ID УТОГ

Трохи про медичний центр ДСНС

Чим займається УТОГ

Державна служба України з надзвичайних ситуацій – це центральний орган виконавчої влади, функціями якого є цивільний захист, захист населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідацію надзвичайних ситуацій, рятувальної справи, гасіння. Отже, тут наявні різні фахівці, для яких поняття ДОПОМОГА є основою їхньої роботи.

…На тихій вуличці Києва (вул. Генерала Наумова, 13) розмістився Медичний центр ДСНС, який було відвідано 13 жовтня 2022 року з метою налагодження співпраці у частині розуміння: як надати допомогу глухій особі? Що для цього потрібно?

На такий міні-курс прийшло 20 осіб, із них 4 чоловіки і 16 жінок, які у своєму графіку змогли виділити для цього віконечко розміром у 2 години. Жваве обговорення різних можливих ситуацій, об’єктом порятунку якого є глуха людина; знайомство з культурою глухих людей і, особливо, їхньою мовою – жестовою; практичне вивчення до двох десятків жестів, які має знати рятувальник медичної служби…

Всі слухачі зійшлися на важливій ролі служби перекладу «Сервіс УТОГ» у своїй роботі, на потребі наявності у глухих людей індивідуальних технічних засобів, які могли б сповістити про небезпеку та надіслання звістки про себе. Все це – потрібно для збереження життя і здоров’я глухих людей. Все це потрібно, щоб ДОПОМОГА глухій особі стала дієвою реальністю.

Щира подяка за організацію зустрічі Олені Волочковій – заступниці начальника Медичного центру ДСНС.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину