ID УТОГ

Нарада голів обласних організацій УТОГ з керівництвом ЦП УТОГ

Чим займається УТОГ

8 січня відбулася перша у новому році нарада голів обласних організацій УТОГ, на якій була розглянута низка актуальних питань стосовно результатів роботи обласних організацій УТОГ у 2023 році та пріоритетних завдань і перспектив у 2024 році.

У вступному слові голова ГО «УТОГ» Ірина Чепчина зазначила важливість виконання поставлених завдань, пошук шляхів фінансування своєї діяльності і закликала до активного обміну досвідом між обласними організаціями.

Перший заступник голови УТОГ Тетяна Кривко у своєму виступі відзначила підсумки запроваджених у 2023 році Основних показників роботи обласних організацій УТОГ. Вона, зокрема, наголосила на тому, що цій темі буде присвячено окрему нараду за участі не лише голів обласних організацій УТОГ, а й інструкторів та інших працівників, які здійснюють цю роботу.

Тетяна Кривко проінформувала також про те, що саме заважає «Cepвicу УТОГ» бути сучасним інноваційним проєктом ГО «УТОГ». Особливу увагу вона приділила дотриманню необхідних вимог, зокрема етики перекладача.

Далі відбувся обмін досвідом між керівниками обласних організацій УТОГ, зокрема, з таких питань, як реалізація проєктів, досвід управління майновим комплексом, отриманим після припинення діяльності підприємств УТОГ, практики співпраці з органами місцевого самоврядування та отримання фінансової підтримки на оплату праці перекладачів жестової мови, забезпечення діяльності організацій в умовах обмежених джерел надходження фінансових pecypciв, результати проведеної роботи з укладення договорів на надання послуг перекладу жестовою мовою, про роботу з членами УТОГ на місцяx та у сільській місцевості (до цього питання долучилася також голова Центральної ревізійної комісії УТОГ, голова Кам’янець-Подільської ТО УТОГ Хмельницької області Світлана Вергелес), про роботу з членами УТОГ у східному peгіоні, який сьогодні межує з лінією фронту.

Головний бухгалтер ГО «УТОГ» Олена Бутенко проінформувала про фінансування обласних організацій УТОГ з бюджету Товариства у 2024 році.

На завершення голова ГО «УТОГ» Ірина Чепчина підкреслила важливість обміну досвідом роботи, подякувала всім за активну участь у нараді і побажала успіхів у діяльності структурних підрозділів УТОГ та Товариства в цілому у новому році.

Власна інформація

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину