ID УТОГ

Полтавській обласній організації УТОГ — 95 років!

Чим займається УТОГ


Голові Полтавської обласної організації Леоніду Усенку
Всім членам Полтавської обласної організації УТОГ

Вельмишановний Леоніде Вікторовичу!
Шановні члени Полтавської обласної організації УТОГ!

Шлемо вам усім сердечні привітання зі славним ювілеєм — 95-річчям з дня створення осередку глухих на Полтавщині! Саме в цей день, 27 серпня 1927 року, у Полтаві відбулися збори глухих і було обрано правління організації, яку очолив Іван Потупало.
Сьогодні Полтавська обласна організація УТОГ відома далеко за межами свого краю завдяки славним сторінкам своєї активної діяльності на благо глухих, видатним особистостям і вагомим здобуткам.
Імена тих, хто стояв біля джерел створення згуртованої організації глухих і потужної виробничої бази УТОГ на Полтавщині та зробив значний внесок у їх подальший розвиток, навіки вписані до нашої спільної багаторічної історії.
Це Г. Шафарук, Я. Потупало, О. Мієв, Л. Скальський, Ф. Кривуля, А. Григоренко, Т. Нестеренко, З. Самаріна, Н. Гречко, Б. Акінін, Г. Валюх, В. Сакун, С. Лук’янова і багато інших керівників та активістів.
Полтавська обласна організація УТОГ і її осередки в населених пунктах області відомі міцною організаційною структурою і здобутками в організаційно-масовій, реабілітаційній та культурно-масовій роботі, постійною увагою і турботою про глухих членів УТОГ.
З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну Полтавська обласна організація УТОГ стала надійною підтримкою не лише для глухих мешканців Полтави та області, а й для багатьох глухих переселенців з інших регіонів України, які покинули свої домівки, рятуючись від пекла війни.
Підприємства в Полтаві та Лубнах, які складають виробничу базу УТОГ на Полтавщині, також мають славні традиції і здобутки, а їх продукція відома не лише в Україні. Сьогодні вони продовжують працювати на нашу спільну перемогу.
Славиться Полтавська обласна організація УТОГ і своїми самодіяльними талантами, натхненою творчою працею працівників та активістів Полтавського обласного будинку культури УТОГ і влучним гумором Народного самодіяльного колективу клоунади «Полтавські галушки».
Попри всі негаразди й труднощі сьогодення, міцно тримає кермо у своїх досвідчених руках голова обласної організації УТОГ Леонід Вікторович Усенко, продовжують успішно виконувати свої статутні завдання організації та підприємства УТОГ на Полтавщині, радує своїми інноваціями і здобутками талановита творча молодь, підтримують славні традиції нашого Товариства ветерани.
Тож прийміть з нагоди славного 95-річного ювілею вашої організації наші сердечні побажання перемоги та миру, нових успіхів у праці й творчості, здоров’я і міцності духу, сил і оптимізму!

З повагою голова Центрального правління УТОГ Ірина Чепчина

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину