ID УТОГ

Відзначення Міжнародного тижня глухих людей на місцевому рівні

Чим займається УТОГ

Волинська обласна організація УТОГ

В Луцькому будинку культури УТОГ з нагоди Міжнародного дня глухих відбулась зустріч ветеранів та молоді з головою Луцької територіальної організації УТОГ Наталією Морозюк та працівниками Будинку культури УТОГ. Зустріч пройшла в приємній та родинній атмосфері.

Завдяки багаторічній співпраці з Благодійним обласним  фондом «Дитяча місія. Україна», який очолює Людмила Лонюк, до Міжнародного дня глухих була надана гуманітарна допомога членам Волинської обласної організації УТОГ та внутрішньо переміщеним особам.

В Луцькій гімназії № 15 до Міжнародного дня глухих відбулась бесіда «Безбар'єрна комунікація дітей з порушеннями слуху в учнівському колективі ліцею № 15». Також відбулась зустріч із студентами Луцького педагогічного коледжу за спеціальності «Сурдопедагогіка» та їхнім викладачем - Оксаною Вікторівною Мельничук.

Дніпропетровська обласна організація УТОГ

21 вересня у Дніпропетровському будинку культури УТОГ відзначали Міжнародний день глухих.

Закарпатська обласна організація УТОГ

Тиждень заходів, присвячених Міжнародному дню жестової мови та Міжнародному дню глухих, у Хустській територіальній організації УТОГ:

  • зустріч зі старшокласниками Хустськоі спецшколи-інтернату для дітей з пониженим слухом, тема зустрічі — «Вивчаємо історію», «Статут УТОГ»;
  • зустріч з 11-класниками загальноосвітньої школи м. Хуст на тему «Жестова мова - державна мова людей з порушеннями слуху та мови»;
  • зустріч з особами з порушеннями слуху за темою «Соціальне та пенсійне забезпечення осіб з інвалідністю та пенсіонерів під час воєнного стану».

 Крім того, до  Міжнародного дня глухих Хустська ОТГ виділила 20 000 грн на матеріальну допомогу особам з порушеннями слуху.

25 вересня з нагоди  Міжнародного дня глухих людей члени Мукачівської територіальної організації УТОГ разом з головою О. Роженцовою зібрались на мальовничому березі річки Латориця, де розкинувся затишний  парк «Перемога». Приємне спілкування, багато інформації про УТОГ, новини з фронту, новини України, запитання і вичерпні відповіді голови були темою зустрічі. Потім всі відвідали Мукачівський зоопарк, де побачили екзотичних тварин.

23 вересня з нагоди відзначення Міжнародного тижня глухих людей на Ужгородському учбово-виробничому підприємстві УТОГ № 2 відбулись урочистості з участю директора підприємства Н. Марценюк,  адміністрації підприємства та голови Закарпатської обласної організації УТОГ Н. Булеци. Всі працівники були нагороджені приємними презентами та поласували смаколиками за солодким столом.

20 вересня в Закарпатській обласній організації УТОГ у місці компактного проживання членів УТОГ в м. Ужгород — по вул. Собранецькій, 14,  проведено захід з нагоди  Міжнародного тижня глухих  людей за участю голови обласної організації УТОГ Наталії Булеци та  заступника директора Благодійного фонду  «Карітас-Caritas» МГКЄ.  Члени УТОГ отримали 21 пакет продуктової допомоги, мийні засоби та постільну білизну.

Запорізька обласна організація УТОГ

23 вересня в Запорізькому будинку культури глухих відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня глухих та Міжнародного дня жестових мов.

Івано-Франківська обласна організація УТОГ

В рамках проведення Міжнародного дня жестових мов та Міжнародного дня глухих в Івано-Франківській обласній організації УТОГ під гаслом «Жестові мови об’єднують нас»  було проведено ряд заходів. У заходах взяли участь голова УТОГ Ірина Чепчина, гість із США Аркадій Бєлозовський, директор Хмельницької спецшколи № 33 Галина Воробель та інші.

Під час проведення дискусійної панелі було жваве обговорення  історії глухих, проблем сьогодення, вивчення жестової мови в школах, планів на майбутнє.

З нагоди відзначення Міжнародного дня глухих членів УТОГ до Івано-Франківського будинку культури УТОГ завітав мер Івано-Франківська Руслан Марцінків, котрий відзначив внесок обласної організації в справу захисту інтересів осіб з порушеннями слуху, вручив подарунки активним членам Товариства і побажав всім нам української перемоги. Закінчився вечір концертом.

На другий день гості відвідали УВП УТОГ, де привітали працівників підприємства з Міжнародним днем жестових мов та Міжнародним днем глухих. Відвідали також майстерню з виготовлення рамок,  яку організував Р. Рубанов, який надав робочі місця особам з порушеннями слуху. Свої вироби Р. Рубанов подарував гостям Прикарпаття.

Міжнародний тиждень глухих в Коломийській територіальній організації УТОГ розпочали з виставки творчих робіт, а у вівторок тут відбулися спортивні змагання з шашок, шахів, більярду і дартсу. 23 вересня, у Міжнародний день жестових мов, до територіальної організації УТОГ завітали мер міста Б. Станіславський та директор Єдиного центру надання соціальних послуг І.І. Трачук.

Кіровоградська обласна організація УТОГ

28 вересня в приміщенні Кіровоградського будинку культури УТОГ разом з ветеранами відзначили Міжнародний день глухих.

Львівська обласна організація УТОГ

До участі у відзначені Міжнародного дня глухих в м. Броди доєдналися перукарні. Майстри- перукарі провели акцію «Перукарський жест» та безкоштовно з великим задоволенням підстригли глухих та зробили зачіски.

В останню неділю вересня в залі Золочівської територіальної організації  УТОГ відбувся концерт. А перед концертом, користуючись нагодою голова ТО провела загальні збори Бродівської первинної організації УТОГ. Тема загальних зборів: звіт роботи ТО за 9 місяців та питання - відповіді.

Міжнародний день глухих для членів Львівської спільноти - це можливість зустрітися, поспілкуватись, обговорити проблеми. 25 вересня в Львівському центрі культури та дозвілля УТОГ проведено міні-турнір з бочче.

Миколаївська обласна організація УТОГ

У Первомайській теритріальній організації УТОГ 25 вересня відбулася фотовиставка «Крізь роки й епохи: історія УТОГ у світлинах первомайців». Далі відбувся  урочистий вечір, присвячений Міжнародному дню глухих: "Єдині в родині УТОГ". З привітальним словом до глухих звернулася голова Первомайської територіальної організації УТОГ Олена Латишева, яка привітала присутніх і запевнила, що попри важкий воєнний час, Первомайська ТО УТОГ і надалі відстоюватиме права й інтереси глухих. В рамках заходу відбулася вікторина "Впізнай що?" і частування.

24 вересня підтримати людей з порушеннями слуху з нагоди Міжнародного тижня глухих людей до Миколаївського будинку культури УТОГ завітали гості з Одеси та з Республіки Молдова. Наталя та Віталій Боксеняну допомагають глухим миколаївцям протягом тривалого часу, а також розповідають про нас глухим у Молдові. 21 вересня ними було передано 300 продуктових наборів.

З нагоди Міжнародного дня глухих у Миколаївському будинку культури УТОГ 22 вересня провели змагання з шахів і шашок серед жінок і чоловіків з порушеннями слуху. Переможцям вручено солодкі подарунки.

«Нам – 89 років!» — під таким гаслом у Миколаївському будинку культури УТОГ 22 вересня Валентиною Зібарєвою організовано виставку номерів газети «Наше Життя» й архівних світлин Миколаївської територіальної організації  УТОГ.

З нагоди Міжнародного тижня глухих людей маємо подарунки від Катерини Хоменко («Школа SURDO») та волонтера Олексія - 100 продуктових наборів та ліки.

Полтавська обласна організація УТОГ

Полтавська обласна організація УТОГ відзначила Міжнародний тиждень глухих людей у приміщенні Полтавського будинку культури УТОГ.

У третій день Міжнародного тижня глухих Міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» спільно з Полтавською обласною організацією УТОГ організував мінітурнір з гри бочче серед команд Полтавської облорганізації  УТОГ і внутрішньо переміщених глухих осіб з інших областей України, які знайшли прихисток на Полтавщині.

Одеська обласна організація УТОГ

21 вересня   директорка  Одеського центру культури і відпочинку УТОГ Галина Гаріпова провела  блакитний вогник, присвячений Міжнародному дню глухих осіб та Міжнародному дню жестових мов «Рівні можливості для всіх глухих осіб».

25 вересня до Міжнародного дня глухих та жестових мов, завдяки підтримці спонсорів та небайдужих людей, голова Ізмаїльської територіальної організації УТОГ організував спільний відпочинок в кафе, провів інформаційну годину на тему: «Жестова мова у сучасному житті людей з інвалідністю зі слуху».

 21 вересня голова Подільської  територіальної організації  УТОГ провела тематичну годину на тему «УТОГ - наша підтримка та об’єднання» з нагоди Міжнародного  дня глухих осіб.

Рівненська обласна організація УТОГ

27 вересня у Сарненській територіальній організації УТОГ відбулася зустріч з нагоди Міжнародного дня глухих. За темою «Нічого про нас без нас» голова правління Сарненської ТО УТОГ Олена Жабчик обговорила з членами Товариства питання щодо інтеграції людей з інвалідністю зі слуху у суспільство;

20 вересня відбулася відеопрезентація КЗ «Острозька спеціальна школа № 1 І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради з нагоди Міжнародного тижня глухих людей.

21 вересня активістка Сарненської територіальної організації УТОГ Вікторія Деркач з нагоди Міжнародного дня глухих презентувала виступ «Моя творчість та спортивні успіхи».                     

23 вересня у Рівненському будинку культури УТОГ відбулася благодійна концертна програма «Україна в моєму серці», присвячена Міжнародному дню глухих.

Розміщено звернення членів Сарненської територіальної організації УТОГ з нагоди Міжнародного тижня глухих.

Сумська обласна організація УТОГ

24 вересня на базі Шосткинської територіальної організації УТОГ відбувся захід, присвячений Міжнародному дню глухих. На захід завітали представники міської влади, місцеві депутатки від партії «Слуга народу» - Наталія Хукаленко- Бережна, Ірина Кондратьева та Оксана Шаповал. З побажаннями миру та здоров'я вони надали всім присутнім продуктові набори, торти та соки для солодкого столу. Також відбувся невеличкий концерт, на якому вже традиційно виступив ансамбль сучасного танцю «Едем».


В рамках відзначення Міжнародного тижня глухих 22 вересня, на запрошення керівництва бібліотеки, ветерани Сумської обласної організації УТОГ відвідали цікавий захід на тему «Не хлібом єдиним живе людина».

Черкаська обласна організація УТОГ

20 та 27 вересня в Черкаському будинку культури УТОГ та 29 вересня - в Уманській територіальній організації УТОГ відбувся захід з відзначення Міжнародного дня глухих та Міжнародного дня жестових мов.

З метою відзначення Міжнародного тижня глухих людей та Міжнародного дня жестових мов голова Уманської ТО УТОГ Левченко Віра провела онлайн заняття із вивчення жестової мови з студентами Уманського педагогічного університету на факультеті соціальної та психологічної освіти.

Чернівецька обласна організація УТОГ

УТОГ З 19 по 25 вересня в Чернівецькій обласній організації УТОГ: на підприємствах, ТО УТОГ, обласному будинку культури проведено ряд заходів з нагоди Міжнародного дня глухих. В обласному навчально- реабілітаційному центрі №1 проведено декаду української жестової мови під час якої відбулися як інформаційні заходи, так і онлайн уроки, тренінги та виставки малюнків. На завершення Міжнародного тижня глухих проведено тематичний вечір «В єдності наша сила».

Чернігівська обласна організація УТОГ

25 вересня у приміщенні Чернігівського будинку культури УТОГ зібрались члени Чернігівської територіальної  організації УТОГ на захід «Ми знову разом» з нагоди Міжнародного дня глухих.

 

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину