ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Чим займається УТОГ /   
  4. Організації УТОГ працюють на перемогу

Організації УТОГ працюють на перемогу

Чим займається УТОГ

З перших годин російсько-української війни в ГО «Українське товариство глухих» почали надавати всебічну допомогу глухим людям. Кожна обласна організація Українського товариства глухих має свій фронт робіт:

  • в містах, де йдуть бойові дії – докладають всіх зусиль, щоб евакуювати глухих, які не чують сирен та оголошень про евакуацію, не розуміють, що робити далі, тут стараються надати максимальну гуманітарну допомогу тим, хто не може виїхати, морально і психологічно підтримують тих, хто залишився;

  • в мирних містах – прикладаються всі сили, щоб допомогти переселенцям: підготувати їм місце для ночівлі, заспокоїти, розрадити, при можливості – віднадати житло для подальшого проживання, працевлаштувати їх, а також значну частину часу забирає оформлення документів для виїзду за кордон глухим чоловікам. Крім того, вони продовжують надавати допомогу місцевим глухим, проводять зустрічі з ними і іїх інформування, допомагають ЗСУ всіма можливими способами, а в Кам'янській ТО УТОГ Дніпропетровської області навіть роблять ремонт, бо вірять в перемогу України!

Перекладачами жестової мови, які працюють в Українському товаристві глухих здійснюється переклад жестовою мовою звернень Президента, Прем'єр-міністра, інших високопосадовців, а також начальників обласних військових адміністрацій, міських голів тощо, тим самим надаючи глухим найважливішу цінність під час такої надзвичайної ситуації – інформацію.

Активно цілодобово працюють перекладачі жестової мови в "Сервісі УТОГ".

На фотографіях нижче ви побачите лише малесеньку частинку діяльності обласних організацій УТОГ у найскладніших умах сьогодення. Більше можна дізнатись на офіційних сторінках або телеграм-каналах обласних організацій УТОГ.

Слава Україні!

Героям слава!


Голова Запорізької ТО УТОГ надає Інформацію
про евакуйованих людей з Маріуполя до Запоріжжя.

i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину