ID УТОГ

На засадах сталого розвитку

Чим займається УТОГ

Київське дослідно-виробниче підприємство "КОНТАКТ" Українського товариства глухих (КДВП "КОНТАКТ" УТОГ) є частиною великої промислової спільноти міста Києва і вже 85 років знаходиться на ринку продажу металевих виробів.

Основні напрямки діяльності КДВП "КОНТАКТ" УТОГ:

1. Забезпечення потреб навчальних закладів та інших бюджетних установ, виготовлення шкільних меблів, шкільних парт та стільців для учнів 1-11 класів, лавок та столів для шкільних їдалень.

2. Забезпечення військових потреб, виготовлення армійських ліжок та табуретів.

3. Благоустрій міст та селищ, паркові лавки для відпочинку, огорожі різного призначення, урни для сміття, різноманітні візки для перевезення товару.

4. Забезпечення потреб промисловості вимірювальними приладами, рулетки будівельні, рулетки лотові, метроштоки, різноманітну продукцію за замовленням клієнтів.

5. Забезпечення потреб населення у кухонних виробах з дроту, підставки для чайного сервізу та посуду, різноманітні сушки для кухонного посуду, решітки для газових плит.

Також підприємство надає послуги, такі як: штампування металу, обробка пластмас, гальванічне покриття поверхонь, фарбування виробів із металу, порізки дроту, труб, виготовлення виробів з дроту, штампування виробів, точкової зварки. Також наше підприємство готове запропонувати комплексне оснащення об'єктів замовника не лише стандартними виробами, але й забезпечити виготовлення за індивідуальними розмірами, задовольнивши запити найвибагливішого замовника.

Відмінними рисами нашої продукції є: покращений конструктив, розширені функціональні та споживчі властивості, висока якість і, нарешті, технологічність, що дозволяє запропонувати нашим клієнтам прийнятні ціни. Подібних властивостей ми змогли досягти завдяки величезному досвіду роботи в даній сфері.

Ключові клієнти КДВП "КОНТАКТ" УТОГ: Акціонерне товариство «УКРПОШТА», Публічне акціонерне товариство «Укрнафта», ТОВ «Прилуцький нафтоналив», «Нафтопереробний комплекс – Галичина», «Полтавагазвидобування», Українська холдингова компанія «АРТЕМ», Кагарлицька міська рада, Комунальне Підприємство по утриманню зелених насаджень Оболонського, Подільського, Шевченківського району м. Києва (КП УЗН), 126 навчальних закладів та 25 ЦНАПів по всій Україні.

Наявні програми сталого розвитку КДВП "КОНТАКТ" УТОГ спрямовує діяльність підприємства на засадах економічної, соціальної та екологічної стійкості, отримувати значні конкурентні переваги на ринку України та здійснювати заходи щодо покращення та збереження ресурсів для майбутнього. КДВП "КОНТАКТ" УТОГ будує систему управління підприємством на засадах сталого розвитку, саме таке управління сприяє забезпеченню його фінансової стійкості, конкурентноспроможності, ефективному функціонуванню на ринку України, організації виробництва орієнтованого на зменшення шкідливих викидів в атмосферу, зниження матеріаломісткості виготовлення продукції, покращенню робочих місць працівників та зростанню соціального рівня співробітників. Саме такий діючий механізм сталого розвитку дозволяє КДВП "КОНТАКТ" УТОГ не тільки легко адаптуватися до змін навколишнього середовища, а ще й постійно розвиватися.

Основою сталого розвитку нашого підприємства є поєднання трьох складових: економічної. соціальної та екологічної.

Економічна складова сталого розвитку КДВП "КОНТАКТ" УТОГ включає в себе стан фінансових ресурсів, їх розподіл і використання, які забезпечують розвиток підприємства на основі зростання прибутку, збереженні платоспроможності в сучасних реаліях країни.

Соціальна складова сталого розвитку КДВП "КОНТАКТ" УТОГ включає в себе спрямування напрямків діяльності підприємства на зростання рівня життя працівників підприємства в цілому за рахунок покращення умов праці, зростання заробітної платні, підвищення рівня кваліфікації персоналу.

Екологічна сталість передбачає використання підприємством сучасних технологій виробництва, автоматизацію праці, застосування екологічно-безпечних матеріалів, дані підходи дозволяють зменшувати негативний вплив на навколишнє середовище, шляхом відмови від використання шкідливих речовин та зменшення використання електроенергії.

В результаті російського вторгнення чимало об'єктів критичної інфраструктури Київщини було пошкоджено, серед них об'єкти військової інфраструктури, навчальні заклади та інші бюджетні установи, об'єкти для відпочинку (парки, сквери), об'єкти бізнесу. Це потенційні замовники продукції КДВП "КОНТАКТ" УТОГ з якими підприємство співпрацює та планує співпрацювати протягом наступних 3 років в довгостроковій перспективі.

КИЇВСЬКЕ ДОСЛІДНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «КОНТАКТ»
УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА ГЛУХИХ

Юридична та фактична адреса:
Україна, 04074, м. Київ, вул. Шахтарська, буд. 9

телефон: (44) 430-32-62

Електронна пошта: kontakt@cyfra.net,
веб-сторінка: https://kontakt.kiev.ua/

Світлини деякої продукції КДВП «КОНТАКТ» УТОГ

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину