ID УТОГ

Інформація про роботу обласних організацій УТОГ станом на 06.06.2022р.

Чим займається УТОГ

Інформація про роботу обласних організацій УТОГ станом на 06.06.2022 р.

Традиційно надаємо короткий огляд інформації про роботу обласних організацій УТОГ з виконання статутних завдань за тиждень, яка була висвітлена на сторінках або в групах соціальної мережі Fаcebоok.

Дніпропетровська обласна організація УТОГ

Напередодні літа Благодійний фонд «Надійні обійми» надав благодійну допомогу 10 сім'ям жителів Марганця з порушеннями слуху, членам Нікопольської міської організації УТОГ.  Висловлюємо велику подяку керівництву Фонду за небайдужість і щирість серця, адже так важливо почуватися не покинутими та не забутими. 

Благодійний фонд «Дітям Нікополя» привітав дітей членів УТОГ Нікопольської територіальної організації УТОГ із Днем захисту дітей.  Кожна дитина отримала подарунок.

Месіянська духовно-благодійна місія «Алія» надала благодійну допомогу членам Дніпровської територіальної організації УТОГ у вигляді 38 продуктових наборів. Висловлюємо вдячність пастору Андрію Шмайцеру та Елі Коваленко за надану допомогу.

Для дітей Нікопольської ТО УТОГ свято влаштувала Церква Нове Покоління. Свято дивовижне і дітям воно запам'ятається на довго!  Дякуємо від щирого серця!

Житомирська обласна організація УТОГ

Війна війною, а працювати потрібно кожного дня. От і наші члени організації плідно працюють над покращенням умов у приміщеннях Житомирської обласної організації УТОГ. Нещодавно, за вказівкою голови нашої організації Валерія Дем'янчука, робітники, члени УТОГ, попрацювали на славу – реставрували вхід до спортивної зали. Результатом роботи стали гарні сходинки та зручна доріжка, з пандусом для заїзду особам з інвалідністю, які  користуються кріслом колісним та займаються у нас спортом. А також козирок, який теж виконано з творчим підходом і естетичним смаком. Нові двері, нові сходинки, прекрасний козирок - піднімають  чудовий настрій і викликають бажання займатися спортом в гарних умовах!Закарпатська обласна організація УТОГ

Голова Закарпатської обласної організації УТОГ Н. Булеца приділяє велику увагу роботі з ветеранами УТОГ. При проведенні подвірних обходів у ветеранів праці УТОГ Г. Рациної, Г. Свистак і М. Росади надана їм допомога продуктовими пакетами.

У важкий для усіх час в Закарпатській обласній організації УТОГ продовжується робота з надання посильної допомоги членам УТОГ. Голова та перекладачка жестової мови  Мукачівської територіальної організації УТОГ провели подвірні обходи  осіб з ускладненою інвалідністю  Михайла Маслея та Світлани Роженцової та надали їм допомогу у вигляді предметів гігієни.

Запорізька  обласна організація УТОГ

Запорізька обласна організація УТОГ допомогла багатьом членам УТОГ в заповнені анкет-заяв на отримання фінансової допомоги ЮНІСЄФ.

Івано-Франківська обласна організація УТОГ

6 червня в Коломийській територіальній організації УТОГ було проведено бесіду членів УТОГ з представником безоплатної вторинної правової допомоги та підписано Меморандум про співпрацю.

До 89-річниці з дня створення УТОГ в Івано-Франківському обласному будинку культури УТОГ  5 червня був проведений тематичний вечір «Нас об‘єднав спільний дім — УТОГ». Після тематичного вечора для молоді проведена ігрово-розважальна програма «Веселі забавоньки». Члени УТОГ мали можливість ознайомитись з виставкою декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, де були представлені роботи Р. Рубанова, М. Рубанової, О. Павлюк, Г. Яремчук, В. Дзебчук, Д. Брус, Д. Гринько, Н. Паньків, Л. Гуцуляк, С. Магас та О. Семців.

29 травня директор Івано-Франківського обласного будинку культури УТОГ Руслан Рубанов організував екскурсію в Долинський район на Скелі Довбуша. Р. Рубанов розказував, що на цих скелях знімалися фільми різних режисерів, в тому числі і фільм «Скеля». Екскурсія завершилась із позитивними емоціями і гарним настроєм.

В рамках відзначення 89-ої річниці з дня створення Українського товариства глухих 2 червня в Коломийській територіальній організації УТОГ провели товариські змагання серед активістів ТО УТОГ з шашок і більярду. Перемогла дружба!

Київська організація УТОГ

Триває робота УТОГ, попри проблеми, спричинені війною.

У дні прийому в офісі багатолюдно, приходять із різними проблемами та питаннями: у смартфоні розібратися,  підключити «Дію», комусь зателефонувати і допомогти переговорити, написати текст, підтримати морально та просто вислухати людину і багато іншого. Ніхто не йде від нас без наданої допомоги.

Дуже виручає в роботі допомога перекладачів  жестової мови через «Сервіс УТОГ».

 За травень місяць 2022 року надано допомогу 580 особам;

соціально-побутових послуг – 1291 особі;

через послугу "Сервіс УТОГ" – 277 особам.

Працюємо далі та віримо в ЗСУ.

Львівська обласна організація УТОГ

Золочівська територіальна організація УТОГ почала співпрацю з благодійним Фондом Марії Митрофанової. Завдяки співпраці з цим благодійним Фондом, президентом якого є Альона Хміляр, наші сироти, ветерани та особи з інвалідністю 1 і 2 групи отримали продуктові набори. Місією фонду є охорона здоров'я, допомога у наданні медичної допомоги та здійснення соціального догляду за особами з інвалідністю, одинокими, людьми похилого віку та іншими особами, які через свої фізичні, матеріальні чи інші особливості потребують соціальної підтримки та піклування.

Миколаївська обласна організація УТОГ

«УТОГ - наша надія й опора» - під таким гаслом відбулася зустріч членів Первомайської територіальної організації УТОГ 5 червня 2022 року з нагоди 89-ї річниці з дня народження Українського товариства глухих. Голова Олена Латишева підготувала цікаву програму, яка містила привітання, трохи історії створення УТОГ, вікторину «Що ти знаєш про УТОГ», частування. Почесною гостею свята стала Євгенія Коломієць, перекладачка жестової мови, що багато років віддала допомозі людям з порушеннями слуху. Захід відбувся в затишній атмосфері. Всі були раді бачити одне одного, ділилися історіями з особистого життя.

2 червня в Миколаївському обласному будинку культури УТОГ пройшов урочистий захід з нагоди річниці Українського товариства глухих. Директорка Миколаївського ОБК УТОГ Валентина Зібарєва виступила зі святковою промовою до членів УТОГ. Іван Андрейкін, Ірина Звірська, Людмила Лойтер, Любов Шнуркова, Світлана Поліщук, Наталя Сабельникова подарували глядачам святковий настрій з піснями, сценкою, пантомімою. Спонсорами заходу виступили Катерина Хоменко (100 продуктових наборів) і БФ «Разом з країною» (100 наборів заморожених продуктів). Ми раді, що свято відбулося попри цей непростий час. Віримо в перемогу.

30 травня до Миколаївського обласного будинку культури УТОГ завітали волонтери (команда Катерини Хоменко) та привезли багато того, що тішить і підіймає настрій глухим  – 100 продуктових наборів, питна вода, 22 вушні вкладки, батарейки до слухових апаратів № 10, 13 і 625. Миколаївська обласна організація УТОГ завдячує благодійникам за підтримку осіб з інвалідністю зі слуху.

Директорка Миколаївського  обласного будинку культури УТОГ Валентина Зібарєва продовжує централізовано надавати допомогу особам з інвалідністю 1-2 групи. 1 червня Червоний Хрест надав 12 пайків, з транспортуванням допоміг директор МДЮСШОІ Євген Воробйов.

Полтавська обласна організація УТОГ

Щоденна буденна робота Полтавської обласної організації УТОГ в умовах воєнного стану за останній тиждень:

- соціально-побутове обслуговування;

- офлайн і онлайн переклад жестовою мовою;

- переклад офіційної інформації;

- проведення інформаційних зборів;

- роздача хліба;

- всебічна допомога внутрішньо переміщеним глухим;

- організація отримання та розподілу гуманітарної допомоги від благодійників для глухих переселенців і тих, хто потребує підтримки.

За травень місяць 2022 року надано допомогу 580 особам;

- послуг – 1291 раз;

- послуг «Сервісу УТОГ» - 277 разів;

- безкоштовний хліб – 1700 шт.;

- грошова допомога переселенцям - 25 осіб;

- продуктові набори, привезені Р. Солдатовим - 58 шт.;

- продуктові набори, привезені від християнської благодійної організації – 25 шт.;

- корм для тварин - 22 шт.;

- одяг, засоби гігієни, дитяче харчування - 52 особи;

- заяви на отримання допомоги дітям з інв. - 22;

- слухові апарати- 1 особа;

- компенсація за придбаний смартфон - 1 особа.

2 червня в Полтавському обласному будинку культури УТОГ було затишно і весело. Зустріч глухих ветеранів була присвячена Дню створення Українського товариства глухих. Спілкування, зустріч з волонтерами, вікторини, ігри, змагання...– все це на мить повернуло всіх в мирний час, але саме війна проявила складні проблеми, з якими стикаються люди з інвалідністю зі слуху, саме війна показала, хто друг, хто ворог, а хто просто чужий для глухих... І найголовніше - саме війна показала, хто залишився і залишається поряд з глухими цілодобово: на інформаційному фронті; у наданні різноманітних послуг; перекладі жестовою мовою; наданні гуманітарної допомоги; евакуації; поселенні; супроводі тощо – це Українське товариство глухих, це обласні осередки УТОГ по всій країні, це перекладачі «Сервісу УТОГ», які надавали і надають послуги перекладу під звуки сирен з бомбосховищ... Саме війна навчить нас цінувати тих, хто завжди поряд - такими висновками завершився цей  чудовий день. Миру нам всім!

Одеська обласна організація УТОГ

1 червня в  приміщенні Одеського центру культури і відпочинку УТОГ було людно та надзвичайно урочисто. Члени УТОГ зібралися на святковий захід, присвячений 89-й річниці з Дня створення УТОГ. За роки існування УТОГ неодноразово доказав свою ефективність та дієвість, а в останні три місяці став надійним та міцним «плечем» і джерелом надання правдивої, актуальної інформації особам з порушеннями слуху. Приємно було згадати яскраві моменти і виступи минулих років  та поласувати смаколиками, які надав батюшка Святослав з Храму Святої преподобної мучениці Єлисавети. 

Головою Ізмаїльської ТО УТОГ проведено захід, присвячений 89-річчю з Дня створення УТОГ на тему: «Історія створення і розвитку УТОГ в Одеській області та м. Ізмаїлі».

1 червня діти членів УТОГ долучилися до розважальних заходів, організованих в рамках соціального проєкту до Дня захисту дітей. Крім ігор і танців, вони спробували себе у ролі миловарів та скуштували смаколики.

У Подільській територіальній організації  УТОГ, можна з упевненістю сказати, з'явилася  добра традиція – балувати наших діток подарунками до свят! В черговий раз,  на прохання голови Подільської ТО УТОГ Наталії Поневаж, відгукнулася родина підприємців "ІМПЕРІЇ ХОЛОДУ",  які привітали діток із сімей членів УТОГ з Міжнародним днем захисту дітей і порадували солодкими подарунками.

Рівненська обласна організація УТОГ

2 червня члени Рівненської обласної організації УТОГ знову зібралися в приміщенні Рівненської обласної бібліотеки, щоб переглянути дуже зворушливий та душевний кінофільм із субтитрами «Хатіко: Вірний друг».

Сумська обласна організація УТОГ

Працівники Сумської обласної організації УТОГ надали допомогу за 545 зверненнями різного характеру, а саме:

- вирішення питань щодо пенсійних справ;

- послуга перекладу жестовою мовою при відвідуванні закладів охорони здоров'я, департаментів соціального захисту, нотаріату тощо, переклад здійснювався для людей з порушеннями слуху в Україні та за її межами;

- інформування та роз'яснення жестовою мовою всіх подій, що відбуваються в Україні, Сумському регіоні та світі;

- забезпечення перекладу жестовою мовою під час привітання призерів дефлімпійських змагань в Сумській обласній державній адміністрації;

- сприяння у забезпеченні гуманітарною допомогою глухих на території Сумщини.

3 червня в Сумській територіальній організації УТОГ  гуманітарну допомогу від Товариства Червоного хреста у кількості 43 пакунки передано особам з інвалідністю зі слуху наступних категорій:

- особи зі статусом ВПО;

- особи з інвалідністю 1-2 групи;

- матері-одиначки;

- сім'ї, де виховуються діти з інвалідністю до 18 років тощо.

Ще 20 пакунків відвантажено для членів Лебединської первинної організації УТОГ.

1 червня глухі Охтирської первинної організації УТОГ отримали гуманітарну допомогу у вигляді одягу, який був у вжитку. Діток, які прийшли разом з батьками, перекладачка жестової мови Наталія Лиховідько привітала з їхнім святом, Днем захисту дітей і вручила солодощі та дитячі книжечки. Після заходу всі долучилися до плетіння захисних сіток. Разом до Перемоги!

В день народження Українського товариства глухих члени Сумської територіальної організації УТОГ зібралися в приміщенні Сумського обласного будинку культури УТОГ, для того, щоб за чашкою чаю поспілкуватися, розрадити та заспокоїти один одного.

Незмінні помічники глухих – голова Сумської територіальної організації УТОГ Наталія Щербак, перекладач-дактилолог апарату правління Сумської обласної організації УТОГ Оксана Івченко, а також працівниця та активістка Зінаїда Павлова гостинно зустріли присутніх.

Тернопільська обласна організація УТОГ

До Дня захисту дітей 1 червня Тернопільською обласною організацією УТОГ був організований похід на виставу «Кіті». Дітки з батьками мали можливість переглянути виставу у ляльковому театрі та гарно провести час. Усім діткам після перегляду вистави було вручено солодкі подарунки.

Тернопільською організацією УТОГ минулого тижня був організований похід на виставку ляльок колекціонерки Н. Вонс. На виставці було представлено близько 150 ляльок. У колекціонерки ляльок понад 400. Потім усі мали можливість поспостерігати за створенням Наталією Вонс зачіски на моделі за 3 хвилини.

Хмельницька обласна організація УТОГ

2 червня в Хмельницькому обласному будинку культури УТОГ проведено концертну програму, присвячену 89 річниці з дня створення УТОГ, та організовано солодкий стіл для ветеранів.

Черкаська обласна організація УТОГ

З нагоди 89-ої річниці з дня створення УТОГ, 2 червня в Уманській територіальній організації УТОГ відбувся урочистий вечір, який відкрила голова Уманської ТО УТОГ В. В. Левченко. З урочистою промовою на вечорі виступила заступниця міського голови, начальниця управління праці та соціального захисту населення Г.М. Кучер, яка розповіла про роботу, що проводиться в місті, та яку допомогу надають переселенцям, особам з інвалідністю, дітям. На заході були присутні спеціалісти УПСЗН, які надали відповіді на запитання від членів УТОГ стосовно субсидій, соціальних допомог та пенсій. Також завітав привітати членів УТОГ пастор Церкви адвентистів сьомого дня Андрій Олар і вручив всім присутнім подарункові набори. Члени УТОГ відчули святковий настрій, увагу та турботу, що так важливо у наш нелегкий час. Головним побажанням у всіх було - мирного неба і перемоги. Україна переможе! Слава Україні!

Черкаська обласна організація УТОГ висловлює вдячність місіонерській організації DeafBridge та водіям Володимиру Хилюку і Костянтину Чучі за доставлену благодійну допомогу внутрішнім переселенцям і людям з порушеннями слуху.

Робота триває!

 

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину