні підрозділи нашого Товариства продовжували виконувати свої статутні завдання з надання всебічної допомоги членам УТОГ, а також брали активну участь у підготовці й проведенні багатьох всеукраїнських та міжнародних заходів.


Так, після дворічної перерви саме цього року, завдяки активній спів­праці з Міносвіти України, відновлено проведення конкурсу «Ерудит» для учнів випускних класів шкіл для глухих та зі зниженим слухом. Це був десятий, ювілейний конкурс, у якому перемогу здобули Владислав Горішний, учень Вінницького навчально-виховного комплексу та Микита Чуйков, учень Харківської спецшколи-інтернату № 6, які стали студентами Вінницького університету «Україна» і Харьківської академії фізичної культури. Павло Бакай (Підкамінська школа, Львівська область), Валерія Желамська (Київська школа № 6), Світлана Зінковська (Київська школа № 18), які посіли друге-третє місця, стали студентами Київського національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.


У конкурсах на звання «Місс УТОГ» і «Містер УТОГ» впевнено демонструвала свою привабливість і вроду нечуюча молодь. Переможці цих конкурсів взяли участь у світових і європейських конкурсах краси. Представниця Українського товариства глухих, переможниця Всеукраїн­сь­кого конкурсу краси, володарка титулів «Міс УТОГ–2016» та «Приз глядацьких симпатій» Олена Новохацька виборола на престижному міжнародному конкурсі у Празі почесний титул «Нечуюча міс Європи 2016».


Успішно виступили на XVI Міжнародному фестивалі глухих ілюзіоністів запорізькі маги Олена Кім та Анатолій Немировченко, які у вересні привезли з Литви три нагороди.


У квітні у Навчально-відновлювальному центрі УТОГ відбулось чергове засідання Молодіжної ради УТОГ, в якому взяли участь 16 молодіжних лідерів.


Хочу згадати також про популярні серед молоді «Ігри патріотів УТОГ», у яких цього року перемогла команда Запоріжжя.


Важливою подією стало проведення у серпні на базі Навчально-відновлювального центру УТОГ наради Всеук­раїнської Ради ветеранів та інших ветеранських заходів.


Невід’ємною частиною міжнародної діяльності УТОГ є його участь у роботі Регіонального секретаріату ВФГ по Східній Європі та Середній Азії. У листопаді цього року керівни­цтво УТОГ взяло участь у зустрічах з керівниками споріднених товариств глухих у Москві, через кілька тижнів знову мало зустріч з колегами на ювілеї Білоруського товариства глухих у Мінську. Ці зустрічі дають змогу обмінятись досвідом, налагодити більш тісну співпрацю між нашими організаціями.


Для того, щоб і в подальшому наше Товариство мало змогу продовжувати всю цю роботу, особливе значення має діяльність промислової сфери УТОГ. Адже підприємства Товариства були створені для працевлаштування людей з інвалідністю зі слуху, забезпечення їх гідним рівнем зарплати й здійснення відрахувань до бюджету УТОГ для забезпечення діяльності непромислової сфери УТОГ. Оскільки у 2016 році на деяких підприємствах стан справ потребував глибокого аналізу і вжиття рішучих заходів, новообраний склад президії ЦП УТОГ розпочав детальний розгляд роботи підприємств, які не виконують найважливіші планові показники. У результаті цього було прийнято низку кадрових рішень.

За підсумками за 11 місяців 2016 року промислова сфера Товариства попрацювала досить непогано: обсяги виробництва продукції у діючих цінах складають 91,1 %, а показник відрахувань до бюджету УТОГ досягнув у цілому по підприємствах УТОГ 83,4 % (тоді як у минулому році він складав за цей же період 53,5 %).


З урахуванням необхідності підвищення з 1 січня 2017 року мінімального рівня заробітної плати, пошуку кош­тів на сплату зростаючих комунальних платежів та на вирішення інших важливих проблем, і в промисловій, і в непромисловій сфері УТОГ буде продовжено роботу з оптимізації витрат, приведення штатних розписів структурних підрозділів УТОГ у відповідність із сучасними потребами, пошуку нових форм фінансування (інвестиції, гранти), перегляду умов здачі об’єктів УТОГ в оренду тощо. Зокрема, вжито заходів стосовно зменшення чисельності виконавчого апарату ЦП УТОГ та його структурної реорганізації.


Протягом року Товариство активно співпрацювало з органами влади у питаннях вирішення проблем осіб з інвалідністю зі слуху. Керівники УТОГ брали участь у зустрічах представників громадських організацій у Президента та Прем’єр-міністра України, у засіданнях Ради у справах осіб з інвалідністю при Кабінеті Міністрів України. На завершення року на розгляд Уряду України Товариством були надані нові пропозиції щодо захисту прав нечуючих на користування жестовою мовою, збереження системи інтернатних навчальних закладів для дітей з порушеннями слуху тощо.


Отже, у наступному році ця робота буде продовжена. Впевнена, що спільними зусиллями і середнього покоління, і ветеранів, і молоді ми знайдемо вихід зі складних ситуацій, примножимо наші здобутки й реалізуємо все, що заплановано на наступний рік.


Хочу подякувати всім працівникам УТОГ за наполегливу працю у 2016 році й побажати на майбутнє: у роботі — упевненості у своїх силах, віри в друзів і колег, у сім’ї — злагоди, любові й підтримки рідних і близьких, а нашому Товариству — нових успіхів й процвітання на вільній і мирній рідній землі!


З Новим роком, дорогі друзі, з новими здобутками!

 Завершується черговий, 2016 рік — рік, пам’ятний багатьма подіями і напруженою працею. Навесні цього року успішно завершені звітно-виборчі конференції в обласних організаціях УТОГ, а 2—3 червня відбувся ХІХ з’їзд нашого Товариства, на якому затверджено нову редакцію Статуту УТОГ, обрано новий склад керівництва, затверджено Концепцію економічного та соціального розвитку УТОГ на наступні 5 років і прийнято інші важливі рішення.

">

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

Святкове привітання голови Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Українське товариство глухих» Ірини Іванівни Чепчиної

2016-12-29
Відеорепортажі https://utog.org/uploads/posts/2016-12/1483103434_image-791.jpg

 Завершується черговий, 2016 рік — рік, пам’ятний багатьма подіями і напруженою працею. Навесні цього року успішно завершені звітно-виборчі конференції в обласних організаціях УТОГ, а 2—3 червня відбувся ХІХ з’їзд нашого Товариства, на якому затверджено нову редакцію Статуту УТОГ, обрано новий склад керівництва, затверджено Концепцію економічного та соціального розвитку УТОГ на наступні 5 років і прийнято інші важливі рішення.

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

ВІДЕОРЕПОРТАЖІ
ПОПУЛЯРНЕ
Голосування

Оцініть дизайн сайту


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!