ID УТОГ

Інформація про роботу обласних організацій УТОГ станом на 18.04.2022 р., на 52-й день війни з російським агресором

Чим займається УТОГ

Обласні організації Українського товариства УТОГ продовжують надавати різноманітну допомогу особам з порушенням слуху.  Нижче надаємо фотозвіт роботи з 12 по 18 квітня 2022 року.

Організації УТОГ продовжують співпрацювати з різними організаціяями та фондами з метою забезпечення потребуючих гуманітарною допомогою. Крім того, самі глухі з мирних міст намагаються допомогати глухим, які постраждали через бойові дії, розв'язані російським агресором.

Вінницька обласна організація УТОГ

9 квітня 97 членів УТОГ у місті Вінниці отримали від Благодійного фонду "Вінниця - комфортне та безпечне місто" набори замороженої піци "Dr. Oetker Ristorante", допомога надійшла від громади німецького міста Білефельд.
Дуже вдячні керівникам і волонтерам фонду за надану допомогу.

Волонтери з м. Хмельницького надали продуктові пайки переселенцям зі сходу України, які зупинилися на тимчасове проживання у м. Вінниці. Також отримали продуктові набори одинокі глухі і сироти, які проживають у гуртожитку УВП УТОГ.

Волинська обласна організація УТОГ

На Волині члени нашого Товариства підтримують волонтерський рух та допомагають в забезпеченні внутрішньо переміщених осіб продуктами харчування, засобами гігієни та медикаментами.

Закарпатська обласна організація УТОГ

Продовжується робота з вимушеними переселенцями, що тимчасово перебувають на Закарпатті. Їм надано допомогу засобами побутової хімії та постільними наборами. Продовжується обслуговування переселенців в районах області, зокрема розміщених в м. Мукачево. За їхнім бажанням готується переселення в м. Ужгород та працевлаштування на Ужгородському ВП «Синевир» УТОГ. Також надано підтримку продуктовими наборами 21-му працівнику Ужгородського ВП «Синевир» УТОГ.

Запорізька обласна організація УТОГ

Запорізька обласна організація УТОГ знаходиться прифронтовій зоні але під звуки сирен,а іноді й вибухів організація живе, працює та забезпечує необхідною допомогою тих, хто ії потребує.

Івано-Франківська обласна організація УТОГ

Виконувачка обов'язків голови Івано-Франківської обласної організації УТОГ Лівенса Г.М. відвідала членів УТОГ з м.Суми, котрі переїхали до Івано-Франківської області через бойові дії в Україні та зараз проживають в м.Бурштині.

11 квітня до Івано-Франківської територіальної організації УТОГ звернулася особа з порушенням слуху – Зубрицька Оксана, яка потрапила в епіцентр обстрілу на вокзалі в м.Краматорську (Донецька обл.). Перекладачкою жестової мови Семчишин Г.Я. була надана допомога даній особі в реєстрації та взяття на облік внутрішньої переміщеної особи.

Київська організація УТОГ

Білоцерківський будинок культури УТОГ дуже вдячний волонтеру, активісту із Івано-Франківська Руслану Рубанову та його друзям – волонтерам із США Крісу Стейсі Маккензі та із Литви Бену Карнеку: вони на своїх автомобілях змогли доставити до м. Біла Церква Київської області продуктові пайки для людей, які не мають змоги виїхати з міста, одиноким та нужденним особам з порушеннями слуху.

Миколаївська обласна організація УТОГ

За клопотанням директорки Миколаївського обласного будинку культури УТОГ Валентини Зібарєвої 13 квітня 2022 року Миколаївська обласна організація Червоного Хреста вдруге надала гуманітарну допомогу членам УТОГ - 17 осіб з інвалідністю 1 і 2 груп уже отримали пакунки.

Полтавська обласна організація УТОГ

"Від серця й до серця" –  16 квітня під таким гаслом пройшов день Полтавської обласної організації УТОГ. Полтавчани з приємним хвилюванням чекали гостей із столиці нашої держави і готували частування, а у цей час з Києва виїхала група небайдужих, група волонтерів у складі: голови Київської спілки глухих художників, архітектора Олексія Нашивочнікова, голови Київської територіальної організації УТОГ Наталії Величко, журналіста інтернет-видання Антона Онуфрієнка, Ростислава Чарновського, Дениса Бистревського, Андрія Морозова. Група поспішала доставити гуманітарну допомогу для глухих переселенців, які зараз мешкають у Полтаві. Гуманітарна допомога була зібрана завдяки активісту із Івано-Франківська Руслану Рубанову та його друзям – волонтерам із США Крісу Стейсі Маккензі та із Литви Бену Карнеку; голова ГО "УТОГ" Ірина Іванівна Чепчина є координатором гуманітарної допомоги для глухих переселенців . Дитяче харчування, засоби гігієни для дітей і дорослих, ковдри, матраци, постільна білизна, дитяче взуття і одяг, теплі речі для дорослих, продукти харчування - таким різноманітним виявився склад зібраної гуманітарки.

14 квітня в фойє Полтавського обласного будинку культури УТОГ відбулися чергові збори ветеранів УТОГ. На ці зустрічі наші ветерани очікують з нетерпінням і приходять з задоволенням, тому що зустрічі - це не тільки можливість отримання свіжих новин, але і можливість спілкування. Цього разу на зборах ветерани отримали, крім усього позитивного, ще і свіжі, білі духм'яні батони, які були привезені як благодійна допомога від Евангельської Церкви Адвентистів Сьомого Дня м.Полтави.

Одеська обласна організація УТОГ

Перекладачкою Ізмаїльської територіальної організації УТОГ Окунь Оленою надається допомога в Центрі підтримки ВПО для  9-ти переселенців з порушеннями слуху, які вимушено виїхали з м.Миколаїва до м.Білгород-Дністровський Одеської області,з метою отримання ними гуманітарної допомоги у вигляді миючих засобів, одягу, постільної білизни та продуктів.

Одеській обласній організації УТОГ вдалося допомогти продуктами 37 мешканцям гуртожитку УТОГ. Гуманітарну допомогу надав народний депутат Олексій Леонов.

Сумська обласна організація УТОГ

Зараз в Охтирській первинній організації УТОГ проводиться забезпечення людей гуманітарною допомогою. Найбільша увага приділяється м.Тростянець, м.Охтирка та навколишнім селам. Допомогу люди можуть отримати в селешних радах, від волонтерів та установах соціального захисту. На сьогоднішній день гуманітарну допомогу отримали 17 осіб. Першочергово забезпечуються сім'ї з дітьми.

В Конотопській територіальній організаціяї УТОГ приділяють увагу особам похилого віку, так як в них виникають труднощі у користуванні засобами технічного прогресу. Голова Конотопської ТО УТОГ доромагає у сплаті комунальних платежів онлайн.Також продовжується підтримка сімей з дітьми продуктовими наборами. Крім того, всі охочі отримують інформацію про всі події жестовою мовою.
В Шосткинській територіальній організації УТОГ на цьому тижні продовжують отримувати гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів. За зверненням голови Шосткинської ТО УТОГ від Департаменту соціального захисту населення набори отримало 37 осіб з інвалідністю зі слуху з дитинства.
В Лебединській первинній організації УТОГ найбільш вразлива категорія громадян продовжує отримувати гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни та одягу. Всього такою допомогою забезпечено 32 особи з інвалідністю зі слуху.

Тернопільська обласна оргнізація УТОГ

13 квітня 2022 року, завдяки клопотанню Тернопільської обласної організації УТОГ, надано допомогу у вигляді вживаного одягу ветеранам УТОГ та внутрішньо переміщеним особам (всього 8 осіб).

Хмельницька ТО УТОГ спільно з Хмельницькою обласною організацією УТОГ провели обходи важкохворих, лежачих і сліпоглухих ветеранів УТОГ з наданням продуктових наборів (всього 20 осіб).

ГО "Українське товариство глухих" вдячне кожному за підтримку глухих осіб в цей нелегкий час.

Крім того, обласні організації УТОГ продовжують роботу з надання допомоги особам з інвалідністю зі слуху у вирішенні різноманітних питань соціально-побутового характеру, як онлайн, так і офлайн.

Львівська обласна організація УТОГ

Кіровоградська обласна організація УТОГ

 

Також продовжується робота з евакуації осіб з порушеннями слуху з небезпечних зон.

З початку війни з м. Охтирка виїхало трохи більше 30 людей з порушеннями слуху. Кожен сам обрав для себе спокійне місце. Хтось поїхав до села, хтось – до сусідної області, когось зустріли в Голландії, Німеччині.
Але всі подумки з Охтиркою і чекають можливості повернутися.
 
Голова Черкаської обласної організації УТОГ Петрова Ольга за допомогою відеочатів розмовляла з біженцями з м. Мелітополя (4 особи та кіт Том) та головою Уманської ТО УТОГ Левченко Вірою, яка організувала їм ночівлю в Уманському дитячому будинку. Завдяки тісним зв'язкам з Уманським управлінням соціального захисту населення, глухим біженцям з Сум (8 осіб), з Мелитополя (4 особи) та з Дніпра (3 особи) надана допомога у поселенні.

Не забувають і про інформаційну роботу з глухими людьми.

В Житомирському обласному будинку УТОГ відбулася святкова інформаційна година з нагоди Дня космонавтики за пропозицією волонтера і давнього друга нашої школи Сергія Козлова. Наші друзі, працівники Житомирської обласної бібліотеки для юнацтва разом з представниками Національного музею космонавтики імені Сергія Павловича Корольова підготували пізнавальну, ілюстровану світлинами і моделями розповідь до Дня космонавтики, з якої глядачі дізнались, коли і як розпочався шлях людства в космос, побачили зразки ракет і космічної їжі. На завершення усі діти отримали чудові подарунки від Міжнародної благодійної місії «Сумка самарянина». Ці подарунки були з любов’ю зібрані сім’ями з Сполучених Штатів спеціально для українських дітей.

11 квітня голова Івано-Франківської територіальної організації УТОГ Гуцуляк Л.І. провела бесіду для ветеранів на тему "Що таке фосфорна бомба та як допомогти при ураженні", а 10 квітня в Івано-Франківському обласному будинку культури УТОГ було проведено інформаційно-роз‘яснювальну роботу для членів УТОГ на тему «Про нові запроваджені програми в період воєнного стану».

В середу, 13 квітня, перекладачкою жестової мови Одеської обласної організації УТОГ Євсєєвою Оксаною та головою Одеської обласної ради ветеранів УТОГ Денисовою Любов'ю  проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед членів УТОГ.

Члени УТОГ, які залишилися в Кропивницькому, та приїхали з інших міст, аби хоч якось відволіктися від поганих думок під час війни, збираються в спортивному залі  Кіровоградського обласного будинку культури УТОГ.

У Рівненському обласному будинку культури УТОГ відбулася чергова зустріч членів Товариства за переглядом аматорського фільму жестовою мовою, який продемонстрували тимчасово переміщені члени УТОГ з м. Харкова. А в Сарненській територіальній організації УТОГ члени УТОГ долучились до ініціативи з організації дня благоустрою та провели толоку, після цього за кавою поспілкувались та обговорили деякі організаційні питання стосовно діяльності організації.

Працівники та активісти Тернопільської обласної організації УТОГ долучилися та надалі долучатимуться до пакування продуктової допомоги.

Вся інформація взята з офіційних сторінок/груп обласних організацій УТОГ. Більш детально з роботою УТОГ можна ознайомитися на соціальних ресурсах обласних організацій УТОГ, перелік яких розміщений за посиланням: https://utog.org/social-link-utog

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину