ID УТОГ

Стан справ щодо укладання договорів на надання перекладу жестової мови глухим особам

Чим займається УТОГ

З метою сприяння закладам охорони здоров’я України у реалізації забезпечення ними принципу безбар’єрності для глухих та напівглухих осіб в процесі отримання ними медичних послуг, які можливо якісно надати лише шляхом поєднання з перекладом українською жестовою мовою (з української жестової мови), ГО «Українське товариство глухих» через свої структурні підрозділи – регіональні організації УТОГ, здійснює укладання договорів з медичними закладами про надання послуг перекладу на українську жестову мову/та з української жестової мови, (код ДК 021:2015-79540000-1). Мова йде про заклади, які контрактують із Національною службою здоров’я України.

Як відомо, практика офіційного укладання угод розпочалася ще у 2021 році. З кожним календарним роком кількість угод збільшується, що свідчить про готовність медичних фахівців надавати послуги особам з порушеннями слуху своєчасно й ефективно. Станом на 17 січня 2024 року вже укладено 1963 медичні договори на поточний рік.

Також Українське товариство глухих пропонує свої послуги і Центрам надання адміністративних послуг, міським, селищним та сільським радам. На сьогодні ГО «УТОГ» укладено з ними вже 45 договорів (це, в основному, Львівська та Одеська області). Робота триває…

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину