![](/assets/uploads/images/2024/01/ostyak-.jpg)
![](/assets/uploads/images/2024/01/ostyak3.jpg)
Івано-Франківське учбово-виробниче підприємство УТОГ, яке вже понад сім десятиліть здійснює професійне навчання і працевлаштування осіб з інвалідністю зі слуху, успішно виконало виробничі завдання 2023 року. Останнім часом на підприємстві значно оновлена матеріально-технічна база. Враховуючи ці позитивні фактори, президія Центрального правління УТОГ, на своєму засіданні 25 січня 2024 року, затвердила постанову про укладання контракту про найм на роботу на новий термін з керівником Івано-Франківського УВП УТОГ Ігорем ОСТЯКОМ.
![](/assets/uploads/images/2024/01/ostyak2.jpg)