ID УТОГ

На навчання до Латвії

Чим займається УТОГ

На особисте запрошення голови організації SUSTENTO пані Гунти Анчи за рекомендацією Тетяни Баранцевої, голови ГО "АМІ-Схід", представники УТОГ (Ірина Чепчина, Наталія Адамюк та Тетяна Марченко) взяли участь у тренінгу «Ризької академії прав людей з інвалідністю», який був проведений у м. Рига (Латвія) з 21 до 28 квітня 2024 року.

Всього було 20 представників з різних громадських організацій України, які опікуються особами з інвалідністю. Всі члени команди були з різних регіонів нашої країни.

Варто зазначити, що програма була досить насиченою і змістовною. Тренінг за часом тривав як робочий день протягом шести днів.

Відповідно до програми тренінгу учасники розбирали, аналізували статті Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю, слухали різнотематичні доповіді латвійських лекторів, які розкривали її зміст на прикладі життя латвійських громадян з інвалідністю.

Дуже цікавою була і практична сторона занять - відвідування:

  • Ризької міської ради (департаменту житлового господарства та навколишнього середовища),
  • реабілітаційного центру Латвійської асоціації сліпих,
  • Будинку науки Латвійського університету,
  • технікуму туризму та креативної індустрії,
  • офісу RIMI.

На завершення робочого тижня приємним сюрпризом стала вечірня поїздка в Юрмалу...

Щиро дякуємо організаторам такого позитивного тренінгу, який дозволив нам усім побачити нові шляхи, підходи та форми роботи у реалізації Конвенції із захисту прав осіб з інвалідністю.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину