ID УТОГ

Актуальний сюрприз

Благодійні справи

Вчора, 17 січня 2023 року, ВГО «Спортивна федерація глухих України», президентом якої є партнер і друг УТОГ – Леонід Касіцький приготувала для працівників Центрального правління УТОГ несподіваний сюрприз.

Леонід Касіцький

Відомо, що всі зусилля ЦП УТОГ спрямовані на підтримку обласних організацій і зосереджені на наданні їм будь-якої за величиною, обсягом чи змістом гуманітарної чи іншої допомоги. Не менш відомо, що працівники структурних підрозділів УТОГ, в свою чергу, тримають соціальну оборону у лихий нинішній час, щоб вберегти кожного члена УТОГ…

Це все знає керівництво СФГУ… Знає чудово і про те, в яких умовах працюють працівники ЦП УТОГ, коли вимикається світло, та зникають і тепло, і Інтернет… Робота на благо утогівців не припиняється: всі працюють і в холоді, і в темноті…

І на хвилі різдвяних свят СФГУ замовила придбати аж у Франції мобільну зарядну станцію, яку на перекладних доставили прямо до ЦП УТОГ.

Мобільна зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000

І за дорученням президента СФГУ Леоніда Касіцького, який наразі перебуває у відрядженні, різдвяний подарунок вручили перший віце-президент СФГУ Олег Лаврик та виконавчий директор СФГУ Іван Кулаков.

Сюрприз припав усім працівникам ЦП УТОГ до душі!

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину