ID УТОГ

До уваги осіб з порушеннями слуху Донеччини

Чим займається УТОГ

У Донецькій області здійснюється евакуація місцевого населення до більш безпечних місць проживання. Серед осіб, які підлягають евакуації, є особи з інвалідністю, у тому числі, з важкими формами захворювань.

У зв’язку з цим пропонуємо інформацію, що стане у нагоді у разі проведення евакуаційних заходів та у ситуаціях ризику.

Це інформація щодо „гарячих ліній” та центрів допомоги евакуйованим та внутрішньо переміщеним особам, контакти громадських організацій, благодійних фондів, карти послуг для громадян України, що опинилися під час війни в складних життєвих обставинах.

У зв’язку з цим пропонуємо ознайомитися з інформацією, що стане у нагоді у разі проведення евакуаційних заходів та у ситуаціях ризику:

I. Інформація щодо „Гарячих ліній” та Центрів допомоги евакуйованим та внутрішньо переміщеним особам розміщена на офіційному сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій https://dsns.gov.ua/uk/news/ostanni-novini/garyaci-liniyi-ta-centri-dopomogi-evakuiovanim-ta-bizencyam

II. Уповноважені представники громадських організацій „Всеукраїнська організація інвалідів „Українське товариство сліпих”, „Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю зі слуху „Українське товариство глухих” та Донецької обласної організації „Всеукраїнської організації „Союз осіб з інвалідністю України”, які забезпечують інформаційну підтримку заходів з евакуації осіб з інвалідністю у Донецькій області:

1. Громадська організація „Всеукраїнська організація інвалідів „Українське товариство сліпих”

 

Населений пункт
у Донецькій області
ПІБ відповідальної особи Контактний телефон
м. Краматорськ Шугаров Юрій Леонідович,
директор Краматорського учбово-виробничого підприємства УТОС
(050) 959-69-04
м. Краматорськ Москалюк Наталія Іванівна,
голова Краматорської первинної організації
(099) 062-85-50
м. Покровськ Бичек Євгеній Іванович,
голова Покровської первинної організації
(050) 164-00-06
м. Костянтинівка Філь Іван Ілліч,
голова Костянтнівської первинної організації
(066) 076-34-20
м. Слов’янськ Кулініченко Єгор Валерійович,
в.о. директора Слов’янського учбово-виробничого підприємства
(099) 088-14-64

 

2. Громадська організація „Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю зі слуху „Українське товариство глухих”

 

Населений пункт
у Донецькій області
ПІБ відповідальної особи Контактний телефон
м. Краматорськ, 
м. Слов’янськ
Гончарова Ніна Василівна,
перекладач жестової мови
(099) 667-60-10
м. Костянтинівка Петрова Тетяна Григорівна,
перекладач жестової мови
(050) 257-43-04
м. Бахмут,
Бахмутський р-н
Громова Тетяна Василівна,
перекладач жестової мови
(095) 539-69-75
м. Бахмут,
Бахмутський р-н
Юрченко Володимир,
особа з порушеннями слуху
(063) 529-49-44
Покровський район Романець Ірина Пимонівна,
голова Покровської територіальної організації,
особа з порушенням слуху
(066) 346-55-45

 

3. Донецька обласна організація „Всеукраїнської організації „Союз осіб з інвалідністю України”, голова громадської організації Поламарчук Надія Степанівна, тел. (050) 911-38-34.

III. Громадська організація Донбас SOS забезпечує захист прав людей, які постраждали у зв’язку з подіями на Сході України, надає координаційну допомогу особам, які перебувають в зоні конфлікту, ВПО (допомога у виїзді, пошук житла для тимчасового та постійного перебування, правові консультації, консультації щодо соціальних питань та інших, подальший супровід ВПО).

Офіційний сайт https://www.donbasssos.org/about_uk/

Телефон гарячої лінії 0 800 309 110. Дзвінки з понеділка по п’ятницю з 9:00–19:00 з мобільних та стаціонарних телефонів на території України безкоштовні. СБ – НД вихідні.

 

IV. Благодійний фонд „Save Ukraine? „Спасемо Україну?, який координує десятки організацій, волонтерів, фізичних та юридичних осіб для допомоги внутрішньо переміщеним особам (евакуація з гарячих точок, гуманітарна підтримка людей) (офіційний сайт https://saveukraineua.org/ua/ , e-mail saveukraineorganization@gmail.com, телефон гарячої лінії 0 800 33 31 29, телефон +38 044 333 81 29).

 

V. Всеукраїнська гуманітарна громадська організаціяТовариство Червоного Хреста України допомагає державі у наданні гуманітарної допомоги під час збройних конфліктів та в мирний час.

Товариство бере участь у наданні міжнародної допомоги у разі катастроф і надзвичайних ситуацій, забезпечує медико-соціальну допомогу найменш соціально захищеним верствам населення, допомагає у відновленні втрачених внаслідок збройних конфліктів родинних зв’язків, надає психосоціальну підтримку тощо (офіційний сайт redcross.org.ua, e-mail national@redcross.org.ua, інфо-центр 0 800 332 656).

 

VI. Благодійна організація CaritasUkraine Карітас України входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі.

Основні напрямки роботи Карітасу України: допомога дітям, молоді та сім’ям, які перебувають у кризі; охорона здоров’я; допомога людям з особливими потребами; соціальні проблеми міграції; допомога в надзвичайних ситуаціях.

Офіційний сайт https://caritas.ua/about/ , e-mail secretary@caritas.ua , тел. +380673749190.

 

VII. Громадська спілка „Всеукраїнське громадське об’єднання „Національна Асамблея людей з інвалідністю України” та Харківська Асоціація незрячих юристів об’єднали зусилля для надання соціально-правових консультацій людям з інвалідністю, особам літнього віку та членам їх родин в умовах воєнного стану (офіційний сайт https://naiu.org.ua/natsionalna-asambleya-lyudej-z-invalidnistyu-ukrayiny-ta-harkivska-asotsiatsiya-nezryachyh-yurystiv-ob-yednaly-zusyllya-dlya-nadannya-yurydychno-pravovyh-konsultatsij-lyudyam-z-invalidnistyu-osobam-li/).

Звернутися по допомогу можна зателефонувавши (дзвінки по Україні з 10:00 до 16:00 з понеділка по п’ятницю) за тел. +38 050-905-07-95, або направити коротке звернення на e-mail office-naiu@ukr.net з приміткою в темі „юридично-правова консультація”.

 

VIII. Громадська організація осіб з інвалідністю „Fight for right? „Боротьба за права? надає підтримку особам з інвалідністю під час війни (офіційний сайт https://ffr.org.ua/projects/support-in-war/, e-mail info@ffr.org.ua).

 

IX. Асоціація міст України зібрала перелік організацій та фондів, які допомагають громадянам України, що опинилися під час війни в складних життєвих обставинах з яким можна ознайомитися за посиланням Перелік організацій та фондів, які допомагають українцям під час війни | Асоціація міст України (auc.org.ua).

 

X. Карта послуг для жінок і дівчат з інвалідністю, жінок, які мають дітей з інвалідністю, жінок похилого віку, чоловіків з інвалідністю (внутрішньо переміщених осіб – ВПО) щодо забезпечення нагальних потреб в Дніпропетровській, Запорізькій, Вінницькій, Чернівецькій, Львівській, Закарпатській областях в рамках реалізації проекту „Підсилення лідерства жінок з інвалідністю у гендерно орієнтованих гуманітарних реагуваннях” (за фінансової підтримки жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН), розроблена громадською спілкою „Всеукраїнське громадське об’єднання „Національна Асамблея людей з інвалідністю України” у співпраці з громадськими організаціями осіб з інвалідністю – партнерами цього проекту (з Картою послуг можна ознайомитись за посиланням).

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину