ID УТОГ

Інформація про роботу обласних організацій УТОГ за вересень 2022 року

Чим займається УТОГ

Дніпропетровська обласна організація УТОГ

На прохання голови Нікопольської територіальної організації УТОГ гуманітарний штаб Нікопольської районної ради під керівництвом в.о. голови районної ради Д.О. Бичкова надав продуктову допомогу 25 членам УТОГ.

Голова Нікопольської територіальної організації УТОГ звернулася до благодійного фонду «Долоні допомоги Нікопольщини» за гуманітарною допомогою для глухих осіб.  За підтримки депутата міської ради А.Л. Сиротенка 33 члени УТОГ отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів.

Гуманітарний штаб глухих при Хмельницькій загальноосвітній школі  № 33 під керівництвом Галини Воробель допоміг продуктовими наборами в кількості 35 одиниць, засобами особистої гігієни та одягом.  Все це було розподілено серед глухих мешканців міст Дніпро та Новомосковськ. 

1 вересня завдяки роботі перекладача жестової мови, 15 членів Новомосковської первинної організації УТОГ отримали гуманітарну допомогу від  ADRA, WFP.

Житомирська обласна організація УТОГ

21 вересня глухі Житомирської організації УТОГ, як завжди зібралися на інформаційну годину. Цього разу виступав голова Житомирської обласної організації УТОГ Валерій Дем'янчук.

Надано допомогу Світлані Портяніній, яка проживає у м. Новоград-Волинський Житомирської області та у якої сім’я складається з осіб з інвалідністю. Допомога надана завдяки Галині Кострикіній - волонтеру, педагогу, чарівній жінці.

У Житомирському будинку культури УТОГ триває ремонт кімнати для тренувань

Знову перемога! Вихованці Березівської спеціальної школи Житомирської обласної ради – учасники самодіяльності Житомирського будинку культури УТОГ під керівництвом Мішеля Ткачука здобули безліч нагород у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Мова єднання».

Голова Житомирської обласної організації УТОГ Валерій Дем’янчук взяв участь у зустрічі представників громадських організацій з роботодавцями, організованій Житомирським обласним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, стосовно виконання встановленого нормативу з працевлаштування осіб з інвалідністю.

7 вересня у приміщенні Житомирського будинку культури УТОГ відбувся цікавий інформаційний захід, який тривав  3 години. Люди з порушеннями слуху з задоволенням слухали  голову  Житомирської ради ветеранів УТОГ  Н.В. Середу і голову Житомирської обласної організації УТОГ   В.С. Дем'янчука, які змістовно і цікаво розповідали про новини України, наших героїв, воєнний стан, життя членів нашої організації та надану їм соціальну допомогу тощо.

Запорізька обласна організація УТОГ

Правління Запорізької територіальної організації УТОГ домовилося з благодійною організацією «100 відсотків життя» про надання продуктових наборів людям з порушенням слуху. 28 вересня видано 15 наборів, а 29 вересня - 200 наборів.

Бердянська територіальна організація УТОГ звітує про свою роботу з обслуговування членів УТОГ: надано гуманітарну допомогу23 особам, здійснено переклади жестовою мовою в Управлінні соціального захисту населення - 2 особам, Пенсійному фонді - 3 особам, МСЕК - 3 особам, районній раді – 4 особам, стоматології - 2 особам, ортопедичному центрі - 1 особі, банку - 1 особі, станції технічного обслуговування – 1 особі, житлово-експлуатаційній конторі – 1 особі, військкоматі та медкомісії - 1 особі, медичних закладах - 5 особам, поселення від Департаменту - 1 особі, взнати щодо роботи - 1 особі.

Є такі ветерани УТОГ, які не можуть ходити до Будинку культури УТОГ, тому вони збираються часто у дворі свого будинку, де є стіл, лавочки та слухають тут новини. Така зустріч відбулася 14 вересня 2022 року, новини розповідала активістка Рая Яланська.

У вересні  Запорізька обласна організація УТОГ роздала батарейки до слухових апаратів….

Івано-Франківська обласна організація УТОГ

Директор Івано-Франківського будинку культури УТОГ Р. Рубанов надав допомогу особі з інвалідністю зі слуху зі статусом ВПО з Краматорська Е. Демчук у влаштуванні її дочки Рити Демчук до Калуської спецшколи для дітей з порушеннями слуху.

20 вересня відбулася зустріч в.о. голови Івано-Франківської обласної організації УТОГ Г.М.  Лівенси з працівниками Івано-Франківського УВП УТОГ.

Голова Івано-Франківської територіальної організації  УТОГ Л.І. Гуцуляк надала допомогу в оплаті комунальних послуг через Приват24 та роздала гуманітарну допомогу від мера міста Руслана Марцінківа. Художня керівниця Будинку культури УТОГ К.Д. Павлюк допомогла вирішити питання щодо програми «Дія» та надала допомогу людям зі статусом ВПО в оформленні за програмою «єДопомога».

19 вересня відбулася зустріч директора Івано-Франківського будинку культури УТОГ Р.  Рубанова з головою обласної військової адміністрації С. Онищук та мером міста Р. Марцінківим. Переклад жестовою мовою забезпечувала С. Магас.

18 вересня  в Івано-Франківському будинку культури УТОГ був проведений вечір відпочинку для ветеранів «Життя в УТОГ». Для молоді відбулася грально-розважальна програма «Впізнай осінь».

Київська організація УТОГ

У період з 1 до 30 вересня спеціалісти Київської організації УТОГ здійснили 1101 обслуговування глухих, з них 926 - це соціально-побутові питання та 175 – послуги перекладача жестової мови.

Завдяки підтримці Уповноваженої  з прав осіб з інвалідністю Київської міської адміністрації Лесі Петровської та Штабу глухих біженців під керівництвом директорки Хмельницької спеціальної школи № 33 Галини Воробель надана гуманітарна допомога для членів Київської організації УТОГ похилого віку та із статусом ВПО.  Було видано 44 продуктових набори, 10 ковдр, 13 пледів та 14 упаковок памперсів.

Кіровоградська обласна організація УТОГ

Кіровоградська обласна організація УТОГ продовжує надавати свої послуги членам УТОГ. За вересень було надано допомогу 248 особам, всього 498 разів.

Львівська обласна організація УТОГ

Робота Львівської обласної організації УТОГ за період 1-30 вересня: надано соціальні послуги глухим 497 разів, з них онлайн -165 разів та офлайн – 332 рази; переклад жестовою мовою – 239 разів; працевлаштування - 12  разів; підвірний обхід – 7 разів.

У Дрогобичі було відзначено День міста, мер міста щиро подякував за сумлінну роботу перекладачці жестової мови Романіні Головіній.

19-30 вересня було видано 10 слухових апаратів та батарейок.

14 вересня члени клубу «Ветеран» зібрались на своє планове засідання.

Особам з порушенням слуху було забезпечене соціально-побутове обслуговування, офлайн та онлайн переклад жестовою мовою. Зокрема, забезпечено переклад інформаційних брифінгів, прийомів глухих спеціалістами у медичних установах, управліннях соціального захисту, пенсійних фондах тощо. Здійснено уточнення обліку учнів з інвалідністю зі слуху. Проведено засідання клубу "Ветеран", яке забезпечує осіб з інвалідністю необхідною інформацією.

Миколаївська обласна організація УТОГ

29 вересня в Миколаївському будинку культури УТОГ відбувся захід, присвячений Дню людей похилого віку. В рамках заходу проведено конкурс-спогад «Моє життя і діяльність в УТОГ» шляхом демонстрації архівних фотоальбомів. На завершення всіх пригостили ласощами, кавою та чаєм.

22 вересня з членами УТОГ проведено ділову зустріч «Почуй мене».

В.о. голови Миколаївської обласної організації УТОГ Ігор Ревенко 22 вересня взяв участь у робочій зустрічі з громадськими організаціями та волонтерами Миколаївської області щодо взаємодії з виконавчими органами влади й органами місцевого самоврядування в умовах воєнного стану. Це був перший круглий стіл такого формату, де кожний поділився проблемами та станом справ у своїй організації. Результатом заходу були домовленості про подальшу співпрацю та взаємодопомогу.

15 вересня до Миколаївського будинку культури УТОГ завітали волонтери Олексій і Влад, які привезли 100 продуктових наборів, засоби гігієни, батарейки для слухових апаратів від благодійниці Катерини Хоменко.

16 вересня в Інгульській районній адміністрації Миколаєва директор Ігор Ревенко та завідувачка гуртожитку  Миколаївського учбово-виробничого підприємства УТОГ Тетяна Кривицька отримали від Товариства Червоного Хреста гуманітарну допомогу у вигляді 330 кг рису, які надалі були роздані всім мешканцям гуртожитку  (по 15 кг рису кожному).

Підготовка Миколаївського будинку культури УТОГ до осінньо-зимового періоду:

– зробили косметичний ремонт тамбура: пошпаклювали, поштукатурили та пофарбували стіни;

– відремонтували електропроводку, замінили лампочки;

– здійснили ремонт покрівлі та вентиляції.

Полтавська обласна організація УТОГ

Підсумкові показники  за вересень місяць 2022 року:

- надано допомогу 540 особам;

- соціальних послуг - 1532;

- безкоштовні слухові апарати від ЦП УТОГ - 2 шт.;

- роздано хліба - 1126 шт.;

- продуктові набори - 8 шт.;

- участь у спортивних заходах - 76 осіб.

 

Одеська обласна організація УТОГ

Тижневий дайджест Одеської обласної  організації УТОГ  у період 26 вересня до 2 жовтня:

 • 538 разів надано допомогу у вирішенні соціально-побутових питань;
 • 2 рази була проведена закупка та доставка замовлених товарів та продуктів харчування сліпоглухим особам;
 • 8 членів Ізмаїльської територіальної організації УТОГ отримали продуктові пакунки до Міжнародного дня глухих осіб;
 • 8 подвірних обходів до ветеранів УТОГ, які мають ускладнену інвалідність;

Тижневий дайджест Одеської обласної  організації УТОГ  у період 19 до 25 вересня:

 • 327 разів надано допомогу у вирішенні соціально-побутових питань; 10 разів - надано послуги перекладача жестової мови в системі «Сервіс УТОГ»;
 • 2 рази була проведена закупка та доставка замовлених товарів та продуктів харчування сліпоглухим особам;
 • 25 членів Ізмаїльської територіальної організації УТОГ отримали продуктові набори від Саф’янівської ОТГ;
 • 18 членів Ізмаїльської територіальної організації УТОГ отримали продуктові набори від Ізмаїльської міської адміністрації;
 • здійснено 2 подвірних обходів до ветеранів УТОГ.

Тижневий дайджест Одеської обласної  організації УТОГ  у період 12 до 18 вересня:

 • 280 разів надано допомогу у вирішенні соціально-побутових питань;
 • 10 разів надано послуги перекладача жестової мови в системі «Сервіс УТОГ»;
 • 2 члена Ізмаїльської територіальної організації УТОГ отримали продуктові набори від гуманітарного хабу міста Білгород-Дністровського;
 • 14 вересня директорка Одеського центру культури і відпочинку УТОГ Галина Гаріпова провела  інформаційну годину на тему «Новини тижня»;
 • 16 вересня голова Подільської територіальної організації УТОГ провела засідання членів правління з приводу реалізації плану заходів до Міжнародного  дня глухих. Після цього провела інформаційну годину з членами УТОГ на тему, яка цікавить багатьох членів УТОГ - «Підвищена небезпека  захворювання на коронавірус».

Тижневий дайджест Одеської обласної  організації УТОГ  у період  5 до 11 вересня:

 • 513 разів надано допомогу у вирішенні соціально-побутових питань;
 • 11 разів надано послуги перекладача жестової мови в системі «Сервіс УТОГ»;
 • 2 рази була проведена закупка та доставка замовлених товарів та продуктів харчування сліпоглухим особам;
 • у неділю, 4 вересня з нагоди Міжнародного Дня глухих, член правління Одеської міської територіальної організація УТОГ Валентина Гросул організувала екскурсію для глухих до меморіалу 411 батареї, де була виставка трофеїв техніки «орків»;
 • 7 вересня в приміщенні Одеського центру культури і відпочинку УТОГ Станіслав Печерський, який тимчасово виконує обов’язки голови Одеської міської ТО УТОГ, провів інформаційну годину на тему «Новини тижня»;
 • 5-го вересня головою Подільської територіальної організації УТОГ була проведена  організаційна  робота у групі Вайбер.
 • 9 вересня організовані сезонні роботи щодо благоустрою подвір’я та прилеглої території Подільської територіальної організації УТОГ.

Рівненська обласна організація УТОГ

Звіт про роботу Рівненської обласної організації УТОГ з 26 вересня по 2 жовтня:

29 вересня у Рівненському будинку культури УТОГ відбувся інформаційний захід на тему «Наслідки воєнних дій на Харківщині», а також відбулася зустріч ветеранів «За чашкою чаю», де ветерани обговорили наболілі для кожної людини питання: воєнна ситуація в Україні, наслідки військових дій на визволених територіях та питання допомоги нашим військовослужбовцям.

30 вересня активісти Сарненської територіальної організації УТОГ побували на храмовому святі у церкві на честь Святих Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії.

30 вересня відвідали Ольгу Фурсович - ветерана Сарненської територіальної організації УТОГ та обговорили актуальні питання щодо перерахунку пенсії та медичного обслуговування.

30 вересня у м. Костопіль серед осіб з інвалідністю відбулись змагання з таких видів спорту, як метання ядра, списа, диска та легкої атлетики на коротких дистанціях. У змаганнях взяли участь особи з порушеннями слуху Сарненської та Рівненської територіальних організацій УТОГ та здобули призові місця.    

Рівненська територіальна організація УТОГ постійно турбується про найменш захищені категорії осіб з інвалідністю зі слуху, хворих та маломобільних членів Товариства. Забезпечуємо їх продуктовими наборами та звичайною людською увагою.

13 вересня члени Сарненської територіальної організації УТОГ прогулялися рідним містом та відвідали Сарненський історико-етнографічний музей, де дізналися багато нового та цікавого із історії нашого краю.

 5 вересня у Рівненському будинку культури УТОГ вже вкотре відбулася традиційна зустріч ветеранів «За чашкою чаю».  

7 вересня відбулася туристична поїздка мальовничою Україною разом з членами Рівненської обласної організації УТОГ та внутрішньо переміщеними особами.

8 вересня 2022 року в Рівненському будинку культури УТОГ проведено інформаційний захід на тему: «Інформаційна безпека під час війни».

Сумська обласна організація УТОГ
За період з 12 вересня до 19 вересня головою Шосткинської територіальної організації УТОГ Світланою Авіленко надано 51 послугу за різноманітними зверненнями.

Харківська обласна організація УТОГ
На запрошення перекладачки пані Ірини голова Харківської обласної організації УТОГ Олена Яковлєва відвідала Церкву «Блага Вість», щоб зустрітися з глухими мешканцями м. Харкова.

14 вересня голова Харківської обласної організації УТОГ Олена Яковлєва відвідала родину Слота для вирішення проблеми навчання їх доньки, яка в цьому році пішла в перший клас. Дівчинка чуюча і добре володіє жестовою мовою. В м. Харкові цьогоріч навчання в школах є дистанційним. Для навчання дитині потрібен ноутбук або комп'ютер, яких в родині немає. Тому обговорювали шляхи вирішення проблеми, де знайти або придбати ноутбук

.

Черкаська обласна організація УТОГ
З 16 до 30 вересня було зафіксовано 72 звернення на «Сервіс УТОГ» від членів Товариства.
Було вирішено питання різного характеру:
- соціально-побутове обслуговування членів Черкаської обласної організації УТОГ та ВПО - 150 осіб;
- обслуговування людей з порушеннями слуху за допомогою "Сервіс УТОГ" - 72 особи;
- забезпечення внутрішньо переміщених осіб продуктами харчування та одягом - 3 особи;
- матеріальна допомога від організації - 2 особи;
- допомога ВПО та сприяння в наданні гуманітарної допомоги – 3 особи;
- продуктові набори - 4 особи;
- безкоштовні слухові апарати від ЦП УТОГ - 2 особи;
- компенсація за придбаний смартфон - 3 особи.

20 вересня відбулась зустріч з керівницею персонального відділу ТОВ «Група Венето» щодо створення сприятливих умов для працевлаштування осіб з порушеннями слуху на цій фірмі.

Чернігівська обласна організація УТОГ

З 19 до 27 вересня за сприяння працівників Чернігівської обласної організації УТОГ проводився збір заявок на отримання фінансової допомоги від УВКБ ООН спеціалістами Чернігівського офісу Благодійного фонду «Право на захист». Протягом цього періоду подали та зареєстрували заявки на допомогу 76 осіб з порушеннями слуху.

14 вересня в приміщенні Чернігівського будинку культури  УТОГ директорка Тетяна Бистревська  провела лекцію для пенсіонерів «Курси користування смартфоном», в ході якої слухачі дізнались про мобільний застосунок Medcard24, нові онлайн-сервіси «Е-черга» для перетину кордону, «ДроваЄ», про електронне пенсійне посвідчення в Дії тощо. Цього дня, а також в інші дні була проведена індивідуальна робота серед тих ветеранів, хто звертався за допомогою до обласної організації УТОГ.

14 вересня до Прилуцької територіальної організації УТОГ разом зі своєю командою завітав пастор християнської церкви «Відродження» Ігор Марченко, який привіз для людей з порушеннями слуху 80 продуктових наборів. Наймолодших чекав сюрприз - практичні подарунки у вигляді шкільних ранців.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину