ID УТОГ

Доступність з Сервіс УТОГ впроваджується у Вишгородській територіальній громаді Київської області

Чим займається УТОГ

Сьогодні 10 червня 2021 року у Вишгородській міській раді за сприяння Вишгородського голови Олексія Вікторовича Момота відбулася презентація роботи системи "Сервіс УТОГ" для працівників установ, організацій та закладів територіальної громади. В громаді проживає близько сотні глухих і слабкочуючих громадян, які потребують вирішення питання доступності при комунікації з працівниками установ, організацій та закладів міста.

Під час робочої наради, яку відкрила секретар Вишгородської міської ради Мельник Марина Гурамівна, зазначивши, важливість створення доступності усіх установ територіальної громади для її мешканців з порушеннями слуху, виступив також депутат Вишгородської міської ради Приходько Юрій Олександрович зазначивши, що пропонований сервіс забезпечить належну комунікацію та дозволить людям з порушеннями слуху бути вільними у вирішенні своїх питань без необхідності шукати перекладача жестової мови. Перший заступник голови УТОГ Тетяна Кривко розповіла присутнім про потреби глухих та слабкочуючих мешканців та презентувала в реальному часі роботу системи «Сервіс УТОГ», а також показала порядок здійснення звʼязку з перекладачем жестової мови, підкресливши цілодобовий режим доступності послуг Сервіс УТОГ та їх комплексність.

До зустрічі приєдналися також активісти, члени УТОГ міста Вишгород, які також висловилися про необхідність доступних послуг з перекладачем жестової мови через Сервіс УТОГ та сподівання про взаєморозуміння їх у суспільстві.

Зустріч у Вишгородській територіальній громаді показує відкритість місцевої влади до розуміння потреб глухих людей та готовність зробити повну доступність до послуг всіх установ організацій та закладів.

Успішне впровадження Сервіс УТОГ стало можливим за активної участі депутата Броварської районної ради Вячеслава Валерійовича Ярошевського (Київська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка») і вже реалізовано у Броварській територіальній громаді. Проводиться робота з впровадження доступних послуг перекладача жествої мови у Березані, Баришівці та низці інших територіальних громад Київської області. Переконані, що з Сервіс УТОГ та з професійними перекладачами жестової мови суспільство буде відкритим та доступним для кожного громадянина з порушеннями слуху.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину