ID УТОГ

Створюється безперешкодний доступ у всіх медичних закладах м. Києва для осіб з інвалідністю зі слуху через систему «Сервіс УТОГ»

Чим займається УТОГ

Департаментом охорони здоровʼя Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Уповноваженою з прав людей з інвалідністю Лесею Петрівською та ВГОІ «Українське товариство глухих» запроваджується створення безперешкодного доступу у всіх медичних закладах м. Києва для осіб з інвалідністю зі слуху через систему відеозвʼязку з перекладачем жестової мови «Сервіс УТОГ», який буде здійснюватися за двома напрямками:

  1. Прийом звернень жестомовних осіб з порушеннями слуху з питань надання медичної допомоги через кнопку звʼязку з перекладачем жестової мови на сайті Департаменту охорони здоровʼя та передача їх оперативному черговому Урядової інформаційно-аналітичної системи з питань надзвичайних ситуацій територіального вузла Департаменту охорони здоровʼя.
  2. Забезпечення в усіх медичних установах міста Києва механізму взаємодії медичних працівників з перекладачем жестової мови для спілкування з особами з порушеннями слуху.

Починаючи від сьогодні кожен глухий киянин може зробити звернення на «гарячу» лінію Департаменту охорони здоров’я використавши кнопку «Сервіс УТОГ» Перекладач жестової мови».

Відповідно до наказу директора департаменту охорони здоров’я Гінзбург В.Г. такі звернення будуть оперативно опрацьовуватися з наданням письмової відповіді на адресу заявника.

Отримавши відповідь на Ваше звернення Ви завжди можете скористатися допомогою перекладача жестової мови Сервіс УТОГ для отримання роз’яснення змісту листа.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину