ID УТОГ

Подарунок СФГУ

Чим займається УТОГ

Сьогодні, 09 грудня 2022 року, у звичну атмосферу робочого дня Центрального правління УТОГ влилися інші нотки: радості і захвату. Цьому сприяв прихід Олега ЛАВРИКА, першого віце-президента СФГУ, з пакетом дорогого подарунку для УТОГ. Більш конкретно: для перекладачів жестової мови, які працюють у "Сервісі УТОГ".

...Олег почув заклик відомої блогерки КИРИЧЕНКО Вікторії, яка вимушено перебуває за кордоном, та яка займається благодійництвом для глухих людей в Україні. У своєму зверненні Вікторія закликала глухих співвітчизників розпочати збір коштів на придбання павербанків для перекладачів жестової мови зі служби перекладу "Сервіс УТОГ".

Всі Глухі знають, що таке Сервіс УТОГ для кожного з них. І всі відчувають, як бути без нього у важкий для країни період - період війни, коли є проблеми зі світлом та інтернетом. Запобігти цьому можуть павербанки та світильники...

Не гаючи часу Олег ініціював придбання 20 потужних павербанків за кошти СФГУ і на безоплатній основі подарував УТОГ.

От чому на всіх обличчях сяє радість: адже перекладачі жестової мови Сервісу УТОГ тепер можуть бути спокійними в процесі своєї роботи... Роботи, яка полягає служінню Добра для Глухих.

Дякуємо, пане Олеже, за дорогоцінний подарунок!

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину