ID УТОГ

Інформація про роботу обласних організацій УТОГ станом на 15.08.2022р.

Чим займається УТОГ

Традиційно надаємо короткий огляд за тиждень інформації обласних організацій УТОГ про роботу з виконання статутних завдань, яка була висвітлена на сторінках або в групах соціальної мережі Fаcebоok.

Вінницька обласна організація УТОГ

Вінницька обласна організація УТОГ постійно надає соціальну допомогу глухим особам, станом на 16 серпня було здійснено 130 соціально-побутових послуг 121 особі з інвалідністю зі слуху.

Волинська обласна організація УТОГ

Луцька міська рада і Всесвітня продовольча програма ООН підписали угоду щодо здійснення роздачі продовольства вразливим категоріям населення, яке проживає на території Луцької громади. 4 серпня за сприяння Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради 80 членів Волинської обласної організації УТОГ отримали харчові продукти.

Дніпропетровська обласна організація УТОГ

Завдяки співпраці Українського товариства глухих з Українською медичною асоціацією у Великій Британії та Портсмутським товариством глухих безплатно надано 6 нових слухових апаратів та батарейок різного розміру. Отримали безплатно слухові апарати 5 членів УТОГ, а всі охочі, що звернулися до обласної організації УТОГ, — батарейки для своїх апаратів.

І знову, 10 серпня, завдяки пастору Андрію Шмайцеру та Елі Коваленко МДБ Місія Алія надала благодійну допомогу у вигляді продуктового набору 35 членам Дніпровської територіальної організації УТОГ.

Житомирська обласна організація УТОГ

31 липня учасники ансамблю «Зорі Полісся» та театру-студії «Maska» Березівської спеціальної школи Житомирської обласної ради та Житомирського обласного будинку культури УТОГ перемогли на Міжнародному конкурсі талантів «Євро ЛІТО Київ-Лондон».

Члени Бердичівської територіальної організації УТОГ отримали смачний та вітамінний подарунок завдяки Управлінню соціального захисту населення м. Бердичева та меру міста С. Орслюку.

Закарпатська обласна організація УТОГ

1 та 2 серпня, два дні поспіль, швачки Ужгородського учбово-виробничого підприємства № 2 УТОГ на території фабрики отримали можливість безплатно провести обстеження стану зору завдяки домовленості між облорганізацією, адміністрацією Ужгородського УВП № 2 та офтальмологічним центром. Частині обстежених провели корекцію та підбір окулярів, що дуже важливо для наших швачок.

Запорізька обласна організація УТОГ

Триває робота з біженцями, що прибувають до Запоріжжя з окупованих територій. Серед них - Віталій Пропіхайло, Валерія Соколовська та Поліна Жужукало, Світлана Левицька та її син Микита, сім'я Псьол. З біженцями зустрівся Дмитро Стрельченко і підготував з ними відеоінтерв’ю.

Попри всі негаразди, ми продовжуємо роботу з надання освіти молоді з порушеннями слуху. Оголосив про свій черговій набір Запорізький ліцей «Альтернатива».

Івано-Франківська обласна організація УТОГ

Директор Івано-Франківського обласного будинку культури УТОГ Р. Рубанов за домовленістю з директором Люблінського відділу Польського товариства глухих Петром Плутою організував для 17 членів УТОГ відвідини Любліна, де вони ознайомились з пам'ятками історії міста. 5 серпня українці відвідали Музей люблінського села, клуб «Польське товариство глухих, Люблінський відділ» та мультимедійний фонтан у Любліні, а 6 серпня - Музей у Майданеку, німецькому нацистському концентраційному таборі знищення (1941–1944), Люблінський замок та оглянули Старе місто в Любліні. Висловлюємо вдячність за допомогу в організації екскурсії Павлу Смолінському, а також перекладачці Аннеті Посмітукш за супровід та переклад з польської на українську жестову мову. Далі чекаємо польських друзів до себе на екскурсію.

Київська організація УТОГ

У період з 1 до 17 серпня спеціалісти Київської організації УТОГ здійснили 334 обслуговування глухих, з них 202 – соціально-побутові питання та 132 – послуги перекладача жестової мови.

3 липня в Білоцерківському обласному будинку культури УТОГ була проведена інформаційна година.

2 серпня в Білоцерківському обласному будинку культури УТОГ була роздана гуманітарна допомога у вигляді продуктових пайків.

27 липня Білоцерківському обласному будинку культури директрисою А. Сумовською було надано допомогу членам Товариства, які мали проблеми з оформленням фінансової підтримки на платформі «єДопомога».

Кіровоградська обласна організація УТОГ

У суботу, 13 серпня всі охочі члени УТОГ мали змогу отримати продуктові набори від Всесвітньої продовольчої програми ООН. Понад 150 осіб скористалися такою можливістю.

Кіровоградська обласна організація УТОГ надала членам УТОГ допомогу в оформленні оформленням фінансової підтримки на платформі «єДопомога». Крім оформлення «єДопомоги», продовжується надання послуги перекладача як онлайн, так і офлайн.

Львівська обласна організація УТОГ

Члени Львівської ТО УТОГ постійно звертаються за допомогою з різних питань. Надавала їм допомогу перекладачка жестової мови К. Гель.

Традиційні зустрічі у Стрийській територіальної організації УТОГ у вівторок.

На прийомі в секретаря Івано-Франківської селищної ради здійснено переклад жестовою мовою для Г. Параняк, члена Яворівської первинної організації УТОГ, яка підпорядковується Львівській територіальній організації УТОГ.

Миколаївська обласна організація УТОГ

9 серпня Миколаївська обласна організація УТОГ отримала 202 продуктові набори від Миколаївського обласного товариства «Червоний Хрест». Уже 10 серпня 65 осіб з інвалідністю зі слуху одержали ці пайки. Видача триває.

Також від товариства «Червоний Хрест» отримано 2 резервуари для питної води по 1 кубометру – для встановлення в Миколаївському обласному будинку УТОГ і гуртожитку Миколаївського УВП УТОГ.

4 липня в Миколаївському обласному будинку культури УТОГ відбулася традиційна зустріч з членами УТОГ. Після обговорення нагальних проблем відбулася видача гуманітарної допомоги. 146 осіб з порушеннями слуху отримали продуктові набори та негазовану питну воду.

Миколаївський «Гончаренко-центр» (директорка Зоя Павленко) біля Миколаївського обласного будинку культури УТОГ 3 серпня організував розлив питної води для членів УТОГ. Усі охочі без обмежень наповнили свої бутлі.

Одеська обласна організація УТОГ

Дайджест Одеської обласної організації УТОГ з 01 до 07 серпня.

Організаційно-масова робота та надання послуг членам УТОГ:

  • 510 разів надана допомога у вирішення соціально-побутових питань;
  • 18 разів надано послуги перекладача жестової мови в системі «Сервіс УТОГ»;
  • щоденно перекладачками жестової мови Оксаною Євсєєвою та Людмилою Кобилєн перекладаються офіційні повідомлення та публічні виступи уповноважених осіб;
  • щоденно в групах Телеграм та Вайбер головами територіальних організаціях УТОГ надається вся важлива інформація, оголошення, повідомлення.
  • здійснено 6 подвірних обходів;
  • двічі здійснено закупівлю та доставляння замовлених товарів і харчових продуктів сліпоглухим особам.

Культурно-масова та інформаційно-роз’яснювальна робота Одеської територіальної організації УТОГ та Одеського центру культури та відпочинку УТОГ:

  • 2 серпня в групі Телеграм перекладачка жестової мови Оксана Євсєєва надала інформацію про тарифні плани Нафтогаз України та нагадала, що час надати показники лічильників за спожиті послуги, з подальшим роз’ясненням, до яких негативних наслідків може призвести нехтування правилами своєчасного надання показників лічильників;
  • 4 серпня директорка ОЦКІВ УТОГ Галина Гаріпова провела інформаційну годину на тему «Новини та події тижня».

Окрім цього, в Подільській територіальній організації УТОГ надавалась інформація про матеріальну допомогу через платформу «єДопомога», також голова Наталія Поневаж надавала допомогу членам УТОГ в реєстрації та подачі заявок на отримання грошової допомоги. 4 серпня голова Подільської ТО УТОГ за допомогою членів правління УТОГ Сергія Зарічного та Олени Фрунзе організували чаювання — це стало в нашому клубі доброю традицією.

 В Ізмаїльській територіальній організації УТОГ 2 та 4 серпня головою Олександром Кірчевим в телеграм-групі проводилась інформаційно-роз'яснювальна робота на теми: «Отримання безплатних ліків» та «Про заходи безпеки, місця для укриття та загальні дії під час повітряної тривоги на території Одеської області».

 Полтавська обласна організація УТОГ

Щоденні робочі будні Полтавської обласної організації УТОГ в умовах воєнного стану за перший тиждень серпня 2022 року у фотозвіті (1–7 серпня). Крім того, 13 серпня до м. Кременчук було привезено і роздано 40 продуктових наборів для глухих людей.

 

Тижневий фотозвіт про роботу Полтавської обласної організації УТОГ за другий тиждень серпня (8–13 серпня) 2022 року:

 

Рівненська обласна організація УТОГ

15 серпня голова Сарненської територіальної організації Олена Жабчик разом з активістами Товариства здійснила виїзд в смт Рокитне, де вони зустрілись з членами УТОГ Рокитнівської первинної організації УТОГ, на дому відвідали сім'ю з порушеннями слуху та надали допомогу харчовими продуктами від міжнародних організацій.

 Крім того, 9 серпня було здійснено поїздку у м. Вараш для зустрічі з членами Товариства, під час якої було проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу та проведено подвірні обходи до осіб з порушеннями слуху: Марії Федорук, Ніни Хшанович, Катерини Засядько, з наданням їм допомоги харчовими продуктами.

4 серпня в Сарненській територіальній організації УТОГ провели інформаційний захід, під час якого обговорили питання щодо грошової допомоги від міжнародних організацій, а також була надана допомога — продуктові пайки.

 10 серпня в Рівненському обласному будинку культури УТОГ відбулася зустріч з внутрішньо переміщеною особою з міста Харкова – Олександром Охотським, який є чемпіоном України, Європи та світу з шашок-64 серед осіб з порушеннями слуху.

У середу, 3 серпня в Рівненському обласному будинку культури УТОГ відбувся інформаційний захід на тему: «єДопомога»: порядок оформлення фінансової допомоги від міжнародних організацій»

3 серпня 200 членів Рівненської обласної організації УТОГ отримали гуманітарну допомогу харчовими продуктами від Всесвітньої продовольчої програми ООН.

2 серпня Рівненська обласна організація УТОГ за сприяння Рівненської міської ради роздала гуманітарну допомогу 150 членам УТОГ, які проживають у м. Рівне та смт Квасилів.

Сумська обласна організація УТОГ

Особи з порушеннями слуху, які перебувають на обліку в Роменській первинній організації УТОГ – це переважно люди похилого віку, які найбільше потребують уваги та підтримки.

Так, за період з 01.08 до 15.08.2022 їм надано 39 послуг з різноманітних питань.

12 серпня Лебединська церква християн-баптистів надала допомогу у вигляді продуктових наборів для 38 осіб з інвалідністю зі слуху — членів Лебединської первинної організації УТОГ.

За потреби, жителі м. Суми та Сумського району, що мають порушення слуху можуть звернутися за допомогою до перекладача-дактилолога Сумської обласної організації УТОГ Оксани Івченко, інструктора-методиста у справах глухих Ірини Благосмислової та голови Сумської територіальної організації УТОГ Наталії Щербак.

За період з 01.08 до 15.08.2022 ними надано різноманітні послуги за 56 зверненнями.

Тернопільська обласна організація УТОГ

Від початку серпня Тернопільською обласною організацією УТОГ була надана допомога в отриманні продуктових наборів для ВПО з числа глухих. Також продовжується збір даних про глухих ВПО, які проживають на території області, для забезпечення продуктовими наборами на наступний місяць.

 

Харківська обласна організація УТОГ

10 серпня голова Харківської обласної організації УТОГ О. Яковлєва разом з членом президії Л. Пришибською та головою Зміївської первинної організації УТОГ В. Агаповим з робочим візитом відвідали м.Зміїв. Під час зустрічі була оглянута будівля Зміївської територіальної організації УТОГ і обговорені питання підготовки будівлі до роботи в осінньо-зимовий період. Адже під час війни збереження і підтримка технічного стану будівель є дуже важливим питанням.

Бахмут є прифронтовими містом, де станом на 1 серпня проживають 61 особа з порушеннями слуху. Перекладачка жестової мови Бахмутської територіальної організації УТОГ Тетяна Громова перш за все вирішує питання забезпечення їх продуктовими наборами. Ветеранам продуктові набори перекладачка разом з активістами доставляє додому, а також двічі на тиждень всі члени УТОГ отримують хліб.

6 липня проведено виплату матеріальної допомоги за рахунок бюджету Бахмутської міської територіальної громади 43 особам з інвалідністю зі слуху на поповнення рахунку мобільного телефону з функцією відеоспілкування — по 840 грн кожному через Ощадбанк на картку. Також надається допомога в евакуації членів УТОГ в м. Дніпро.

Крім того, все частіше люди потерпають від обстрілів. Перекладачка жестової мови Бахмутської ТО УТОГ Тетяна Громова разом з активістом Віктором Громовим не залишають наших членів УТОГ в біді – допомагають відновити вікна після обстрілів, прибирають уламки скла, виносять сміття, а потім подають заявку в ЖЕК на ремонт вікон. Також Віктор Громов надає допомогу в ремонті електропічок.

Хмельницька обласна організація УТОГ

9 серпня спеціалісти Хмельницької територіальної організації УТОГ надали допомогу членам УТОГ в оформленні заявок на грошову допомогу від міжнародних організацій на платформі «єДопомога». Також надана допомога Юрію Дозорцю в установці мобільного додатку і користуванні смартфоном.

Здійснюється надання соціально-побутових послуг членам УТОГ Хмельницької територіальної організації та Кам'янець-Подільської територіальної організації УТОГ, зокрема оформлення документів на отримання матеріальної допомоги від ООН. Проводиться культурно-масова робота.

Черкаська обласна організація УТОГ

28 липня Черкаська обласна організація УТОГ отримала гуманітарну допомогу від Адвентистської агенції допомоги та розвитку України (ADRA) в кількості 100 продуктових наборів, які вже вручено членам Черкаської територіальної організації УТОГ (90 шт.) та членам Шполянської первинної організації УТОГ (10 шт.)

Черкаська обласна організація УТОГ висловлює щиру подяку Центральному правлінню УТОГ за надані на благодійних засадах слухові апарати та батарейки до слухових апаратів, які були роздані для слабкочуючих членів Черкаської обласної організації УТОГ.

9 серпня в Черкаському обласному будинку культури УТОГ пройшла зустріч членів УТОГ з представниками обласного товариства «Червоний хрест».

Щорічно до Дня незалежності України в місті Умань проводиться спартакіада серед людей з інвалідністю, в якій завжди активну участь беруть члени Уманської ТО УТОГ. Так і в цьому році вибороли призові місця наші члени УТОГ: Валентина Маяр, Олександр Мельниченко, Тетяна Шулешко, Людмила Горемикіна, Олег Зелінський. Вітаємо переможців. Так тримати!

На запрошення пастора Церкви АСД Андрія Олара група членів УТОГ Уманської ТО УТОГ 3 серпня відвідала Соціально-просвітницьку програму «Надія є». В кінці вечора кожен отримав продуктовий подарунок.

Чернівецька обласна організація УТОГ

Лише за 18 днів серпня до Чернівецької обласної організації УТОГ звернулось 117 осіб з інвалідністю зі слуху, яким надано 420 соціальних послуг, а саме : - переклад жестовою мовою в державних установах міста та області – 210 разів; – консультування та практична допомога в оформленні заяв на фінансову підтримку від міжнародних організацій – 43 рази; – інформування з різноманітних питань— 55 разів. Крім того, обласна організація УТОГ сприяє людям з порушеннями слуху у їх реабілітації. Так, 27 осіб пройшли обстеження для слухопротезування, в тому числі 9 внутрішньо переміщених осіб.

Чернігівска обласна організація УТОГ

Після тривалої перерви у зв’язку з активними бойовими діями на території регіону в лютому-березні та спробою налагодити нормальне функціонування обласної організації УТОГ, у липні відновилось проведення засідань президії обласного правління. Протягом минулого місяця відбулось чотири таких засідання, на яких розглядались та обговорювались питання діяльності обласної організації УТОГ. Засідання, яке відбулось 29 липня, розпочалось під час повітряної тривоги і деякий час проходило у підвальному приміщенні Чернігівського обласного будинку культури УТОГ.

19 серпня в Чернігівському БК УТОГ пройшли «Яблучні посиденьки».

Робота триває.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину