ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Чим займається УТОГ /   
  4. Проведено онлайн-дискусію «Забезпечення захисту глухих людей під час кризи»

Проведено онлайн-дискусію «Забезпечення захисту глухих людей під час кризи»

Чим займається УТОГ

Відбулася онлайн-дискусія «Забезпечення захисту глухих людей під час кризи» з участю представників ДСНС України в особі Юлії Малігонової, завідувача Сектору гендерної рівності ДСНС України, Романа Калугіна та Олександра Гайдая, головних фахівців Управління зв'язку та оповіщення ДСНС України, членів УТОГ та керівників організацій і підприємств УТОГ. Учасники дискусії розповіли про власний досвід організації порятунку глухих, інформування та організації укриття, з перших днів війни. Зокрема, досвідом поділилися представники Миколаївської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей. Поділилися пережитим також і глухі, які були під обстрілами та в місцях боїв. Директори підприємств розповіли про заходи, які вживаються ними для організації порятунку своїх трудових колективів, більшість з яких складають особи з порушеннями слуху. Представники ДСНС України розповіли про свої кроки направлені на врахування потреб глухих людей в своїй діяльності, зокрема, відзначили про проведення навчань жестовій мові медичних працівників та психологів.

Головною метою дискусії було визначити перелік заходів, які необхідно вжити для забезпечення захисту глухих людей в ситуаціях ризику, зокрема, в збройних конфліктах, надзвичайних гуманітарних ситуаціях та під час стихійних лих.
За результатами обговорення домовилися про узагальнення отриманих матеріалів та спільний пошук рішень найбільш нагальних питань.

i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину