ID УТОГ

Інформація про роботу обласних організацій УТОГ станом на 20.06.2022р.

Чим займається УТОГ

Одним з напрямків роботи громадської організації «Українське товариство глухих» є підтримка вразливих верств населення, які мають порушення слуху — осіб похилого віку, осіб з інвалідністю 1-2 групи, багатодітних сімей, біженців тощо шляхом пошуку та надання благодійної продуктової та іншої допомоги.  Адже в сьогоднішніх реаліях, під час війни та економічного спаду таким особам важко вижити на одну мінімальну пенсію без допомоги сторонніх осіб.  

Традиційно надаємо короткий огляд інформації за тиждень про роботу обласних організацій УТОГ з виконання статутних завдань, яка була висвітлена на сторінках або в групах соціальної мережі Fаcebоok. Для більш детального перегляду інформації про кожну обласну організацію необхідно перейти на їх сторінку в Fаcebоok, перелік яких знаходиться тут.

Волинська обласна організація УТОГ

На Волинь з Харкова приїхав Альберт Сергієнко з сім'єю. Перекладачка жестової мови Лілія Кузьмич допомогла цій родині отримати харчові продукти, засоби гігієни та ліки від церкви «Асамблея Бога». Відбувся також благодійний  обід та служба Божа, яку допомогла перекласти Л. Кузьмич. Волинська обласна організація УТОГ щиро дякує церкві за співпрацю, розуміння та повагу до людей з порушеннями слуху!

Дніпропетровська обласна організація УТОГ

Червоний хрест м. Нікополя надав гуманітарну допомогу 6 членам Нікопольської територіальної організації УТОГ.  Дякуємо.

Благодійний фонд «Нове джерело» надав гуманітарну допомогу особам з порушенням слуху у м. Нікополь.

Дніпропетровська обласна організація УТОГ звернулася до голови товариства Червоного хреста Чечеловського району м. Дніпро Любові Козакової з проханням надати гуманітарну допомогу глухим Дніпра.  І хоча допомагають насамперед біженцям, змогли виділити гуманітарну допомогу і членам УТОГ, яку ми розподілили сім'ям з дітьми. Висловлюємо велику подяку колективу Червоного хреста та особисто Любові Вікторівні за надану допомогу.

БО БФ «Долоні допомоги Нікопольщини» надала гуманітарну допомогу 30 сім'ям з порушеннями слуху Нікопольської територіальної організації УТОГ. Це вже не вперше, коли фонд надає допомогу глухим. Від щирого серця дякуємо за допомогу! Слава Україні!

Житомирська обласна організація УТОГ

17 червня голова Житомирської обласної організації УТОГ Валерій Дем’янчук взяв участь у першій робочій зустрічі лідерів громадських організацій осіб з інвалідністю Житомирщини щодо спроможності та розвитку організацій. Лідери громадського руху зібрались, щоб обговорити проблеми осіб з інвалідністю під час війни. В Житомирській області проєкт «Підтримка осіб з інвалідністю в умовах війни» реалізовує Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я».

Закарпатська обласна організація УТОГ

На Кленовецьких озерах 11 червня були проведені змагання з риболовлі спільно з Закарпатським осередком Спортивної федерації глухих. Участь в змаганнях брали всі охочі учасники. Усі переможці були нагороджені медалями, грамотами, кубками.

Перше місце посів Павло Куцин.

Друге місце - Олександр Брезинський.

Третє місце - Михайло Керечанин.

Найбільшу рибу спіймав Павло Куцин.

Запорізька обласна організація УТОГ

Запорізька обласна організація УТОГ налагодила співпрацю з волонтерами Костянтином та Тетяною Чучами, Володимиром Хилюком, Галиною Воробель. Так, 1 червня до Запоріжжя прибула машина з вантажем від Християнської організації DEAFBRIDGE та Штабу глухих біженців м. Хмельницька. Вони привезли нам харчові продукти та одяг. З продуктів були сформовані набори: рис, вівсяні пластівці, борошно, ячнева крупа, пшоно, цукор, чай, консерви, олія. Також привезли картоплю, яку розфасували по пакетах по 3-7 кг. Продуктові набори отримали члени УТОГ, які опинилися у складних життєвих обставинах, це люди похилого віку, особи з інвалідністю 1-2 групи. В цілому було видано 30 наборів харчування та 50 пакунків картоплі. Запоріжці вдячні волонтерам — неймовірним людям з великим серцем за небайдужість, за допомогу членам Запорізької обласної організації УТОГ.

Ваша підтримка дуже важлива для всіх нас.  

Івано-Франківська обласна організація УТОГ

До перекладачів жестової мови звертаються не тільки за обслуговуванням з соціально-побутових питань, а й за психологічною підтримкою, за вирішенням особистих питань. Перекладачі Івано-Франківської обласної організації УТОГ завжди готові вислухати, хоча це займає багато часу, дати пораду. Якщо потрібна допомога юриста чи психолога, то звертаються до спеціалістів. У більшості випадків питання вирішуються на місці.

У зв'язку зі зміною постачальника газу, 12 осіб з порушенням слуху вже звернулись до перекладачів за роз'ясненнями. Їм була надана допомога в зміні постачальника газу через Приват 24.

19 червня в Івано-Франківську  вперше відбулися змагання з гольфу та зі стрільби з  пневматичної зброї серед осіб з порушенням слуху. І хоча багато учасників вперше взяли в руки ключки для гольфу та рушницю, всі присутні залишились задоволені й побажали надалі частіше проводити такі заходи.

16 червня в Івано-Франківському обласному будинку культури УТОГ була проведена бесіда та практичне заняття на тему «Очищення води». Всі присутні ознайомились з сучасними фільтрами для очищення води та мали можливість продегустувати очищену воду і відмітити її хорошу якість.

Київська організація УТОГ

24 червня 2022 року в.о. голови Київської організації УТОГ Тетяна Корнієнко разом з перекладачкою жестової мови Броварсько-Бучанської територіальної організації УТОГ та  глухими волонтерами взяли участь у зустрічі, яка відбулася в рамках проєкту «Громадські організації осіб з інвалідністю в кризовій ситуації, викликаній війною», яка  реалізується в рамках співпраці з Громадською спілкою «Всеукраїнське громадське об'єднання "Національна Асамблея людей з інвалідністю України"» в межах впровадження проєкту «Криза в Україні: реагування та відновлення з урахуванням інвалідності», який реалізує ГС «ВГО «НАІУ» та Європейський форум інвалідності (EDF).

Захід був забезпечений перекладом жестовою мовою від Наталії Москаленко.

Основною темою зустрічі було обговорення поточної діяльності громадських організацій під час воєнного стану та шляхи вирішення найбільш значущих проблем, з  якими стикаються особи з інвалідністю.

Кіровоградська обласна організація УТОГ

17 червня благодійний фонд «Почуй серцем» знову надав допомогу нашим членам УТОГ. Дуже приємно, що у такий тяжкий для країни час добрі люди не забувають і про нашу організацію. Також продовжуємо роздавати гуманітарну допомогу від волонтера Костянтина Чучі та Християнської організації DEAFBRIGE спільно з Християнами України. А ми як і завжди працюємо, надаємо соціальні послуги всім, хто цього потребує.

Кіровоградська обласна організація УТОГ продовжує виконувати статутні завдання Товариства. Соціальне обслуговування членів УТОГ є першочергове завдання для нас, а отже всі, хто звертається до нас за допомогою, отримують її. Протягом тижня  наші працівники надавали допомогу особам з інвалідністю з порушенням слуху як офлайн, так і онлайн.

Львівська обласна організація УТОГ

Триває співпраця з фондом Марії Митрофанової. Після зустрічі з президентом цього фонду у Бродівській ОТГ Альоною Хміляр, Бродівська первинна організація УТОГ отримала свіжоспечений хліб з доброякісної муки. До роздачі хліба для одиноких, перестарілих, та сиріт були долучені волонтери Бродівської п/о УТОГ Оксана Боровець, Надія Казмірук, Марія Піхур.

Одеська обласна організація УТОГ

Тижневий дайджест Одеської обласної громадської  організації УТОГ за 11-17 червня

Організаційно-масова робота, надання послуг членам УТОГ

  • 11 вимушеним переселенцям з Миколаївської та Херсонської областей надавалась допомога в заповненні анкети та спілкуванні  з соціальними працівниками благодійного фонду  «Karitas» для отримання грошової допомоги  у розмірі 6600  на особу  від міжнародних організацій-донорів;
  • 444 рази - надана допомога з вирішення соціально-побутових питань, консультацій, роз’яснень, дзвінків, оформлення закордонних паспортів, проходження МСЕК, перекладу в лікарнях і в пенсійному фонді та багато інших питань;
  • 47 разів - надано послуги перекладача жестової мови в системі «Сервіс УТОГ»;
  • 1 члену УТОГ продовжено безкоштовне харчування у територіальному центрі Білгород-Дністровської міської Ради;
  • 3 вимушеним переселенцям надана допомога у забезпеченні харчовими продуктами;
  • щоденно перекладачками жестової мови Оксаною Євсєєвою та Людмилою Кобилєн перекладаються офіційні повідомлення, новини та публічні виступи  уповноважених осіб.

Також останнім часом все більше членів УТОГ потребують моральної підтримки, тому працівники Одеської  обласної громадської організації УТОГ приділяють час, щоб просто вислухати та підтримати кожного члена УТОГ.

Культурно-масова та інформаційно-роз’яснювальна робота

Одеська територіальна організація УТОГ та Одеський центр культури і відпочинку УТОГ:

15 червня директорка ОЦКіВ УТОГ Галина Гаріпова провела інформаційну годину на тему «Новини тижня». Далі голова Одеської міської  ТО УТОГ відповідала на поставлені питання,  та вручила 36 членкиням УТОГ маленькі, але дуже необхідні під час війни подарунки, які Одеська обласна організація УТОГ отримала від спонсорів із-за кордону.

16 червня для членів УТОГ, які тимчасово оселилися в Білгород-Дністровському районі   інструкторкою-методисткою у справах глухих  Валентиною Фельчишиною проведена інформаційна робота «Знайомство з містом Білгород-Дністровським та його фортецею».

Подільська територіальна організація УТОГ:

15.06.2022 р. головою Подільської ТО УТОГ Наталією Поневаж був проведений інформаційно-розважальний день. Насамперед  обговорювалися події та обстановка  в Україні та області. Надавалось роз'яснення щодо причин частих пожеж у місті та районі та нагадано правила протипожежної безпеки. Також голова ТО проінформувала про скасування пільгового маршрутного транспорту містом, повідомила про підвищення мінімальної соціальної пенсії з липня місяця. Після обговорювання низки питань, що цікавили членів УТОГ, всі присутні вийшли на прибирання території навколо клубу.   По закінченню такої важливої справи всі були запрошені на чаювання з тортом, яким пригостила членкиня правління Подільської ТО УТОГ Тетяна Остапчук.    

Ізмаїльська територіальна організація УТОГ:      

11 червня,  як в групі Телеграм, так і офлайн, головою Ізмаїльської ТО УТОГ Олександром Кірчевим проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу серед 100 членів УТОГ про отримання гуманітарної допомоги від місцевої Ради та із-за кордону.  

22 червня, за клопотанням голови ТО УТОГ Олександра Кірчева, 28 членів УТОГ, серед яких 3 переміщені особи, отримали  продуктову допомогу, яку надає Всесвітня благодійна організація ADRA через Ізмаїльську Церкву Адвентистів Сьомого Дня. 

Полтавська обласна організація УТОГ

Традиційно надаємо фотозвіт про роботу Полтавської обласної організації УТОГ за тиждень:

- соціально-побутове обслуговування;

- надання послуг перекладу жестовою мовою;

- переклад офіційної інформації;

- реєстрація глухих в ІД УТОГ;

- налаштування і навчання користуванню мобільними телефонами, Сервісом УТОГ тощо;

- робота з внутрішньо переміщеними особами;

- видача хліба;

- проведення інформаційних зборів;

- видача гуманітарних наборів в м. Полтава  і м. Лубни;

- відвідування та організація допомоги для Вадима Сениченка в лікарні;

- монтаж відеороликів.

Разом до перемоги! Миру нам всім!

Рівненська обласна організація УТОГ

Рівненська обласна організація УТОГ, за підтримки міського голови м. Рівне Олександра Третяка та директора УХМТ «ОБІТНИЦЯ МИРУ» Олега Абатурова, роздала для осіб з порушеннями слуху гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування. Дуже приємно працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я осіб з інвалідністю м. Рівне. Поки  такі люди живуть і працюють, то буде жити  і наша нація українців.

Хочеться ще раз щиро подякувати за Вашу підтримку та за те, що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей.

22 червня члени Рівненської територіальної організації УТОГ здійснили пізнавальну екскурсію до першої у Рівному аптеки-музею.

 

Сумська обласна організація УТОГ

Про роботу Конотопської територіальної організації УТОГ за 13.06-19.06.2022 р.

За звітний тиждень допомогу надано за 50 зверненнями з наступних питань:

  • послуга перекладу жестовою мовою при відвідуванні медичних закладів;
  • послуга перекладу жестовою мовою: при відвідуванні Управління соціального захисту населення Конотопської міської ради; при вирішенні питань щодо субсидій, статусу ВПО; при спілкуванні з родичами та у навчальному закладі;
  • допомога у сплаті комунальних послуг;
  • вирішення питань особистого характеру тощо.

Гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів, за державною програмою від Управління соціального захисту населення Конотопської міської ради отримало 111 осіб із числа людей з інвалідністю 3 групи зі слуху. Проведено інформаційний захід в приміщенні територіальної організації. Подібні зустрічі - це не тільки можливість дізнатися інформацію, але і змога поспілкуватися один з одним.

Тернопільська обласна організація УТОГ

Цього тижня в обласному будинку культури УТОГ, як завжди, відбулася зустріч глухих для проведення дозвілля. Хоч погода виявилася несприятливою для прогулянок містом, все ж знайшлися охочі відвідати центральну частину Тернополя.

Черкаська обласна організація УТОГ

Черкаська облорганізація УТОГ дякує нашим членам УТОГ, які, перебуваючи у Німеччині, постійно збирали кошти. Організатором збору грошей була Ірина Хопфінгер, яка перерахувала кошти на рахунок Олегу Єфімову. Олег спільно із сім'єю Чепурненків закупив м'ясні консерви та організував передачу продуктів із Німеччини через Польщу в Україну.  Водій Руслан Рубанов та його команда привезли нам м'ясні консерви. Також дуже дякуємо  всім, хто брав участь у розвантаженні та передачі продуктів. Все буде Україна!

Черкаська обласна організація УТОГ та особи з порушеннями слуху щиро дякують англійці  Елізабет (Jarzewicz Elizabeth) за надану благодійну допомогу харчовими продуктами.

Голова Шполянської первинної організації  УТОГ Наталія Черненко висловлює щиру подяку голові Уманської територіальної організації  УТОГ  Вірі Левченко за надану гуманітарну допомогу продуктами малозабезпеченим сім'ям Шполянськоі п/о УТОГ та глухим переселенцям з Донеччини - сім'ї Сергія і Вікторії Баєвих з трьома дітками.

Чернівецька обласна організація УТОГ

За клопотанням Чернівецької обласної організації УТОГ Департаментом соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації та гуманітарним штабом «Олімпія» виділено 100 продуктових наборів для надання допомоги особам з інвалідністю зі слуху, якими, в першу чергу, забезпечені особи похилого віку, самотні та особи з інвалідністю I та ll групи інвалідності. Працівниками організації організована видача продуктових наборів в Будинку культури глухих та за місцем проживання членів УТОГ. Щиро завдячуємо всім, хто долучився до надання цієї допомоги.

Чернігівська обласна організація УТОГ

Вранці 15 червня до Чернігівського обласного будинку  УТОГ прибула машина із харчовими продуктами. Гуманітарна допомога надійшла від Християнської організації DEAFBRIDGE за сприяння волонтера Євгена Хоменка. На місці працівники обласної організації УТОГ та активісти сформували із вантажу продуктовий пакунок: борошно, пшоняна крупа, рибні та м’ясні консерви, соняшникова олія, згущене молоко, цукор, чай, макаронні вироби, консервована кукурудза, картопля, морква, цибуля, буряки. По обіді готові набори були видані 140 членам УТОГ м. Чернігова. Від імені членів УТОГ з порушеннями слуху висловлюємо велику вдячність за надану допомогу Християнській організації DEAFBRIDGE та особисто волонтеру Євгену Хоменку.

Робота триває!

Разом до перемоги!

 

 

 

 

 

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину