ID УТОГ

Огляд питань, розглянутих і затверджених на засіданні президії ЦП ГО «УТОГ» 26 жовтня 2022 року

Чим займається УТОГ

Питання, які розглядалися на засіданні президії ЦП ГО «УТОГ» 26 жовтня 2022 року

Відділом економіки ВА ЦП УТОГ винесено на розгляд президії проєкт постанови про затвердження виробничим підприємствам УТОГ попередніх завдань з основних показників діяльності на 2023 рік. 

Президія ухвалила рішення:

  • затвердити на наступний рік такі нормативи відрахувань до бюджету УТОГ:
  • з доходу від виробництва;
  • з доходу від надання майна УТОГ в оренду;
  • затвердити також попередні завдання і планові показники діяльності для УВП, ВП та СПКТБ УТОГ:
  • по обсягах виробництва продукції у діючих цінах;
  • по доходах від надання майна УТОГ в оренду;
  • по мінімальних сумах щомісячних відрахувань до бюджету УТОГ від виробничої та іншої діяльності.

Планові завдання і показники діяльності на 2023 рік для Бахмутського та Херсонського підприємств УТОГ затвердити після припинення бойових дій на відповідних територіях.

Розглянуто постанову президії про результати виконання виробничими підприємствами ГО “УТОГ” завдань по доходах від надання нерухомого майна УТОГ в оренду за 9 міс. 2022 року. Позитивно відмічена робота керівників Вінницького, Конотопського, Ужгородського №2, Рівненського та Чернівецького УВП УТОГ, які за 9 міс. 2022 року забезпечили виконання затверджених президією ЦП ГО «УТОГ» завдань з отримання доходів від надання нерухомого майна УТОГ в оренду і з мінімальних сум щомісячних відрахувань до бюджету ГО «УТОГ».

Зобов'язано керівників ВП УТОГ:

  • посилити роботу з надання нерухомого майна УТОГ в оренду;
  • не укладати без погодження з ЦП УТОГ договорів оренди та не вносити до них змін;
  • щомісячно перераховувати до бюджету УТОГ мінімальні щомісячні відрахування.

Начальниці відділу управління майном УТОГ ВА ЦП УТОГ Ларисі Д'ЯЧЕНКО доручено підготувати та винести на розгляд президії у січні 2023 р. проєкт постанови про результати виконання підприємствами УТОГ завдань з отримання доходів від надання нерухомого майна УТОГ в оренду за 2022 р.

До ЦП УТОГ звернулися Чернігівське підприємство УТОГ та Закарпатська обласна організація УТОГ з проханням надати дозвіл на списання основних засобів, які непридатні для подальшого використання через фізичну та технічну зношеність і не можуть використовуватися за призначенням.

Президія постановила: затвердити постанови президії з цього питання та дозволити списання зношених основних засобів.

Для забезпечення ефективного використання коштів бюджету УТОГ були внесені зміни до плану фінансування видатків на проведення ремонтів нерухомого майна УТОГ на 2022 рік за кошти централізованого бюджету УТОГ і прийнята відповідна постанова президії.

На розгляд президії було винесено питання про внесення змін до постанови президії ЦП ГО «УТОГ» від 18.05.2022 р. № 69/2022, а саме: відновити з 01.10.2022 р. дію Положення про порядок виплати разової грошової допомоги першим керівникам непромислових організацій УТОГ для вирішення соціально-побутових питань, яке було затверджене постановою президії від 21.06.2018 р. № 157/2018.

У цьому році Київському фаховому коледжу прикладних наук, відомого всій спільноті глухих України, як Київський коледж легкої промисловості, виповнилося 100 років від дня заснування.

З 1958 року та по сьогоднішній день коледжем здійснюється фахова підготовка спеціалістів з порушеннями слуху і забезпечено одні з кращих умов для отримання спеціальності та базової вищої освіти особами з інвалідністю зі слуху.

Враховуючи тривалу співпрацю Київського фахового коледжу прикладних наук з УТОГ та з метою сприяння створенню належних умов для дистанційного навчання та комунікації студентів коледжу, президія ЦП ГО «УТОГ» ухвалила постанову про передачу у подарунок коледжу маршрутизатора.

Усі прийняті та затверджені постанови президії контролюються відповідальними працівниками ВА ЦП УТОГ.

Наступне засідання президії відбудеться 22 листопада, а ІІ пленум Центрального правління УТОГ — 23 листопада поточного року у режимі відеоконференції за програмою ZOOM.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину