ID УТОГ

Інформація про роботу обласних організацій УТОГ станом на 13.06.2022р.

Чим займається УТОГ

За інформацією обласних організацій УТОГ про роботу з виконання статутних завдань, яка була висвітлена на сторінках або в групах соціальної мережі Fаcebоok, традиційно надаємо короткий огляд за тиждень.

Волинська обласна організація УТОГ

Волинська обласна організація УТОГ та внутрішньо переміщені особи з порушеннями слуху щиро вдячні церкві «Асамблея Бога» за надану благодійну допомогу харчовими продуктами, одягом, засобами гігієни та ліками. Нехай Бог повертає Вам сторицею за Ваші благородні справи!

На Волинь приїхали внутрішньо переміщенні особи з Великої Новосілки Донецької області. Ольга Гусак з родиною проживають в містечку Ківерці, яке відноситься до Луцької територіальної організації УТОГ. Працівники Волинської обласної організації УТОГ познайомились з цією сім'єю та допомогли їй продуктами та одягом завдяки БФ «Дитяча місія. Україна», ОССБ «Квартал Привокзальний», «Мальтійська служба допомоги. Луцьк».

Житомирська обласна організація УТОГ

Хореографічний колектив «Зорі Полісся» та театр-студія «Maska», учасниками якого є учні Березівської спеціальної школи Житомирської обласної ради та актори Житомирського обласного будинку культури УТОГ, під керівництвом Мішеля Ткачука здобув Гран-прі та 1 місце на Всеукраїнському патріотичному багатожанровому конкурсі мистецтв.

 В Житомирському обласному будинку культури УТОГ відбулась зустріч з пастором церкви «Жива надія», під час якого особи з порушеннями слуху отримали смачний хліб.

Запорізька  обласна організація УТОГ

Бердянська територіальна організація УТОГ продовжує свою роботу з надання послуг перекладу жестової мови членам УТОГ  в банках (4 особам), дитячій лікарні (2 дітям), виконавчій службі (1 особі), ЦНАП (1 особі) та 4 особам у районній раді з метою оформлення довідки біженця та виплати. Крім того, надала допомогу людині з встановлення мобільного додатку «ДІЇ» та «Приват 24» у смартфоні, 9 людям - отримати гуманітарну допомогу та ваучери для придбання товару в супермаркетах «Сільпо», надала відповіді на запитання та інше.

За рішенням Запорізької державної адміністрації мешканцям міста та ВПО надавалась гуманітарна допомога (продуктові набори), які надали Запоріжжю благодійні фонди. За бажанням гуманітарну допомогу можна було отримати за місцем проживання. Вдячні керівництву міста та області, благодійним фондам за надану допомогу. Ця підтримка дуже важлива для нас в цей непростий для України час.

Івано-Франківська обласна організація УТОГ

За 6 місяців поточного року перекладачкою Івано-Франківського обласного будинку культури УТОГ С. Й. Магас було надано 292 соціальних послуги перекладу жестової мови з різноманітних питань, у тому числі:

- в медичних установах – 70 осіб;

- оформлення грошової компенсації за мобільні телефони – 2 особи;

- переклад нотаріальних дій – 2 особи;

- допомога в налаштуванні додатка Приват 24 на смартфонах та оплата комунальних послуг – 15 осіб;

- надання допомоги в оформленні довідки в військкоматі про непридатність до військової служби як особу з інвалідністю по слуху - 15 особам.

По Сервісу УТОГ  було надано 197 обслуговувань – онлайн-супровід  в різні інстанції, сімейні питання, замовлення в інтернет-магазині тощо.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну на територію нашої області приїхало багато членів УТОГ з різних регіонів нашої країни, де ведуться воєнні дії. В зв’язку з цим було надано допомогу в:

- поселенні внутрішньо переміщених осіб -27 осіб;

- оформленні довідки ВПО та виплати допомоги -15 особам;

- оформленні допомоги ВПО від ООН – 4 особам;

-  в отриманні гуманітарної допомоги – 10 особам;

- пошуку тимчасового житла для ВПО – 15 особам.

З березня місяця тісно співпрацюємо з фірмою «Тактика», яка допомагає з працевлаштуванням на заводи в Польщі особам з порушенням слуху. Було надано допомогу 30 членам УТОГ з усієї України.

11 червня в Івано-Франківському обласному будинку культури УТОГ відбулася демонстрація фільмів режисерів Р. Рубанова «Скеля» та Ю. Ковальова «Сторожова застава», на якій були присутні гості з Англії, Jarzewicz Elizabeth. Всі присутні на показі залишились задоволені і самими фільмами, і зустріччю з закордонними друзями.

Київська організація УТОГ

Київська організація УТОГ вдячна за співпрацю Уповноваженій Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Лесі Петрівській, Центральному правлінню УТОГ та слуховим центрам за благодійну допомогу. У важку хвилину вони простягли руку допомоги особам із порушеннями слуху і досі продовжують безкоштовно забезпечувати  батарейками до слухових апаратів. Від початку війни на сьогоднішні видано членам УТОГ м. Києва і Київської області 183 блістери. Відправлено по Україні «Новою поштою» – 154  блістери.

Кіровоградська обласна організація УТОГ

Кіровоградська обласна організація УТОГ висловлює щиру подяку Християнській організації DEAFBRIGE спільно з Християнами України та особисто волонтеру Костянтину Чучі, який доставив гуманітарну допомогу у вигляді продуктів переселенцям та особам з інвалідністю зі слуху, які знаходяться на території Кіровоградської області та м. Кропивницький.

8 червня видався дуже теплим та сонячним днем, тому засідання клубу «Ветеран» працівники Кропивницької територіальної організації УТОГ проводили на ганку обласного Будинку культури УТОГ. Ветерани дуже уважно слухали їхню інформацію про події на фронті. Ми всі дуже переживаємо за наших воїнів, які  ціною свого життя визволяють нашу Україну від рашистської наволочі. Після засідання клубу «Ветеран» працівники надавали соціальну допомогу членам УТОГ.

Львівська обласна організація УТОГ

Невтомна робота наших працівників Стрийської територіальної організації УТОГ: працевлаштування, оформлення документів для ВПО, допомога, консультація, розрада під час війни, зустрічі з членами нашої організації, незалежно від того, звідки вони прибули на Львівщину. Також не забувають і про членів Стрийської ТО УТОГ.

Полтавська обласна організація УТОГ

Традиційний фотозвіт роботи Полтавської обласної організації УТОГ за останній тиждень:

- соціально-побутове обслуговування;

- переклад жестовою мовою;

- допомога внутрішньо переміщеним глухим;

- підбір і надання слухових апаратів глухим кременчуківцям від ЦП УТОГ;

- допомога в налаштуванні і користуванні смартфонами людям похилого віку;

- запис, обробка, монтування інформаційних відеороликів;

- пакування гуманітарних продуктових наборів і організація відправки в Миргород, Лубни,  Кременчук і села через волонтерів і «Нову пошту»;

- роздача продуктових наборів глухим;

Разом до перемоги!

\

\

Рівненська обласна організація УТОГ

Рівненська обласна організація  УТОГ висловлює щиру подяку благодійній організації Medical Aid Ukraine за надані на благодійних засадах 4 слухові апарати, які були роздані для слабкочуючих членів Рівненської обласної організації УТОГ. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, доброчинці дають надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Сумська обласна організація УТОГ

Члени Охтирської територіальної організації УТОГ  власними руками та силами зв'язали  маскувальні сітки та передали на потреби ЗСУ в місті Тростянець.

Про роботу Сумської територіальної організації УТОГ з 06.06 по 12.06 року:

- здійснено переклад жестовою мовою при відвідуванні ДПСЗН, медичних закладів, банківських установ;

- проведено роз'яснювальну роботу щодо використання банківських застосунків при сплаті комунальних платежів;

- посприяли у забезпеченні гуманітарної допомоги;

- прийом головою Сумської ТО УТОГ для вирішення особистих питань членів УТОГ;

- до 3-х осіб з інвалідністю зі слуху навідалася голова Сумської ТО – Наталія Анатоліївна для опрацювання нагальних питань, що виникли, та передала гуманітарну допомогу;

- проведено інформаційний день з роз'ясненням жестовою мовою про події в Сумській області та Україні.

Всього за тиждень вирішено питань за 21 зверненням.

Про роботу Охтирської первинної організації УТОГ з 06.06 по 12.06.2022 року:

- забезпечено переклад жестовою мовою при вирішенні особистих питань, відвідуванні УПСЗН, банківських установ та військкомату;

- надано допомогу при оформленні заяв на отримання допомоги від міжнародних організацій;

- здійснено супровід при оформленні допомоги ВПО, субсидій та інших виплат;

- посприяли в отриманні гуманітарної допомоги мешканцям м. Тростянець та сіл Хухра, Сонячне, Білка, Солдатське Охтирського району, а також м. Охтирки. Всього допомогу отримали 13 осіб;

- перекладачем жестової мови проведено інформаційний день.

Робота в напрямку соціального захисту осіб з інвалідністю зі слуху не припиняється.

Про роботу Шосткинської територіальної організації УТОГ з 06.06 по 12.06.2022 року:

- 16 людей отримали допомогу від церкви у вигляді хлібобулочних виробів та печива;

- 12 людей забезпечені гуманітарною допомогою за державною програмою;

- 1 людина безкоштовно отримала засіб реабілітації (ходунки на колесах);

- щоденно надається інформація жестовою мовою в групі Телеграм;

- здійснюється супровід перекладача жестовою мовою офлайн та онлайн;

- посприяли у працевлаштуванні 3 особам;

- здійснений супровід при оформленні ІД громадянина України та закордонних паспортів для  4 осіб.

5 червня люди з інвалідністю зі слуху Лебединської первинної організації УТОГ відвідали богослужіння  в церкві «Духовне відродження», захід здійснювався з перекладом жестовою мовою. Наприкінці зустрічі  28 осіб отримали продуктові набори.

Тернопільська обласна організація УТОГ

15 червня в обласному Будинку культури УТОГ відбулася запланована щомісячна зустріч голови обласної організації УТОГ Н. Коцовської  з членами УТОГ м.Тернополя та області. На зустрічі підіймалися питання, які турбують глухих: про підвищення пенсій, про стан справ в області, про проведення екскурсій тощо.

Хмельницька обласна організація УТОГ

Активістка Хмельницької обласної організації УТОГ Марія Яремчук взяла участь у творчому челенджі «Вишиванка - місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців» з метою популяризації жестової мови.

Здійснена видача гуманітарної допомоги членам УТОГ Хмельниччини, а саме дитячого харчування у вигляді сухих молочних сумішей, памперсів, одягу: в першу чергу надавалась допомога глухим батькам з дітьми, які перебувають на Хмельниччині як внутрішньо переміщені особи, а також через «Нову пошту» надіслано глухим батькам, які проживають в області та мають маленьких дітей.

Черкаська обласна організація УТОГ

Щиро дякуємо нашим благодійникам, Церкві адвентистів сьомого дня, пастору Андрію Олару, за надану гуманітарну допомогу одягом та гігієнічними засобами членам УТОГ Уманської ТО УТОГ.

Робочі будні голови Черкаської обласної організації  УТОГ:

 – члени з порушеннями слуху приходять з різними питаннями та отримують відповідь на низку питань, в тому числі і про порядок  отримання допомоги від держави для внутрішньо переміщених осіб;

- роз'яснювальна робота з членами УТОГ;

- пошук благодійних організацій для внутрішньо переміщених осіб.

До активної волонтерської роботи з глухими черкащанами долучилася голова Краматорської територіальної організації УТОГ Анжела Шульгіна, яка вимушена тимчасово проживати на Черкащині у зв'язку  з активними бойовими діями в рідному місті.

13 червня на особистому прийомі  до голови Уманської ТО УТОГ звернулися члени УТОГ з різних питань: стосовно оформлення субсидії, спадщини, отримання матеріальної та гуманітарної допомоги. Також зверталися члени УТОГ Монастирищанського та Звенигородського районів для отримання необхідної консультації та соціально-побутової допомоги. Для вирішення виниклих питань була надана необхідна допомога та роз'яснення.

Попри воєнний стан  у країні, продовжується надаватися допомога у працевлаштуванні охочих членів УТОГ. На Уманську швейну фабрику було працевлаштовано 2-х членів УТОГ — В. Маяр та Н. Оздемір.

Чернівецька обласна організація УТОГ

Чернівці - європейське місто, місто історії, місто толерантності та шляхетності. Про це йшлося під час екскурсії по місту старими Чернівцям та їх сучасними вулицями, організована Чернівецькою обласною організацією УТОГ та проведена Чернівецьким екскурсійним бюро для внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю зі слуху.

Сподіваємось, що ця екскурсія пробудила у них цікавість до нашого міста і в мирні часи їм обов‘язково захочеться відвідати його ще не один раз.

Чернігівська обласна організація УТОГ

Від імені людей з порушеннями слуху Чернігівської обласної організації УТОГ висловлюємо щиру вдячність волонтерам, які в часи найскладніших випробувань для нашої держави роблять добрі справи, даруючи підтримку, віру та надію.

Завдяки клопотанню голови МХЦПЄ «Царство Віри» Володимира Івановича Леонтьєва із міста Ніжина із залученням місцевих волонтерів 6 червня до Чернігова була доставлена гуманітарна допомога у вигляді продуктів та засобів гігієни. В приміщенні Чернігівського обласного будинку культури УТОГ ця допомога була розподілена серед 90 членів УТОГ.

Робота триває!

 

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину